Ako ste sa s partnerom zoznámili?

danulka2
10. mar 2008

Ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? Romanticky, nahodne, adrenalinovo ci nastrazena pasca 😉 😀

majula009
22. mar 2008

Ahojte babulky, tak my sme sa zoznámili s mojou láskou na pumpe, ja som chodila každe ráno pred prácou na pumpu na kávu a on tiež....asi trikrát do týždna sme sa tam stretávali, zo začiatku som si ho nevšímala ale neskor som sa na neho nejako zahladela...on vecne strapatý, ochrápaný a nasratý, a furt čítal noviny...tak som si ho zacala všímat...a všímala som si ho asi tri mesiace až som sa zalubila, on ma medzi tým zacal zdravit a tak som ho jeden den pristavila...po konzultácii s mojimi kamoskami ze ked nejde hora k Mohamedovi tak musi ist Mohamed k hore...a spýtala sa ci si niekedy nedáme tú kávu spolu...a bolo...čiže som ho zbalila ja....a vraj dobre som urobila pretože on by sa vraj nikdy neprihovoril nijakej babe.... 😀

anamor
28. mar 2008

pekná téma.... my sme dalsou láskou cez internet 😵 , pred tými siestimi rokmi to bolo este originálne, dnes to je uz taká klasika 😀

dobromila
28. mar 2008

aj my cez internet, konkretne www.zoznamko.sk 😉

rusovcanka
31. mar 2008

aj my cez internet 😀 Už je to skoro 7 rokov a teraz to nie je nič výnimočné,ale v tej dobe to ešte nebolo také bežné.

anjelinka
31. mar 2008

..v podstate aj my cez net.. no dnes je to uz ako na beziacom pase, vidim to na mojej segre, asi ani ineho frajera ako z netu nemala... 😀

biba12
5. apr 2008

My sme sa zoznamili na dovolenke v Egypte. Mame spolocneho kamosa. Ja som tam bola so svojim byvalym / boli sme spolu 2,5 roka a chcel ma tam poziadat o ruku, esteze nestihol kupit snubak / a za mesiac sme spolu chodili, isli na dalsiu dovolenku na par dni do Chorvatska za 4 mesiace som si kupila byt a zacali sme spolu byvat. Za rok sme si urcili datum svadby a o 2 tyzdne som zistila ze som tehu. Teraz sme spolu / v juni 3 roky a rok vzati/ a mame polrocne babatko.

biba12
5. apr 2008

A zabudla sm, bolo to to najlepsie, co sa mi v zivote stalo... Taka laska na prvy pohlad, ktora stale trva...

kluara
5. apr 2008

my sme školská a sídlisková láska - nemali sme k sebe ďaleko 😝

petulienka
5. apr 2008

Ahojte, tak pridam sa pridam aj ja.

Spoznali sme sa cez mojho najlepsieho kamarata rok predtym ako sme spolu zacali chodit. On mal vtedy frajerku v Spanielsku, ja som tiez nebola nejak stale sama 🙂 a v ten vikend som bola u nasich, kedze som v tom case byvala v BA, tak nas ten moj kamarat vytiahol kupat sa do Senca. Tak sme sa prvy krat videli. Potom za cely dalsi rok sme sa videli asi 7 -8 krat ked sme chodievali do krcmy s partiou a ja som stale podpichovala toho mojho kamarata nech ho zavola, nech pride atd. Dalsi rok v lete, som prisla v BA o pracu, tak sa rozhodla vratit do Trnavy k rodicom a ku svojim blizkym. Tak som sa tomu navratu stitila, ze teraz dakujem vsetkym a vsetkemu co ma dohnalo to urobit. Spolubyvajucej co som s nou byvala v BA som pri rozluckovom vecierku vravela, ze citim ze tam nepatrim, ze mam pocit ze ma nieco doma caka. Mesiac po navrate domov som hladala zamestnanie a kedze k nam obcas zavital aj Rastik tak pri pivku sme debatovali ze on ma v robote nieco volne a ze vyzisti ako to vyzera. Z toho mojho kamarat som horko tazko vymamila tel. cislo s tym ze ho nepouzijem, len aby som ho mala. (pre pripad 🙂 ). No uz vtedy sme asi boli sebe sympaticky pretoze v bare sme tak po sebe pokukavali inak ako normalne a kedze on videl aky sme kamarati s tym mojim naj kamosom, tak si ho zavolal na pivko a predstavte si, spytal sa ho ako to je medzi mnou a nim (tym mojim kamosom) ze aby mu nesiel do kapusty. Tym padom urobil velke gentlemanske gesto, cim som prestala o nom pochybovat, aj ked by som niekedy zacala 🙂 Samozrejme ze ja som o tej schodzke vedela, pretoze naj kamos, je naj kamos a my sme spolu uz kuli pykle, ako na neho 😀 Kamarat mi vravel ze to vyzera dobre, ze ma pocit ze sa mu pacim no a ja som mu na to ze "Marek ked to vyjde, tak mi pojdes za svedka" No tak si vsetko vysvetlili ako chlap s chlapom, zistil ze s Marekom sme naozaj len dobry kamarati a nic viacno a ja som naaaaaaahodne isla okolo toho baru kde oni naaaaaaaaahodne sedeli 😀 , tak som sa k nim pridala a potom sa to uz hlo nejak samo. Ja som mala zamienku mu napisat sms, ze ako to vyzera s tou pracou a zaroven som ho pozvala na kavu (za ochotu) 😀 (to bol pondelok) a on ma "natahoval" a zavolal az vo stvrtok (j eto chlap, to nezaprie) 😀 , no a v piatok 16.jula 2004 sme mali prve rande netredicne o 13:00 poobede v jednej restike s rychlym obcerstvenim, kde do mna tlacil cely cas zmrzlinu. Odvtedy uz nejako nemusim 😀 Nase rande trvalo asi 3 hodiny a kedze som vtedy bola este aktivna v sporte, tak som sa ponahlala na aerobic. Myslela som si ze po tom rande mi uz nezavola, citila som sa nejak trapne, no a on ku podivu zavolal, vlastne napisal hned v sobotu rano (na druhy den), ze sa mu velmi pacilo, ze mu bolo velmi fajn, ze som bola velmi mila a ze by si to so mnou rad zopakoval. No a o mesiac sme isli na svoju prvu dovolenku, o rok (1. oktobra 2005) sme spolu zacali byvat o dalsi rok (24. juna 2006) sme mali svadbu, kde mi bol za svedka Marek, moj najlepsi kamarat, ktory nas zoznamil a vdaka nemu mam doma to co mam. 😉 24 novembra 2006 sme sa stahovali z mesta do jeho rodnej dedinky no a do roka a do dna (teda o 6 dni neskor 30.11.2007) sa nam narodil krasny syncek Jakubko. A ja dakujem panu bohu za to, ze mi doprial najst to po com cely zivot tuzila a niekedy ani nedufala ze raz najdem. 🙂 A zistila som ze vsetko zle je na nieco dobre, pretoze keby som neprisla v Ba o pracu, tak by som Rastika nikdy nemala pri sebe a s nim aj nasho krasneho synceka. 🙂
no... trosku som si zaspominala 😉 😀

katka76
7. apr 2008

my sme sa 1x videli v blave v lesiku na opekacke, teda vtedy som si povedala ze: to co je zac?! potom sme sa dlhsie nevideli, mali sme vsak spolocnych znamich, no a pri nahodnom stretnuti to akosi iskrilo na oboch stranach. napomohla tomu najma skutocnost, ze na atriakoch netiekla tepla voda a sla som na mladost.... v maji tomu bude 10 rokov

aadula
7. apr 2008

ahojte 🙂 hm..pozerám a čítam, teda ako rôzne sa ľudia zoznamujú. My sme sa zoznámili na svadbe mojej spolužiačky so strednej školy. Na tú svadbu som hrooozne nechcela ísť a šup..stalo sa čo sa stať malo či nemalo? ale asi malo 🙂 Síce tá cesta k manželstvu bola trošku krkolomná...skôr som mojho manžela trošku odmietala, ale nakoniec zvíťazila láska a máme dve krásne detičky 🙂 On tvrdil vždy, že len čo ma zbadal sa do mňa zaľúbil...takže láááska na prvý pohľad...u mňa ich muselo byť trošku viac..ale možno sú teraz o to intenzívnejšie..a myslím, že keďže budeme zanedlho v podstate o dva týždne mať 12 výročie svadby..tak táá osudová svadba nedopadla až tak zle. 😉

sylviabab
7. apr 2008

A my sme sa prvykrat stretli niekedy v jeseni '97 na intraku, ufff, to je uz doba! 😉 Zamilovali sme sa do seba postupne, minuly rok v maji sme sa vzali a uz mame krasnu dceru - Dasu. A je nam trom 😉 spolu najlepsie!!!

aadula
8. apr 2008

sylviabab: hmmm to ste teda vydržali dlho spolu, kráásne. To málokto vydrží tak dlho spolu a potom sa vezmú, asi ste potom ukážkový príklad. Držím palčeky. 😉

kajkas
8. apr 2008

ahojte 🙂 my sme sa 1x videli, ked k nam, mojho, teraz uz manzela doviedol mamin kolega a kamarat, aby sa pozrel na nas byt, kedze sme ho v tom case predavali a moj muz pracuje v oblasti realit... Vtedy som mala 17, manzel je o 11 rokov starsi a hovori, ze sa do mna zalubil na prvy pohlad, ja si ani nepamatam, ze u nas bol 😉 Ale musela som ho naozaj velmi zaujat, lebo cakal dva roky, kym skoncim strednu a "nebudem vacsia", potom sme sa "nahodou" stretli znova, u toho kamarata na chate a na dalsi den ma uz pozval na rande... 🙂 po roku a pol sme sa vzali a teraz cakame prve babo 😉

bellasandra
29. apr 2008

My sme sa spoznali pred 5 rokmi---bol spoluziak mojho brata....najprv nič..a potom asi po 2 rokoch hop 😀

miriamkac
29. apr 2008

caute...my sme sa spoznali cez net...pred siestimi rokmi to nebolo take ako teraz...ale co uz...

bibula
5. máj 2008

neviem,ci som uz nepisala,ale pred 3 rokmi cez net a odporucam 😀 😀 😀
a vidim,ze nie som sama 🙂

moni1412
6. máj 2008

no, cez net sa mi zda ze je to cim dalej tym viac rozsirene a cim dalej tym viac takych vztahov vychadza.... my sme sa tiez tak, pred 6 rokmi 🙂 uz sme skoro 2 roky manzelia a 2 tyzdne rodicia 😵 😵 😵

aliria
9. máj 2008

my sme sa zoznámili v Nemecku na praxi počas výšky (občas žartujeme, že sme museli prejsť 2000 km, aby sme sa spoznali, hoci naše rodné mestá delí 60 km 🙂 ). Môj drahý pracoval pri vedľajšom stole a nič si nevšímal, lebo nestíhali. Ja som tak po ňom pokukovala a myslela si, že je to asi najkrajší chalan akého som kedy videla. Po chvíli som im "takticky" išla pomôcť a zoznámiť sa ...a taktika mi vyšla 😀

sloboda4
16. máj 2008

hihi aj my sme netova laska 😉 vidim že je ozaj kopec takych parov 😀 .......... my sme sa spoznali pred 4 rokmi a už 3 roky a 2 dni sme manželia 😵

wadiiiii
17. máj 2008

nas zoznamila švagriná

etuska
17. máj 2008

my sme "studentska laska", zoznamili sme sa na SŠ a uz sme spolu, ufff,kolko?-13 rokov 🙂 ,svoji 4 roky

mirka
17. máj 2008

aj my sme boli spolužiaci na SŠ 🙂 , dokopy sme sa dali cez prázdniny pred posledným ročníkom, budeme spolu 8 rokov 😵 😵 😵

stvura
25. máj 2008

No ja so svojim sme sa dali dokopy v Anglicku na skole. Bol to ten najhorsi chalan, ktory ma furt trapil a dobiedzal do mna. Nedal mi vydychnut, vzdy nieco podnikol aby ma mohol napalit a vyprovokovat, lebo som dost impulzivny typ.
Podobne ako aliria i mi sme zistili ze na Slovensku byvame od seba iba par dedin {30 km}, neskor sme sa prestali hadat, viac stretavat - mali sme spolocnu zalubu cestovanie a cca po pol roku po prichode na Slovensko sme zacali spolu byvat. Uz sme svoji vyse troch rokov a ja nelutujem ani chvilku ze ten dobiedzavy chalan to so mnou nevzdal... 😀

pemar
25. máj 2008

my sme sa dali dokopy na treningu boxu - ja som prisla trenovat (odburat hlavne stres a negativne emocie z prace, vsetci chlapi co tam boli mi boli totalne ukradnuti), moj muzik tam bol trener. on vraj po mne pokukoval od zaciatku, ja som si ho vsimla az ked som mala raz pokazene auto a sla som domov z treningu busom, dali sme sa do reci a vtedy som si povedala ze som uz dlho nestretla takehoto normalneho chlapa. To bolo pred 4 rokmi,
teraz sme uz vyse roka svoji a mame krasnu 7mesacnu dcerku 🙂

ukana
27. máj 2008

nas zoznamila kamoska, zo zaciatku sme sa neznasali a uz sme 7 rokov manzelia a 10rokov spolu 😕 😕 😕 uz aj nacase chlapa vymenit 😀 😀 😀

titulienka
2. jún 2008

my sme sa dali dokopy..no akosi nas dal dokopy osud...ale moj drahy chodil s mojou najstarsou sestrou na Zs do triedy jeho brat chodil tiez s mojou druhou sestrou na ZS do triedy takze sme sa poznali uz ako deti...a stale mi robil zle, bil ma a hadzal do kontajnera....no a kedze som ako dieta chodila na gymnastiku tak sa tam neskor zacal chodit pozerat za velkymi kockami a nakoniec sme sa dali dokopy a ked som ho neskor predstavila doma mamke tak ta len povedala ach boze on nieeeeeeeee.......a teraz sme uz 15 rokov spolu a je nam fajn 😀 😀

natal
2. jún 2008

u nas to bolo komplikovane. Som ochranca zivotneho prostredia 🙂 a tak som nemohla chybat na ochranarskych taboroch. V tom case sa konali nedaleko seba 2 tabory. Vecer sme hrali volejbal a moj drahy dosiel s kamaratom z druheho tabora popozerat, ze ako je na tom nasom 🙂 Ja som si ich nevsimala. Moj drahy (to uz viem z jeho rozpravania) si ma vsimol. Hned sa pytal, kto je ta mala, dlhovlasa, vesela a ukecana slecna. Na druhy den mu nedalo a siel s kamaratom zase k nam. Zariadil, aby nas zoznamili. sedeli sme pred stanom, jedli melon a smiali sme. Teda ja, on bol ticho, len na mna pozeral. Na dalsi den nas prisiel s kamaratom pozvat k nim na tabor. Zbalil nas do favorita a sli sme. V aute si nastavil spetak tak, aby na mna videl. Cely den bol so mnou. Nakoniec som ostala na tom druhom tabore. Ked si myslite, ze sme sa dali do kopy. Omyl. Povedala som mu, ze ho nechcem, ze byva daleko od nasho mesta .. bla bla. O rok sa konal tabor opat. Nedalo mi a isla som tam. Na tabore vsak nebol. Ani obed neskoncil ked som sa vybrala k nim domov. Bol doma, skoro odpadol ked ma uvidel. Vraj je chory preto nesiel. Vecer uz poctivo sedel s nami pri ohniku. Cely cas sme boli spolu a ked koncil tabor, zase som mu povedala, ze ho nechcem nech si nerobi nadeje 😝 😀 Odisla som na dalsi tabor. Cely cas som tam sedela ako taka truba, dosla kamoska a vravi mi, ty si sa zamilovala do toho chlapca, o ktorom si mi rozpravala este minuly rok. A ja, ze nieee, to nie je pravda. Po tyzdni mi konecne doslo z r.ti do hlavy, ze ho lubim. Navstivila som ho a od vtedy sme spolu. Ten bol stastny. A ja tiez.Toho roku to bude 11 rokov co sme spolu a z toho 3 roky ako manzelia. Mali sme prekazky zo zaciatku, ale prebojovali sme sa cez vsetko. A dodnes mi drahy pripomina. Esteze ti doslo, ze ma lubis 😀

ilijanka
2. jún 2008

my sme sa spoznali na Sitne, kde sme obaja chodievali s kamarátmi, najskôr sme boli iba kamoši, vídali sme sa naozaj iba párkrát do roka, a potom mi zrazu zavolal, že na druhý deň prídu a či sa nestretneme, a ja, že prečo nie a už to išlo... 😉

asitka
13. jún 2008

my sme sa zoznámili na txt pokeci 🙂 najskôr sme si len písali, potom som ho pozvala na moje promócie, čo bolo aj naše prvé stretko....chytil ma za ruku, pobzkal...a odvtedy nepustil 😀 no...a ja som šťastná ako blcha 😀