Ako ste sa s partnerom zoznámili?

danulka2
10. mar 2008

Ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? Romanticky, nahodne, adrenalinovo ci nastrazena pasca 😉 😀

bambusko
28. dec 2008

mojho som videla prvykrat na navsteve u spoluziacky na gympli, je to jej brat. cakala som na chodbe, on vyliezol z kuchyne s novinami v rukach, obleceny len v slipoch, rychlo mi povedal ahoj a dekoval sa a mne bolo jasne, ze je to on. jemu sa rozjasnilo az o 2 roky na nasej stuzkovej 😀

tinika
29. dec 2008

My sme sa s manzelom zoznamili v praci, tak ako aj moji rodicia. Asi to bude tradicíia 😀

tinika
29. dec 2008

A mala som obdobie, ze som sa po troch rokoch rozisla s chalanom a uz som povedala, ze nic nechcem len pracu. No praca prisla, ale s nou aj moj manzel 😀

maximkomiruska
29. dec 2008

my tak trochu sucho 😉 4roky sme si vykali /obchodní partneri/, teraz máme super vzťah,veľkúúúúú lásku/ja viem,je to klišé/ a super syna!

bobatko
30. dec 2008

ahojte my sme sa zoznamili na futbalovom zapase a to tak ze som isla oproti nemu s pivom a zakopla som a celeho som ho obliala. tak som ho isla zaviest domov nech sa prezlecie, ale zarozpravali sme a z futbalu nebolo uz nic. a este k tomu to je kamarat mojho brata a zalubil sa do mna ked ma videl v plavkach ako sa u brata kupem aj s detmi./este pred tym futbalom/.
ale strasne sa ma hanbil tak som mu po tyzdni napisala sms ci veri v lasku na prvy pohlad a odpisal mi ze ano a kedy dame spolu rande a uz sme spolu vyse 3 roky a dokonca aj manzelia.
troska zamotane ale krasne
😅

dioliana1
1. jan 2009

my sme sa zoznamili u mamy v praci za pritomnosti oboch mám takze hned aj so svokrou 😀

frzko
1. jan 2009

pred 13. rokmi......disko, disko, disko 🙂 🙂 🙂

zuzu13
2. jan 2009

pridavam aj ja svoje zoznamovacie skusenosti...dodnes sa tomu smejeme, ze to bol 'velky tresk'...
mala som necelych 14 a utekala som popred parkovisko...on vychadzal spomedzi aut...nevideli sme sa a riadne sme sa zrazili....no a asi tou zrazkou preleteli iskricky a sme spolu za par dni 20 rokov 😀

varticek
2. jan 2009

Ja si nepamatam, ako sme sa zoznamili, lebo sme boli dobrych 10 rokov len kamarati a nikdy predtym by ma nenapadlo, ze to raz bude moj manzel 🙂

adoracion
2. jan 2009

My sme sa zoznamili pri praci v tovarni na meso v Anglicku pri praci na linke. bolo to fajn 🙂

tweetinkapp
2. jan 2009

My sme sa zoznamili na vysokej skole na intraku.. 😀 a bola to laska na prvy pohlad

margaret1
3. jan 2009

my sme sa zoznamili v praci, on bol moj nadriadeny a ja som mu vykala, teraz sa na tom smejeme, no sme spolu 11 rokov 😉

jenny_fer
17. jan 2009

Ahojte, no my sme sa zoznamili v den 2.ročného výročia s mojim vtedajšim priatelom. Ten na mna nemal čas(privirábal si nelegalne) tak ma zavolala najlepšia kamoška na kupalisko (aj ked som tam skoro vobec nechodila) ale nahovorila ma,že ma zoznami so svojim novym frajerom. Lenže ten jej frajer si priniesol kamošov. Jeden z nich bol moj terajší manžel, Dodo. Ja som sa tvárila celý čas namyslene kedže som bola zadaná ale on sa nenechal odradit a stále sa po mne obzeral a snažil sa ma oslovit,aj ma hodil do vody ale nepomohlo to,nebavila som sa s nim🙂 ked sme odchadzali povedal mojej kamoške že MA CHCE aj napriek tomu že som zadana. Poodvažal nas domov a večer ma zase vytiahla kamoška von,na kofolu samozrejme aj s Dodom,strašne som sa hanbila a nič dokopy som nepovedala kedže som vedela že sa mu páčim,bolo mi to trochu blbe a už som aj ja po nom pokukovala. Ale v ten den sa nič viac nestalo,iba tolko,že sme sa do seba zamilovali na prvy pohlad..on už vtedy robil na kamione takže hned potom odišiel na 5týždnov. Nemohla som prestat na neho mysliet a hned som sa rozišla s priatelom,kamoška mi dala jeho číslo(už jej písal ako sa mám a že sa mu mam ozvat ked chcem) tak som ho prezvonila a napísal mi..za tých 5týždnov sme sa neuveritelne zblížili a boli sme ešte viac zamilovany..potom prišiel za mnou a už nebolo o čom..proste velká láska na prvý pohlad.. o 2mesiace na to ma začal napádat s bábetkom, tak sme sa rozhodli že bude babetko..a máme krásnu 16mesačnú dcérku a sme velmi štastný 😉

denduska
18. jan 2009

ja som ho z videnia poznala asi 10 rokov....chodili sme na rovnaky gympel aj vysku.....a potom nas dostal ako skupinku na cviku, teda bol nas asistent...a odvtedy sme spolu, najhorsie to bolo tajit pred ostatnymi kym tie cvika neskoncili 😀 ale podarilo sa nam, lebo nikto nemal ani tusenia 😎

lilix
22. jan 2009

my sme sa zoznamili cez internet. bola to laska na prvy pohlad na fotku. hned som vedela, ze ho chcem. 😉

titulienka
22. jan 2009

my sme sa poznali zo zs....on chodil s mojou najstarsou sestrou na zs...myslim do triedy a jeho brat s mojou druhou sestrou na zs...do triedy.....cize sme sa poznali veeeelmi dlho.....a osud chcel a nase cesty sa spojili ...v 14. sme spolu zacali chodit.....v 18 sme sa vzali ....mame 3 krasne dcery a sme spolu dodnes...a stastny.....a dufam ze budeme spolu navzdy..... 😀

lucinka1104
22. jan 2009

no ja som sa 1.7.2005 zamestnala na urade justičnej a kriminálnej polííciii a 1.10.2205už bola ruka v rukáves mojim naddriadením 😀

slaviq81
22. jan 2009

Ja som sa s priatelom zoznamila pred 8 rokmi, boli sme kolegovia. Kazdy sme mali svoj vztah. On neskor odisiel. Po siestich rokoch ma pozval na veceru a bolo. 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eviska83
22. jan 2009

Ja sa so svojim manzelom poznam od detstva (mala som 2.5r)Bol velmi dobrym kamosom s mojim st.bratom.V 19tke sme zacali spolu chodit ,po 6 rokoch sme sa vzali a teraz sme mali 6 vyr.svadby.Mame krasneho syna a dalsie dva babetka na ceste

anjelik85
22. jan 2009

fuha, tak to tu máte dlhé príbehy. tak my sme to vzali šupom. v máji 04 som zmaturovala, v júli 04 som šla na dohodu do firmy na predaj vodných filtrov, kde už pracoval môj drahúšik. po mesiaci sme sa dali dokopy po sladkých a dráždivých smskách. 😀 😝 v novembri 04 sme zistili, že sme tehu (prisahám, plánovane) ale týždeň pred vianocami sme o bábo prišli. v apríli 2005 bola svadba, v oktobri 2005 sme odišli do talianska robiť a dva dni pred vianocami sme sa vrátili. (to sme nevedeli, že už traja) a 10.01.06 ukázal testík najkrajšie //. a 25.09.2006 sa nám narodil náš pokladík. 😉

rainbow
22. jan 2009

Ja som ho stopla na aute, bol to moj prvý aj posledný stop 😀 😀 /pred 12 rokmi/

ivuss01
22. jan 2009

ja som sa dala "prebrat" jeho vtedy najlapsiemu kamaratovi, a nikdy by mi nenapadlo, ze bude mojim manzelom

barborenka
23. jan 2009

My sme sa zoznamili na pohrebe nasho kamarata ☹

lilix
24. jan 2009

barborenka, ale vraj vsetko zle je na nieco dobre, cize uuusmev 🙂

barborenka
25. jan 2009

mas pravdu lilix, 🙂

lucia19
25. jan 2009

AHOJKY S MOJOU LASKOU SME SA ZOZNAMILI PRED 2ROKMI NA NETE CEZ POKEC MI VYPISOVAL NAJPRV SME SI PISALI NESKOR SA STRETLI A PRI TOM PRVOM STRETKU SOM SI POVEDALA ZE JEHO NIKDY VIAC A TAK SME SA UZ NESTRETLI AZ PO POL ROKU SOM SI NANHO SPOMENULA A ZMENILA NAZOR STRETLI SME SA A SME SPOLU A CAKAME BEJBY 😀 A MILUJEM HO NAJVIAC NA SVETE!!

maminkatn
30. jan 2009

ahojky.....zienky,,, 🙂
krasna tema...ani by ma nenapadlo,,ze tutok,,,taketo daco,,najdem,,,,,, 🙂
ja som asik,,,,z vas najdlhsie,,vydata,,, 😉 si myslim,,ak sa mylim,,tak ma opravte,,,,ja som,,,s mojim,,manzelom,,uz 27 rokov,,,,
ale najprv,,poporiadku,....xodila,,som,do skoly,,na ucnovku,,,s jeho sestrou,,,nai by ma nenapadlo,,ze budeme rodina aja si zoberiem jej brata,,,,zoznamili,,,sme sa tak,,ze mi zavolal,,k nam domov,,nepredstavil,,sa a ja som,polozila,telefon,,,a potom,zavolal druhy krat a pozval,ma na rande,,,xi xi,,,vtedy sa tomu tak hovorilo,,,,ale on ma poznal,,,z obxodu,,potravin,,,bo moja mama tam robila,,veducu a aj so xodila,.,,za nou do roboty,,,a on byval,,,,o tri domy od obxodu,,,a aj nase mamay sa poznali,,,boli dobre kamaratky,,,,tak sme zacali,,,spolu xodit,,,,a na prvom,rande som ho poliala,,,cerv.vinom,,,este dobre ze mal,,tmave nohavice,,,,ze to nebolo,,,vidiet,,,,a potomm,,,,,este pred tym sme mali stukovu,,,a ja som tam bola s druhym,,,este vtedy sme sa nepoznali,,,,ale on,,,nam hral muziku na cislo,,,dicňsko,,,,mali sme predstavenie,,,,a ten moj,,,nevedel,ludovky,,tancovat,,,tak moja mama povedala,jeho aby siel pre mna tancovat...a ja som sla a uz bola ruka v rukave,,,,,stuzkova bola,,,,vo februari,,,,potom bol na manevrox,,,a od 2 aprila,,,sme zacali,spolu xodit,,,,,po,,,roka,sme spolu xodili,,teda od aprila...v juni boli zasnuby a v novembri svatba,,,a uz sme spolu 27 rokov,,mame spolu,,,,26 roc,,syna,,,25 rocnu dceru,,,a nalmladsieho,,,18 rocneho syna,,,a teraz aj 2 rocnu vnucku,,od dcerky,,,,a zaxvilku,,,aj druhe mimi,,,v aprili,,,,,budem uz druhy krat babkou,,,,,, 😀 😀 😀 😀
trosku som sa rozpisala,,,,ale je to moj pribeh,,,teda cely,,zivot,,,,smespolu tak dlho ze uz by som bez neho nevedela,ani zit,,,sme ako dvaja holuby vsade sme spolu,,,,,a jeden bez druheho,,by sme ani nevedeli,,,zit,,,,, 😀 😀 A ASI TAK BUDEME AJ DO SMRTI,,,,,,,,, 😀 😀 😀 😀

vikykiss
31. jan 2009

Ahojte krásna téma zaujímavé stretnutie myslím,že tak ako sme sa spoznali my tak to som tu nečítala.
Pred 10 rokmi som dostala nového lektora Angličtiny z Ameriky.Už od prvého momentu sa mi páčil netrvalo dlho asi 2-3mesiace a začali sme si dohadovať stretnutia po 3 stretkách sme začali spolu chodiť po roku chodenia sa musel vrátiť do USA no to som už šla s ním a už som sa od neho neodlepila.Máme dve krásne deti Maya má 3 roky Alex 4mesiace kráse si žijeme na Floride v teplučku v krásnom malom-veľkom domčeku sme veľmi štastný inak a inde si život ani neviem predstaviť 🙂 😉

sisinka5
1. feb 2009

Cez txt vobec som nemyslela ze takto dobre dopadneme 😀