Ako ste sa s partnerom zoznámili?

danulka2
10. mar 2008

Ako ste sa zoznamili so svojimi polovickami? Romanticky, nahodne, adrenalinovo ci nastrazena pasca 😉 😀

martao
6. feb 2009

Naše zoznámenie bolo také normálne. Bola som po rozchode z priateľom. Nevedela som ako ďalej. Tak som chcela od nového roku robiť opatrovateľku v Anglicku. Moja sestra tiež po rozchode to zlé znášala. Aby som ju upokojila, tak som ju vodila na diskotéku. Hneď na prvej sa zoznámila so svojou tajnou láskou zo strednej škole. Tak som musela s ňou chodiť na diskotéky zasa ja, len aby sa videli. Zrazu som sa ocitla sama s jeho 3 kamaratmi. Tak som sa dala do reči s jeho bratom, aby som zistila s kým si to vlastne začala moja sestra a či možem s čistým svedomím do Anglicka. To bolo 24.10.1998. Ako to celé dopadlo? Za pol roka boli zásnuby a zaďalšieho pol roka svadba. 23.10.1999. Za rok aj pol sa vydala moja sestra za toho chalana. Dve sestry si zobrali dvoch bratov. A deti? Prvý syn sa narodil predne na deň 6 rokov po rozchode s mojim prvým priateľom, Druhý syn na moje narodeniny a tretí 10 rokov od zoznámenia s mojim manželom. 24.10.2008

weronique1
6. feb 2009

kamoška lovila na internetovom pokeci a keďže som jej za obeť ako spoločnosť v internetovej kaviarni padla ja a dosť som sa nudila, ukecala ma, nech sa prihlásim a že si nejakého chalana preklepneme spolu...
vymyslela som si nick, vytvorila profil a čakala čo sa bude diať. ozvali sa nejaké "idoly" a medzi nimi všetkými bol aj ON. keďže som si písala s viacerými a ako to už býva, tak sa mi nejako poplietli a jednému som poslala odpoveď pre druhého a naopak 🙂
jaska že si to všimol, ofúkol sa a nastala mesačná pauza počas ktorej mi vyšumel z mysle. zrazu sa znova ozval, že čo dobrého varím na obed, potom sa to otočilo na písanie o sexe a zrazu sa ma opýtal, či sa nestretneme. najprv som si myslela, že má iba silné reči, ale keď ma presviedčal, že za okukanie nič nedáme, tak sme si dohodli stretko a poznávacie znamenia.
teraz to skrátim...skovával sa na druhej strane ulice a čakal, kto sa objaví, aby mohol prípadne zdrhnúť 😀 aj keď prisahá, že si pozeral iba výklad v cestovke a ja mu to samozrejme veríííííím 😉 išli sme do kaviarne, celý čas ma nepustil k slovu (to ma dostalo, lebo urvať mi slovo je fakt umenie 😎 ) , kukal mi na kozy a proste vytváral dobrý dojem. nakoniec sa ma opýtal, či budem taká odvážna a nechám sa odviezť domov, že auto má za rohom. súhlasila som. pred barákom vytiahol z kufra kyticu a to som už nevydržala a začala sa rehotať, chápete to, že aké poistky mal v zásobe?! skovávačka, kvety v aute...premyslené to mal chlapec 🙂
rozlúčili sme sa a dohodli sa, že keď budem chcieť, tak sa so mnou ešte rád stretne, stačí, nech mu napíšem. po pár dňoch mi začal intenzívne vŕtať v hlave a najlepšie na tom je, že som si vôôôôôbec nepamätala jeho meno, ani jeho nick, tak som si myslela, že je to v ťahu. ON však neodolal a po pár dňoch zisťoval, prečo som sa neozvala...
no a to bolo 7.5.2002 a teraz už ako manželia každú chvílu čakáme nášho malého svištíka 🙂

barny
6. feb 2009

ceskoslovenska krcma v Londyne, nahodne zoznamko, pozvanie na pivo a bolo, odvtedy velka laska 🙂 😵

pepies
7. feb 2009

zoznamili sme sa klasicky - v bare 🙂
trvalo asi rok, kym sme to dali oficialne dokopy
potom prisla dovolenka v Egypte a odtial sme uz isli traja 🙂
zatial sme stastni, zobrali sme sa a mame Jakubka 🙂

mimisk
7. feb 2009

ja so sa zonamila s manželom na pokece, rozvadzala som sa a keď som travila smutné večere pri počitači.
manžel bol v tom období na missi na cypre a keď som ho iśla prvý krát čakať na letisko, mala som veĺké obavy či sa tam zjaví človek, s ktorým som si písala

hasleerka
15. feb 2009

aj ja som sa zoznámila v bare a do roka sme boli svoji, aj ked sme nemuseli ... padli sme si do oka a už sme svoji 7,5roka 🙂

stanusa
15. feb 2009

my sme sa zoznámili cez txt, písali sme asi 2 týždne, potom mali mať stretko večer ale poobede som ho chcela preložiť, keď som mu volala tak už bol na ceste 🙂 že vraj prekvapko... a tích je stále viac. sme spolu 10 mesiacov a tohto roku sa chceme vziať. už ani nedúfal, že si niekoho na txt nájde, ale náhoda je blbec 😀

wiwienne
22. aug 2009

My sme sa zoznamili cez internet, na www.partneri.sk, pred par dnami sme mali rok a syncek oslavil tri mesiace, moc sa lubime 😉

wiwienne
22. aug 2009

..ozaj, prevolali sme noci, cez skype, on zil v zahranici, kde teraz byvame, na 1.aprila sme sa prvykrat videli nazivo na stanici v Nitre, ked prisiel ku mne, padli mu kluce, pozrel sa m idi oci a venoval mi prvy bozk, potom sme sa sialene tyzden milovali, odisiel mi naspat, kvoli praci, po dvoch mesiacoch sme zacal ispolu zit v zahranici, o dalsie dva sme sa vzali a na treti den po svadbe sa nam podaril nas maly zazrak🙂

babacik
22. aug 2009

my sme z jednej dediny ale dali sme sa dokopy ked uz som bola rozvedena ☹ ☹ lenze povedal mi ze odkedy ma uvidel tak vedel ze raz budem jeho a vytrvalo si isiel za svojim,a dokopy sme sa dali na narodkach jeho segry 😅 😅

blesq
23. aug 2009

my cez pokec 😀

petruci6
23. aug 2009

blesq to vazne??som nevedela 😀

kejtty
23. aug 2009

Ahojte, tak my sme sa s manzelom zoznamili v Zline na Morave, ja som tam bola na brigade cez leto a on tam pracoval. No laska na prvy pohlad to teda nebola, aspon z mojej strany nie, aj ked z manzelovej ano. Mne sa nepacil, lebo vtedy mal vyholenu hlavu a ja neznasam takych chlapov ktori sa nachval davaju vyholit. Ostali sme kamarati, sem tam sme si pisali smsky, prezvonili, zavolali. Po par rokoch sme sa dohodli ze sa stretneme len tak kamaratsky. A vtedy ta iskra teda preskocila aj u mna, ked som ho videla po tych rokoch, tak sa mi kolena roztriasli. A on uz isiel na istotu s cervenou ruzou v ruke (chcel ma zbalit), aj sa mu to podarilo a presne o tyzden budeme mat 1. vyrocie nasej nezabudnutelnej svadbicky a babatko na ceste. 🙂

babacik
23. aug 2009

blesq:ti co natom pocitaci spis? 😀 😀 😀

blesq
23. aug 2009

jasne specialna spacia uprava aceru 😀 petruci este toho nevies 😉

atrami
23. aug 2009

hasleerka,
presne ako my. 😀 Deň pred 1,výročím zoznámenia sme mali svadbu. Tento rok máme 10. výročie a na 10. výročie od zoznámenia sa nám narodilo 3. dieťa. 🙂

zicon
23. aug 2009

My sme sa zoznamili este na strednej skole. Boli sme spoluziaci a tak sme v 4 rocniku zacali randit. Spolu sme maturovali ako frajery. 🙂

tinika
23. aug 2009

my sme sa zoznámili v práci 🙂 nastúpila som do svojho prvého zamestnania a asi po mesiaci mi prišiel jeden fešák zapojiť počítač, som sa dozvedela, že on je tam tiež nový, ale prišiel skor ako ja, bol na zaučení v inom meste. Tak som na neho kukučkovala vždy keď k nám došiel a som si myslela, že ma nevidí. neskôr mi povedal, že aj on kukučkoval tak sme na seba pozerali obaja hihi. no ale ja som si myslela ze nemám šancu, veď som mala pekné kolegyne a hlavne keď som ho v meste stretla /on ma nevidel/ s kvietkom, ale keďže bez dôkazov sa nevzdávam, tak som si povedala, že šak neviem pre koho ta kytka je. Tak som si pozisťovala nejaké veci a kolegyna sa do toho obula. A tak mi raz po praci v autobuse zazvonil telefón. To musel moj už teraz manžel volať asi tri kolegyne, kym dostal moje číslo a pozval ma na rande. Tak som si povedala, že nemam čo stratiť a šla som. A skončilo to svadbou. Inač ten kvietok bol pre kamošku k narodkam a ja som hned na druhom rande dostala krasnu ružičku 🙂

tinika
23. aug 2009

a stale sa smejem, ze moj manzel sa na prvom rande vyrozpraval na cely zivot, lebo on toho nenakeca a vtedy kecal viac ako on, teraz je to na mne 😀 😀

zitaje
23. aug 2009

My sme sa zoznamili na silvestrovskej oslave. A okolo 15.1. sme pocitali, ze sme sa za tie dva tyzdne, odkedy sa pozname, nevideli len asi 3 dni. 🙂 Ale chodit sme spolu zacali az o nejake tri mesiace, dovtedy sme len vykecavali a vykecavali a vykecavali cele dni. 😀

maruska22
24. aug 2009

my sme sa s manzelom zoznamili, ked sme boli este deti....nase babky boli volakedy susedky, tak sme sa spolu aj hravali 😀 no ale potom sme sa vela rokov nevideli, az ked som mala 19 rokov, stretli sme sa znova na svadbe jeho brata...to bolo v roku 2003..no a odvtedy sme spolu 🙂

janinkaza
24. aug 2009

aj ja prispejem :

my sme sa zoznámili ešte v roku 1997, mm napísal inzerát do katolíckych novín!!!, ja som bola čerstvo rozídená so svojou životnou láskou ( som si vtedy myslela, že koniec sveta) a tým pádom nasr... a nešťastná a náhodou sa mi ten inzerát dostal do rúk a z recesie som odpísala, lebo veď do katolíckych nemôže dať inzerát nejaký úchyl a debil a pod., ale niekto "svätý" ...nakoniec sa z mm vykľul jeden super chalan, ktorý prišiel na prvé rande so špinavými rukami od oleja ( učil brata šoférovať na aute, ktoré sa im pokazilo a už nestihol umyť ruky )...randili sme 3 roky a teraz už bude 9, čo sme manželia a stále super.... 🙂

misi33
26. aug 2009

my sme internetova znamost 🙂

duska1122
26. aug 2009

my sme sa zoznamili omylom cez telefon vytacala som sestrinho kamarata a dala som zle jedno ciselko a uz to islo a dalsia nahoda ked isiel s talianska cez nasu dedinu a zavolal ci sa nechcem stretnut. nebyt toho doteraz si iba telefonujeme 😀

titulienka
26. aug 2009

my sme sa zoznamili v detstve..on chodil s mojou najstarsou sestrou na ZS do triedy a jeho brat s mojou druhou sestrou do triedy ja som bola taka malicka sestra , ktorej ti dvaja zloduchovia robili stale zle 😀 -....takze sa pozname naozaj s detstva, spolu sme zacali chodit ked som mala 14...cize prvy chlapec a dufam ze aj posledny....vzali sme sa v 18...a sme spolu dodnes...mame 3 krasne dcery a strasne sa milujeme aj po 16 rokoch 🙂 🙂 🙂

ivet1989
28. aug 2009

my sme sa dali dokopy vdaka pokecu :D
neskor som zistila ze to bola náhoda ze on je dost taký "hamblivy" ze nemá vo zviku len tak vypisovat cudzim babám, no bol kus pripitý a ked uvidel moju foto, tak ze nemohol nenapisat..
ja som ho od zaciatku ignorovala, cudzi chlapec bez foto, bez profilu, bez vsetkeho, v kuse mi vypisoval aj na druhý den aj stále, stále ma tam vyckával, vzdy ked som dosla na net, tak mi vypisoval zee jak dlho cakal a de som tak dlho bola 😀 😀 no podarený a neskor sme si vymenili aj cisla..a paradox, ja som mu napisala prvá, mala som depku a cela som s niekim popisat ale vtedy ma odbil ze sa mu neda ze má robotu, ale ze sa ozve..tak fáájn, som si pomyslela, ale on sa ozval..a tak sme si uz pisali..po týzdni ma lubil, cel se mnu bývat a cel babo se mnu (samozrejme po týzdni som sa tomu smiala len, vsak to nemoze mysliet vázne) ale pisali sme si dalej viac a viac a on to stále spminal to bábo..a tak sme sa asi po 3 mesiacoch stretli, oslávili moje narodky, spravili riadny cirkus pred jeho rodicmi (takze prvé stretnutie bolo dost trápne stále som sa omluvala ze sa to uz nestane 😀 )ale potom sa to dáko urovnalo..no a ked som chodila este do skoly tak som za nim chodila tak casto jak sa len dalo 250 kilákov tam aj spet...ted sme spolu rok a pol a máme spolu krasne 2mesacne bábo Dominka a prestahovala som sa zo stred. slovenska sem, do TT....takze to ubehlo ako voda a predsa som sa po nie dhom ukecávani dala na to babo 😀 😀 snád nam to vydrzi
pa majte sa

petranovotna
28. aug 2009

ahoj môzem sa pridat? mi sme sa zoznamili na futbalovom zapase on bol hrac a ja ciarova rozhodkina.dnes sme uz spolu skoro sedem rokov a mame dve nadherne cerky.

mamagaga
29. aug 2009

na vrutockej autobusovej stanici... autobus dlho nesiel a on - "slecna, mozem vas pozvat na pivo" ja - "preco nie..." ale tych stretnuti bolo viac, vcelku nezavaznych - tak nejako sme sa sporadicky stretavali asi dva roky, az to natrvalo vyriesil jeden vylet do viedne, kde sme sa "dali dokopy" a za tri mesiace sme boli uz aj tehotni 😀

bebca
30. aug 2009

ahojte mozem sa pridat? 😉
my sme sa zoznamili cez internet a uz mame aj 8 mesacneho synceka 😀
on pracoval v zahranici aja tu na slovensku a pisala som si s jeho kamosom a potom mu on dal adresu a nejako sme si zacali pisat a potom prisiel na ,,skusku" 😀 a ked prisiel druhy krat tak aj zostal
nikdy som neverila ze sa da zoznamit cez net no a je to tu 😀 😀

bebca
30. aug 2009

no vidim ze nielen ja som sa zoznamila na pokeci 😀 😀 😀