Ako ste si 1.4. utiahli z partnerov?

daniela1983
2. apr 2008

🙂

janada
2. apr 2008

že som si ho pred 19 rokmi vzala,presne 1.4. 😀

elise
2. apr 2008

niako na to sme už dosť dospelý aby sme si zo seba na 01.04. uťahovali 😉

zuzu13
2. apr 2008

no nebolo kedy si uťahovať, ale večer som im aj so synom pekne zablahoželala k ich svetovému sviatku...Deň vtákov 😀

num7976
2. apr 2008

kamoska ukazala manzelovi pozitivny tehotensky test-totizto maju jedno babatko a druhe este neplanuju,tak zostal chudacik v soku!potom sa mu priznala,ze testik nebol jej,ale pozicany 😀 😀 😀 to sa mu muselo ale ulavit,ze?..
ja som si srandu neurobila ziadnu,neviem nejako ma nic nenapadlo.. 😕

daniela1983
autor
2. apr 2008

lebo mna manzel prehovoril, aby som si rano urobila test. pravda je ze pouzivam nuvaring, ale on je aj tak kazdy mesiac na ihlach, co to fakt funguje. tak som urobila test, samozrejme negativny bol, ale ked prisiel zo skoly nasiel //. dokreslila som ju fixkou, na zaciatku to vyzrealo doverihodne, ked som to urobila, ale potom sa to dost rozpilo. takze tomu neveril, ale kazdopadne nebol si 100% isty, ci predsa a tak cakal 2 hod. kym som bola na vodicaku na odpoved 🙂

mersedesa
2. apr 2008

no ja som sa na tomto dni rada vyšantim,každy rok si niečo origi vymyslim ..... 😀 neda mi to odkukavam od maminy ktora ma vždy poriadne dobehne 😠
včera som sa bola s malou prechadzat a domov som prišla s tym,že suseda nas prosí,aby jej muž išiel preniesť s vlečkou pračku kdo vedlajšej dediny k dcere.... 😅 .....najskor sa rozčuloval,že on nema čas a tak (ja poriadna herečka 😀 )...rozčulená ako za to ja možem ,že čo som jej mala povedat,ked bola ako med,povedala som že si doma tak skočiš.... 😅
no zkvačil vlečku a šiel .... 😎 ja už som len doma čakala čo sa bude diat 😎 teta vonku palila a hrabala bordel,mužik prišie,že tu som suseda ona že no vidim dieta moje a čo by si chcel,on že no tu pračku a vtedy mu zaplo ....prišiel...1 april... velky usmev,že hahaha to bolo vtipné 😎 😀 😀 😀 nasraty,že zas som ho dobehla a vždy mi naletí a to ho ešte moj ocinko upozornil,aby si daval na mna dnes pozor ale tvarim sa že nemam na hluposti čas.... 😎 on vie,že som bláznivá tak mi to odpustí
minuly rok som ho poslala do obchodu pre 50 l mlieka po zaruke za polovičnu cenu pre psov 😕 😀 😀 😀
ja sa na tom strašne zabavam 😅

magg
2. apr 2008

mersedesa ja by som ta zabila 😀 😀 😀 a moj muz tiez

num7976
2. apr 2008

mersedesa dobreeeeee 😀 😀

mysti
2. apr 2008

mersedesa, to bolo fakt dobre, aj ja by som Ta preprazila a moj muz asi tiez...
ja som nevymyslela nic, ale bola som sa u kamosky strihat a ta mi vravi:"takze dohola, nie?..." a zabzucala strojcekom...som vyskocila zo stolicky ako by ma pichli do zadku a ona sa len skerila. (nakoniec som o vlasy neprisla a vykuzlila mi na hlave paradu) 😀

mersedesa
2. apr 2008

😀

bibianna
5. apr 2008

Ja si svojho manžela veľmi vážim a nedovolila by som si z neho robiť srandu.

ivankaalenka
5. apr 2008

Ja som tomu svojmu povedala, ze jeho sestra caka babatko, ostal v soku, lebo ona planovala stavat dom a hned jej volal, lenze ja som ju pred tym upozornila, ze jej asi bude volat kvoli tomu, tak sa vyjadrila len tak ze "hmmm,nooo" a on bol uplne cerveny a skonstatoval, ze ju nechape. No a ked som mu asi o 20 minut prezradila, ze to tak nie je, ze 1. april, tak ocervenel este viac a okrem toho, ze sa aj usmial som myslela, ze ma zabije, nastastie sme boli vtedy u lekara...neviem ako by to dopadlo. Ja si kazdy rok z neho vystrelim, chudak vzdy zabudne, ze je 1. april a potom si nadava 🙂

mimma
5. apr 2008

Baby, vy máte dobré nápady! 😀 Mňa už akosi nič nenapadá, čakala som, čo vymyslí môj muž, lebo on si zo mňa občas vystrelí aj pomimo 1.apríla, ale tento krát sme mali 1.apríl úplne suchý. Škoda, už som bola na to nachystaná ☹ .
Biba, aj ja si svojho manžela vážim, dokonca aj seba si vážim, lebo to je tiež dôležité a zasmiať sa na sebe, alebo si z toho druhého urobiť srandu mi nepríde až také nedôstojné. 😉 🙂