Ako stíhate veci pri bábätku?

dankadina
11. dec 2008

Maminky mám 7 mesačnú princezničku, ktorá je živé striebro, ale stihnem popri nej všetko. Napríklad dnes som dokončila veľké upratovanie, včera som umyla okná, teraz spinká a ja zatiaľ koníkujem a na platni sa mi varí zeleninka pre myšičku, mäsko je už pripravené v mrazáku. Mám kamaratku, ktorá obdivuje ako to všetko môžem postíhať. Poobede ked príde manžel si skočím kaderníčke. Podľa mna je to len organizáciou času. Zaujimalo by ma to ako je to u vás pri tých našich malých deťoch.

3558
22. dec 2008

tak aj ja sa pridam. mam cas iba ked maly spi. je to tri krat za den a su to 20min.intervaly.
inak sa mu musim stale venovat. upratujem a varim vecer, ked zaspi. alebo ked pride muz z prace a hra sa s nim on.
cez den som rada ze sa stihnem najest a ist na wc. proste mi je luto ho nechat sameho v postielke alebo na zemi, ked vidim ako rad by bol somnou.takze vsetko dolezite musi pockat az ked maly zaspi, a ked je hore tak som len a len s nim. a nemam ani bordel a citim sa doma fain. 😉 😉

gabrielamikes
22. dec 2008

Jsem blázen na pořádek takže stíhám v pohodě malá je hodná a nejvíc se jí libí když se luxuje kolikrát u toho i usne... 😀