Ako strávite Velikonoce \ Veľkú noc?

sloto
17. mar 2008

Čaute baby. ako idete tráviť veľkú noc? My s manželom máme chuť na nejaký výletík - poradte kde. Sme z BB

lucinka21
17. mar 2008

Nám sa kludne može stať , že to s manželom strávime v porodnici 😀 😀

poleva
17. mar 2008

my ideme k priateľovej rodine na chatu...huráááááááááááááá

langkofel
17. mar 2008

jej tak to by bola pekna velka noc lucinka 😀

My sme pozvani v nedelu na obed ku krstnym rodicom, nasej malej a potom sa asi pojde niekde na prechadzku, a v pondelok sa chystame k jazeru, kde tiez zostaneme na obed a potom prechadzka, nakrmime kacicky...

Sloto ved snad niekde do prirody, v okoli BB je krasne, nie?

bejula
17. mar 2008

ahojte 😉 😉 😉 , no mi stravime klasika najprv u jednej babky a potom presun ku druhej babke 😅
lucinka 😉 dobre som sa pobavila 😀 držíme prsty
ja len pevne dufam, že počasie vide krááááásne 😎

otrivinkajanka
17. mar 2008

no my budeme doma ku svokrovcom nejdeme,lebo neznasam rodinne oslavy ked bude pekne pojdeme niekam von

marse
17. mar 2008

Po prvykrat ju budem travit sama. Dcerka odchadza s dedkom a babkou na 3 dnovu dovolenku do Tatier uz v stvrtok a muzik bude zrejme v praci tak na 80 %, takze budem mat leharko. Ale mam naplanovany nakupik, kavicku s kamaratkou, a veceru s muzikomv restauracii. a v pondelok sa pojdem pozriet s dcerkou ak bude pekne pocasie do zoo, taka nasa tradicia uz od mojho detstva 🙂

mirko
17. mar 2008

no my stravime Velku noc oslavou, kedze vyšla akurat na Patkove 1. narodeniny. A ak bude von krajsie urcite vybehneme von na dlhu prechadzku.

zuzkafuny
17. mar 2008

Ja nemám rada veľkú noc a ani som ju nikdy rada nemala... toto je jeden zo sviatkov, ktorý by mi nechýbal keby sa ho rozhodli zrušiť... Strávim ho doma ako iný deň 🙂

lucinka21
17. mar 2008

No, len to musíme vydržať najmenej do pol noci, manžel priletí až v nedelu neskoro...a nepripravíme ho o taký zážitok, predsa... 😅 😵 Takže ja budem tráviť čakaním 😉

jaduska
17. mar 2008

my doma prejedaním sa 😀

danulka2
17. mar 2008

my sme nastastie velku noc zrusili 😀 Kazdy rok chodime niekde na vylet-turistiku, ale teraz asi nebude pekny cas, tak zaparkujeme u maminy a dobre sa napapkame 😅 😵

katka76
17. mar 2008

u nas sviatkova klasika - okruzna jazda slovenskom, najskor k manzelovym rodicom a potom k mojim. takze uz teraz si zacnem robit plany, aby som na nic nezabudla. tesim sa na nedelu, budeme oslavovat jozefa, tak sa stretne cela family, takze prinesieme nejake pezinske vinko. 😉

maja22
17. mar 2008

Rada by som sviatky prežila v kostole (ak malý bude dobrý 🙂 ) a potom s rodinkou...

nitka
17. mar 2008

v praci 😉

dominica
17. mar 2008

lucinka 21 - ja som minulý rok strávila Veľkú noc v pôrodnici, malý sa rozhodol prísť na svet zrovna na Veľkonočný pondelok 😀 a muž ani nestihol k pôrodu ☹ 😠 , lebo ja som v nemocke už ležala a on išiel s rodičmi a rodinou na chatu, síce len 30 km odtiaľto, ale keď dr. povedal, že rodím, tak to už nestíhal a ja som nečakala, že to pôjde tak rýchlo.

No a tento rok budeme na tej chate, čo som minulý rok nestihla 😀

csilla76
17. mar 2008

ahojte 🙂 my tiez uz roky chodime na vylety ,nemame radi tieto sviatky.tentoraz sme si rezervovali velkonocny pobyt v kupeloch ,tak sa uz tesime,ideme v piatok a pobudneme do pondelka.

tanikat
17. mar 2008

csilla76 a kde idete dp kupelov

maruschka
17. mar 2008

keďže máme dve dcéry,tak čakaním na oblievačov 😀 😀 😀 u nás chodia všetci chlapi z rodiny spolu oblievať a baby sú tiež spolu pokope a čakajú oblievačov...Staršia dcéra má 5 rokov a tá je doslova pyšná na to,keď ju prídu chalani obliať 😀 😀 😀 a po obede chodíme do prírody-ak je pekné počasie 😵 tak už sa tešíme.

elise
17. mar 2008

u nás sa robí v práci akcia pre detičky hľadanie veľkonočných vajíčok pomocou veľkonočných zajacov,robenie tašiek na vajíčka ...tak sa smalým veľmi tešíme🙂

elise
17. mar 2008

csila76 kde idete do kúpeľov tá akcia je v piešťanoch ak tam tak sa tam môžeme na veľkonočnú nedeľu s detičkami stretnúť🙂

csilla76
17. mar 2008

elise ideme do dudiniec 🙂 a vy tiez idete do piestan?

bubba
17. mar 2008

a my nejdeme tam kde nam csillus odporucila,lebo je to 2,5hod.cesty od nas a rozhodli sme sa ze kedze na velku noc sa jazdi"vseliako"tak neriskujeme 😉
ale dakde urcite zmizneme a dufam,ze bude pekne pocasko...aj ked hlasia dazd 😒

csilla76
17. mar 2008

no neva bubba ale potom inokedy si dohodneme termin ked uz bude teplejsie,inak som ti pozistovala aj ceny tu u nas na tej rodinnej farme.a dufam ze stretko bude uskutocnene. 🙂 😉

bubba
17. mar 2008

budis 😀

elise
17. mar 2008

csila ano ideme do piešťan na zber čoko vajíčok aj ja dúfam že bude pekne 😉

egyptanka
17. mar 2008

my ideme s manzelom na vylet do Prahy , tesiiiim sa 😀

sue
17. mar 2008

Sloto - Donovaly, Špania dolina, Kalište, Čiernohorská železnička... hmm... Banská Štiavnica a okolie... Vlkolínec pri Rk... SK je krásne a našťastie nie veľké 😅

csilla76
18. mar 2008

baby tak to aj ja dufam ze pocasko nam bude priat,aby sme si pekne vsetky povyletikovali 🙂

lienockaa
18. mar 2008

ja rovnako, ako lucinka, idem čakať, či ma nepríde obliať aj môj syn z bruška..😀 aj keď za iných okolností by som V.noc určite trávila v kostole..

filipa
18. mar 2008

budem sediet v praci a vyrabat danove priznania ☹ tak nanic to tento rok vyslo