Ako trávite dni na materskej?

slonik5
23. máj 2009

Tehulky, maminy na materskej, ako travite den?

mirka414
23. máj 2009

ja som mamicka skoro 3rocnej dcerky.byvame vo svajciarsku spolu s ockom a mojim 90rocnym svokrom v rodinnom domceku a mame ponika tima,macku,zajacika a maltezacika Kitty.takze staram sa o dcerku svokra zvieratka a manzelika a domcek a popri tom sa staram nieco ako operka o deticky,ktore si ku mne domov privazaju maminky a v dohodnutom case zasa odvezu domov.

murinka
24. máj 2009

ja nerobim nic 😎 mam dvojmesacnu dcerku-vacsinu casu travime na prechadzkach 🙂 a tiez vela spime 😉

veronika81
24. máj 2009

ja mám dvojmesačného synčeka a v tomto období mám skúškové 😝 (študujem diaľkovo), takže som zahrabaná v knihách a stará mama kočíkuje a kočíkuje 😀 Ale po skúškach ho snáď ani z rúk nepustíííííím 😵

alusha
24. máj 2009

ja som momentalne tiez zahrabana v knihach, lebo v piatok statnicujem 😀 ale uz sa velmi tesim, ze potom budem len a len oddychovat spolu s drobcom 😀

anarida
24. máj 2009

My sme skoro stále vonku.A keď sme doma tak Emka spí ona spí skoro stále takže sa nudím pri PC alebo TV 😝 😀

majcik
24. máj 2009

Ze neviem, co skor ... asi tak 🙂
Maly chce byt stale vonku, staviame dom, takze roboty kopec, okrem toho prace v domacnosti, takze nenudime sa ...

hasleerka
25. máj 2009

no ja tak rôzne, ráno vyprevadiť dcéru do školy, niečo navariť, upratať ... potom von s mladšou dcérou, stretnú sa s kámoškami s detmi ... poobede spíme, so staršou robím úlohy ... bud ide na niake krúžky, alebo sme len vonku na ihrisku ... sem tam niake výlety aj s tatom 🙂

sasiki
25. máj 2009

majcik podobne 😔 😀 😀 😀 ale my nestaviame, ale prerábame 😉