Ako urobiť odtlačok nožičky a ručičky do albumčeka?

kajabb
19. aug 2007

Dostali sme albumček a tam treba urobiť odlačok nožičky a ručičky. Neviem, ako to urobiť, sú to také lesklé stránky a hlavne neviem čím, aby to malej neuškodilo. Máte s tým nejaké skúsenosti?

jesenka
27. aug 2007

ena, odfotila som jeden vytvor a dala si do albumu, tak mozes pozriet

majina.b
27. aug 2007

ak budete robiť odtlačky tak si pod papier podložte knihu, aby papier bol pevnejší a nekrivil sa.

ena
27. aug 2007

jesenka: videla som , pekneee.. najprv som si myslela, ze je tam 2 krat prava nozicka 🙂ale uz osm na to pozrela poriadne ;)

jesenka
27. aug 2007

nan odtlacok rucicky som mohla zabudnut, jedine ak by som ju chcela zatatu v pasticku 😀

ena
27. aug 2007

jesenka: hej, to poznam, my mame tiez len nozicky a pootm este aj odliatok, to sa nam podarila ruka aj noha, len ja mudra som si nepoznacila datum, kedy sme to robili, takze nemam sajnu, nie ze kedy to bolo, ale ani kolko mesiacov mal 🙂) Ale urcite to je z prveho polroka 🙂)

kattum
30. aug 2007

ja som drobcovi natrela nozicku ruzom na pery a otlacila, s rucickou je to horsie, malinke babenka ich maju takemr stale zovrete v pasticke. Ruz je dostupny, lacny a lahko umyvatelny.

emjee
27. nov 2008

tynushqa • 1d • Dnes o 18:40
Ahojte,
viem ze tato tema je taka odveci ale chcela by som urobit odtlacky mojej malinkej na pamiatku, len neviem co jej na tie rucky a nozky mozem dat aby sa nevyhadzala a aby jej to nejako neublizilo.... . Ak mate nejake rady sem s nimi.
Dakujem

euphoria • 1d • Dnes o 18:43
My sme to robili nasej dcerke, ked mala asi 8 tyzdnov, dostali sme totiz do daru taky fotoramik, kde na jednu stranu sa da fotka, na druhu odliatok odtlacku ruk a noh. bola to taka masa, vraj zdravotne nezavadna. Vobec sa nevyhadzala z toho, a to sme mali hrozne vyrazkovu tvaricku zrejme z potravinovej alergie.

cessy
27. nov 2008

aj ja som spravila otalcky tak, ze som malemu natrela nozicku, rucicku ruzom. nechala som to ale dva dni preschnut a potom pre istotu vlozila medzi stranku servitku. vobec sa to noetlacili, ostalo to peknucke ani sa to nemaze 🙂 🙂 🙂

stvura
28. nov 2008

Cavesko, no mi sme malemu spravili otlacky do kvazi modulitu, ono sa to vola Kera plast. Je to ako plastelina, netreba ani ruky nicim mazat, len spravite otlacok a malemu umyjete ruky, lebo ich bude mat troska biele. No a otlacok sa nevyvara, len sa necha preschnut.
Dobra vec...

mikalove
28. nov 2008

mi sme použili tiež vodové farbičky,pred kupaním sme jej to otlačili,nechali zaschnúť a bolo.je to pekné,neotláča sa.

erikaaaa
28. nov 2008

my sme urobili otlacky ked mal maly asi 4 mesiace a robili sme to obycajnymi vodovkami a hned sme to isli umyt mydlom... a zislo to v pohode 🙂

hubka
29. nov 2008

http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=19550

my sme si kupili toto a malemu sme spravili odtlacky ked mal zhruba 4 mesiace...on este tu nozicku nevedel tak vystriet tak to bolo vtipne...ale vyhodou bolo to, ze ta hmota-bolo to ako plastelina stvrdla za 24 h,takze ked sa to nepodarilo,znova sme si spravili novy odtlacok 🙂

miriamka
2. dec 2008

Ja som robila odtlacok ked mal maly 2 tyzdne,a pekne sa nam podarili obe nozicky,len rucicku len jednu sme spravili tak podarene 😉

chymenitta33
2. dec 2008

My máme tie rámčeky odlačky nám doniesla kamarátka naša🙂Pekní to je velmi

danuska24
2. dec 2008

napr. http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...

a my budeme robit tiez farebne odtlacky - mame prstove farby z netu

zuzana1971
16. máj 2010

ja som kupila babyart tu plechovu krabicku na otlacok noziciek a ruciciek, NEODPORUCAM 😝 jedine pre vacsie deti ak sa vedia postavit celou vahou nohou na to, inak nie je sanca malemu babatku otlacit tam nozicku alebo rucicku aby bolo daco vidiet
kupila som obycajne vodove farby, aj sa dobre zmyvaju potom...idem pridat foto do albumu
s vodovymi farbami sme s detmi robili otlacky ruk aj ked som robila v skolke
mohla som hned pouzit vodve farby a nie vyhodit tolko penazi za baby art
😠

henikav
16. máj 2010

Ked bol nas Mike malicky, jednoducho sme zarobili sadru do misticky a ked bola uz trosku tuha, ze sa uz neliala, tak sme mu tam otlacili nozicku. ten otlacok mame doteraz, nestalo to ziadne velke peniaze a spomienka je super

l_e_n_o_c_k_a
24. jan 2013

aj ja sa chystam malemu urobit odtlacky do knizky - takze dakujem za rady 🙂

martina4184
25. jan 2013

No my sme robili dvakrat noziciek aj ruciciek a bol to teda riadny boj, kedze nas drobec je poriadne sidlo, takze vsade boli papiere a nachystane vedro s vodou a plno utierok....nakoniec sa to vydarilo a zazili sme kopec zabavy, kedze maly si potom tapol rukou na hlavicku....

lupape
13. jún 2013

ja som natrela malého genciankou - fialová vodička.

zszudorova
13. jún 2013

jednoducho.cerveny ruz na pery

xlolax80
6. mar 2014

my sme robili odtlacky pomocou cvikly. krasne farbi a je nezavadna. odtlacok vyzera ako urobeny vodovymi farbami