Ako urobiť z fotiek video?

pipi1211
17. apr 2008

ahojte mamulky prosim vas chcem sa spytat ci mi neviete poradit ako by som mohla urobit z fotiek take male videjko? 😕 😅 viete co mam na mysli? take nieco ze v pozadi hraje hudba a striedaju sa fotky.... 🙂

nobody
18. apr 2008

mirka414 ... napiš si písničky a já ti to dám na net

dannynka
22. apr 2008

baby...celkom ma to zaujalo idem skusit nieco stiahnut 😉

sex_mona_xx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danae
11. jan 2009

Pipi, jako součást Windows je program Windows Movie Maker (je v accessories/příslušenství). Pracuje se v něm velmi snadno. Pošli mi vzkaz, pokud bys potřebovala s něčím pomoct.

aniel
11. jan 2009

ja mám v počítači pinacle12,musíš si to kúpiť,ale je to super vec 🙂

kajka1991
20. jan 2009

aj ja cem videeoo

nikusikk
18. feb 2009

ako sa robí video z fotiek prosím napíšte mi

hasleerka
18. feb 2009

princezna ho mi do IP ako si to robila vo VMP? dík

holcicka12
18. feb 2009

Baby ako tos tiahnem?
http://www.microsoft.com/windowsxp/using/digita...
dala som download a dalej sa neviem pohnut 😠

bihan
18. feb 2009

klikni hore na Continue a potom Download plug-in - uložiť, inštalovať.

mirrinka
18. feb 2009

ja to robím v tomto : Cyber Link Power Director v6

monca301
2. mar 2009

vyskusala som si urobit viedeo na animoto,ale neviem ako si ho mam stiahnut do pocitaca,popripade napalit na dvd. Poradi mi niekto? Vdaka 😵

marika80
2. mar 2009

Skusala som si nahrat Photo Story 3 ale neviem kde sa mi to ulozilo. Tak skusim este zajtra 😢

siska52
13. máj 2009

ako si mam spravit vidoee plosiim pomostee

petulka351
13. jún 2009

ahojte...chcem sa len spytat ako si mozem vyrobit vydeo z judbou a fotkami,textom...prosíím dajte mi nekato nejaku strnku..vopred dakujm.. 😵

claudinka
13. jún 2009

v power pointe sa da spravit videjko ako prezentacia s hudbou, prechodmi a vsetko si sama nastavis..

paulinka34
11. aug 2009

prosiiim neaky suoer program na videa z fotkami medzi fotkami popripade aj neaky text aby sa tam dal vlozit aj s hudbou prosiiiim... napiste mi mail na paulinka34@azet.sk... alebo odiste tu ... prosiiim..

ronja27
14. aug 2009

ja delam video s fotek v neru - staci zadat vytvorit prezentaci fotografii jednoduse se v tom pracuje vlozi se jen fotky, prechody zadam vetsinou automaticky a hudba se vklada taky dobre pak rovnou i vypali.. 🙂
problem mam spis s tim jakou hudbu vybrat ted premyslim co by se hodilo k mimi fotkam jaka skladbicka, tak kdyz budete mit nejaky typ tak prosim pisnete diky

mirka099
14. aug 2009

ja pouzivam windows movie maker, fotky, efekty, prechody medzi fotkami... viem vkladat videa, hudbu,titulky, texty... da sa tam urobit naozaj hocico...tu je free verzia. ja mam asi inu, ale zaklad je v kazdej verzii ten isty.

http://www.soft82.com/download/Windows/Windows_...

mirka099
14. aug 2009

este jeden tip.. ja som robila video zo syncekom, od narodenia po prvy rok.. dala som tam pesnicku fantagiro, taka pomala, a ti co to videli vsetci pritom plakali... aj ja a stale 😅
http://imp3.sk/search/fantagiro/1/mp3
dufam vam pojde stihnut

mirka099
14. aug 2009

danae ma pravdu, ten movie maker by mal byt v kazdom pc... treba ho len najst

johnie
16. aug 2009

ahojte... ja len ze ide to aj s programom picasa.. ten sa da jednoducho stiahnut http://picasa.google.sk/
ak to tu bolo spomenute tak sorac.. 😉

ronja27
16. aug 2009

mirka099 diky za tip pisnicka stahnout sla 🙂 a je pekna urcite taky vyuziji 😉
..ja jsem taky delala neteri prezentacku a pouzila jsem pisnicku od roxette: milk and toast and honey , taky u toho ronili vsichni slzicky 🙂 a programek movie maker taky znam , pracuje se v nem jednoduse a vysledek je super

mirka099
17. aug 2009

ronja som rada ze sa pacila.. baby ak mate aj vy fakt dobre overene skladby co sa hodia do takychto videii sem s nimi... ja tieto videa robim dost casto, a stale sa ucim a zdokonalujem ich.. ak mate aj nejake tipy... aj tie sem supnite 😀

domina
18. aug 2009

My máme spoustu videí dělané na YT pod domina5521, kdo se chce podívat.Dělám to v Pinaccle, nebo i v Neru jsem to dělávala dřív.Hudbu si stahuji z netu.

miriam17
19. aug 2009

ahojte baby tie ktore mate linux...nepoznate neaky program na robienie videi z fotiek?len pre linux..vdaka

avrilka12345
21. aug 2009

jak si mam spravid s fotek video? 🙂

julka66
6. sep 2009

tiez by som sa chela opitat ako si urobit video z fotiek a v pozadi pesnicka medzi tim nejaky text .. prosim pomozte mi ... dakujem

mywiel
6. sep 2009

Niektoré holky to tu maju v albume, staci kliknut na ten program...

julka66
6. sep 2009

Prosim strastne si to chcem urobit ... POMOZTE mi s tim ..