Ako vás nachytali a ako ste nachytali druhých 1. apríla?

vejka22
1. apr 2009

Podelte sa s vašimi zažitkami ako vas nachytali a ako ste nachytali vy ich.

nnikka
1. apr 2009

1. april, 2. maj mam somara na predaj 😀

bubba
1. apr 2009

ja radsej idem do temy prezident 😀 😀 tam je tiez prvy maj 😀

darina77
1. apr 2009

Moja mama má dnes narodeniny, a ked sa jej pýtajú na dátum narodenia a ona povie 1 apríl tak si každý myslí, že si len tak robí srandu, musí ukázať občiansky aby jej uverili 😀

mywiel
1. apr 2009

Nasla som si pracu a sef mi napisal do zmulvy ze zacinam robit 1. aprila no sekol sa malo to byt 3. aprila, lebo prvého bola sobota, ja som tam isla rano na 7mu hodinu ako mi napisal a samozrejme vsetko zavreté a vsetci doma drichmali pod perinami, len ja som tam trcala a obiehala vchody ze preco je vsetko zavreté. V pondelok som sa mu podakovala... 😠 😀

katrin21
1. apr 2009

ja som dnes volala priatelovi, ze do mna tukol nejaky magor na parkovisku, ze mam rozbite svetlo a naraznik.... a on chudak uz rozmyslal, co s tym, ako to riesit a ja do toho , ze 1.apríl !!!! skoro ma zabil, vobec sa nesmial, vraj , ci chcem aby ho porazilo 🙂) he he

vejka22
autor
1. apr 2009

ja tomu mojmu volačo chcem vymysleť a necviem čo.poradte mi? 🙂

darina77
1. apr 2009

nám zase raz šéf na záver pracovnej porady oznámil, že nakoľko firma dosiahla rast zisku, zvýšia sa platy o 25%.
Sme sa všetci vytešovali až kým si jedna kolegyňa neuvedomila, že však je 1 apríl 😀

alon111
1. apr 2009

tak moj manzel mi na prveho aprila pred dvoma rokmi rozbil tyzdnove auto takze ma jeho prvoaprilovy zart stal 50 000.odvtedy ho uz nepustam prveho aprila nikam maximalne do prace aj to musi ist peso alebo autobusom

babulka
1. apr 2009

Mne 1. aprila, bol vtedy Velkonocny pondelok, zomrel starky 😢 Preto mam na 1. april a aj Velku noc trosicku iny pohlad.. 😔

mata2
1. apr 2009

ja mam dnes narodky 😎 .fakt to neni vtip 😅

alon111
1. apr 2009

mata2 tak ti prajem vsetko NAJ 😉

najjulinka
1. apr 2009

Moja sestra razpovedala ockov ráno na 1.aprila, že je upchytý záchod... Moj ocko už začal vykrikovať, že ktorý z nás tam zas nahadzal tony papiera a fajne sa rozčuloval... No nechcelo sa mu do tej roboty hajzlovej, tak dost dlho sa rozčuloval a sa odhodlal to ist spraviť a pri WC dverách segra "1.apríl" 😝 😀 😀 😀 No mali sme z neho riadnu srandu ako teké decká... Nemám šajn kolko rokov sme mohli mať, ale odhadujem, že segra v puberte a my traja krpci ešte taký vek, čo sme tie tony papiera do zachoda hadzali ešte...

danona
1. apr 2009

mata-tiez sapridavam-mam dnes narodky... 😀
a starsiu dceru /nelubi rano vstavat/ som dnes budila do skoly s tym, ze to co tu mas okolo postele, vsak je tu 20cm vody okolo! asi nejaka voda ci potrubie s vodou prasklo ... 😀 ste mali vidiet ako rychlo vystrelila z postele... 😀 😀 😀

mata2
1. apr 2009

diky alon 😵
vsetko naj,danona 😵

habibi78
1. apr 2009

ja mám doma ešte z minulého roku pozitívny tehu test..... dnes ho nenápadne pohodím v kúpelni, ale tak nech si ho staršia dcéra všimne...má 15 rokov,tá mladšia má 1 rok..... no a ked na to príde, tak jej poviem, že bude dalšie bábo..... snád ju neporazíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí, s drahým sme jej hovorili, že ešte jedno chceme, tak o tom nechcela ani počuť..... 😀

felixko
1. apr 2009

ja som dnes nachytala sestru, písala som jej, že máme doma maca /myslela som mača, mačku/, no ona to zrejme nepochopila, odpísala, že akého maca, či tým myslím svoju dcéru, že veru ona je taký macko. tak som jej vysvetila, že ked sme išli z prechádzky, zatúlala sa k nám mačka, ktorú som doneisla domov. už mi dávala pokyny, čo s ňou, aby sme si ju nechali...lenže 1.apríl.

ešte neviem čo nachystám na mužíka

womenne
1. apr 2009

ja som dnes rano volala mužikovi že som vytopila susedov 😀 že sa mi vysunula hadica na pračku a ja som si to nevšimla takže skoro 60litrov vytieklo kym som si to všimla ☹ 😀 že sa im nemožem dbuchat a neviem čo mam robit,on chuda sa nalakal byvame tu len 3mesiace a hned toto,už chcel ist do bytu ked som zahlasila že 1april 😀 haha tak som ho konečne po 3rokoch nachytala,len dufam že sa mi to nevrati 😖

marcela79
3. apr 2009

Mne sa 1.apríla narodil Adamko, a keď som písala rodine a známym sms, nie všetci to brali vážne 🙂

monkula
3. apr 2009

ako deti sme na 1. apríla vošli do kúpelne a začali sme pišťať, a búchať do vane, ja som vybehla za mamou, ktorá si pokojne sedela v obývačke a začala som kričať, že máme vo vani myš... mama vyskočial, zažala nadávať, a hystericky kričala, nech zavriem rýchlo dvere do obývačky, nech tam nevbehne a utekala do kúpeľne ako bohyňa pomsty a tam sa už rehotala sestra a ja som sa smiala vodverách, no historka aj dnes... 😀

natika11
1. apr 2014

ja som dnes na 1. apríla som mame natrela vchodovu klucku mydlom a nozyk som natrela cervenou farbou aj svoju ruku no vlastne ruzom :D : D a este chcem nieco na otca vymysliet prosim poradte :/

alikoa
1. apr 2014

Na mojho otca svoj vymislel, mame mačku a z toaletneho papiera som zobrala kartonovu rúrku a namočila som ju do teplej vody a porozhadzovala som ju po byte vyzeralo to ako mačkine hovna 😀

alikoa
1. apr 2014

na učku sme vymileli: zalepili sme dvere a musela podliezt popod lepiacu pasku, alebo sme jej zaterasili z lavicami dvere že nemohla vojsť. a na tabulu sme pokreslili hovadini a vobec sme sa neučili 😝 😀

adkakksk
1. apr 2014

Mi keď sme boli malý zamkli sme si dvere na triede a na nich sme napísali: keď vojdete spadne na vás vedro s vodou, použite okno.. 😀

sofineckaaaaaaaa
1. apr 2014

no tak ja mam sice len 11 rokov ale na mamku som vymylela nieco take: foliou obtriet cely zachod a potom klucku naolejovat olejom, sestre som pred prichodom zo skoly vybrala ziarovku z lampy a ona sa to pol hodinu snazila zapnut, a na ocka (je haklivy na anglinu) som vymyslela ze si napisem 4 z angliny a zfalsovala som uckyn podpis. 😀 a kamaratky: dnes rano som prisla do skoly trosku neskor preto som stihla dat vsetkym kamoskam do topanok banan (ved ja som im hovorila nech si donesu 2 topanky) to bola ale sranda, a poslednej ktora sice tiez meskala ale zato aj jej som daco urobila: co by ste robili keby vam niekto zobral desiatu a nedal vam to cely den..... zvysok domysliet 😀 😀 😀 😝

evinenecka
1. apr 2014

mam super vtip 😀 😀 😀 😀 😀 😀 poviem sestre že nema značku na nárazníku auta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozika2
31. mar 2017

hg

ikonica
31. mar 2017

tak my zajtra kamosom posleme svadobne foto po takmer 10 rokoch chodenia... a nalepsie na tom bude, ze nepojde o vtip :D