Ako Vás oslovujú Vaše deti?

mimkao
4. júl 2008

Naše deti nás volajú Mimka a Peťko. Je to podľa mňa super, počuli, že sa tak oslovujeme my s manželom, tak nás tak oslovujú aj oni. Vedia, že sme ich rodičia, teda, ak sa ich niekto spýta, že kde majú mamku a ocka, tak vedia povedať.
Je tu ešte niekto taký, koho deti volajú krstným menom? 😕

maruschka
9. júl 2008

Maruschka mi hovorí mami,manželovi tati/občas si nás zamení a ja som tati/ a Julka mamina a manželovi tatino 😵 😵 😵 Keď bola Julka menšia dlho nás nazývala krstnými menami-takže mama a tato neexistovali 😀 😀

lienockaa
9. júl 2008

zatial vydava zvuky podobne meme, ked chce jest..ale rada by som prenho ostala mama a manzel oco..krstne mena sa mi akosi na oslovenie rodicov nepozdavaju..asi som staromodna.. 😉

skylarka001
23. máj 2017

Mne dcéra hovorí občas mami, občas "ňaňča". To je mama spotvorené na ňaňa a ešte raz spotvorené. Moc to neriešim, keď som raz zažila, ako malý synovec prešľapoval, že chce ísť domov, jeho mamina sa ešte rozprávala so mnou a našou mamou a malý ju pomykal za rukáv a: "Hugo, poďme už!" 😀

arttohug
28. aug 2017

@mimkao Myslim ze ak je to fajn pre vas, nie je co riesit. Moja neter vola sestru na striedacku mami, a niekedy Kami. Mne osobne to pride super zlate 🙂