• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vidia maminy prechod na Euro

17. januára 2010 
.........a báli sa,že pokoria €......... :grinning:
7. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som tam dodatocne dat chechtaka,lebo som to nejak slabo klikla. :sweat_smile: :grinning:
7. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska tak to si super napisala :slight_smile:
7. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska, tak to dobre vedieť :slight_smile:

mne sa dnes s € nejak dobre nakupovalo. nenašla som peňaženku (ešte furt neviem, kde je :frowning2: ), bola u nás mama, tak mi požičala 10€ a ja som išla nakúpiť. nebrala som a potom ma napadlo, že či mám dosť. No a skoro všetko je tak nejak +/- 1€ (viem že sa to píše opačne, ale príde mi to nejak divné, ako keď češi hovoria šesť a štyridsať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no a tak som si len spočítala položky, nejak v hlave poprepočítala a celkom som sa trafila, že by to mohlo stačiť. No bolo to 10,23, ale vo vrecku som mala zvyšky drobných v Sk, tak som to doplatila :sunglasses: , teda skôr, že mi zobrala všetky drobáky (až na 5korunu vo vozíku, ale čo už) a čo zostalo, tak mi vydala v €
7. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke, dobry odkaz :grinning: :grinning: :grinning: kamoska prisla z prahy na vianoce domov s balikom slovenskych korun, co ju kdejaki znami poverili vymenou za €

a odkial mate, ze sa ma pisat €5??? :confused: mne sa to zda chrobacne, ved tak pisu zapadniari a my sme mali aj doteraz menu za cislom
7. jan 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred číslom sa majú dávať len tie znaky, keď píšeš napr. 5 euro, tak je to za tým, ale keď € 5, tak predtým. Aj dolár má znak, ale neviem ho napísať :sweat_smile:
7. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč, mám takú krásnu fotku v mobile, čo som fotila národnú banku večer, ako má vysvietené €, škoda, neviem to dať do PC, ale raz to hádam dá MM
7. jan 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, naco su vam eura, ved mame kreditky :grinning: :grinning: :grinning: . ci chcete pisat inzeraty, predam bambusku za 3 eura? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusa, chúďa bambuska, už by si ju predávala :grinning:
no ale tie inzeráty by som mala oprášiť a nejak zaokrúhliť (že by nahor?) :grinning:
7. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili :grinning: :grinning: :grinning:
ja moje bambusky nikdy v zivote :grinning: este moje vnucata budu pouzivat. ved vies, ake su teraz stvorce, co ked sa tak casom pokazia aj nase plienocky :astonished: :zipper_mouth:
a tu zhorenu dam zaramovat :grinning:
7. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam na bazariku tiež teraz take ceny 3,32 a podobne
čo už, zaokruhlim to ... niečo nahor, niečo nadol :grinning:
podla toho, kolko to tam už "visí"

a poštovne doporučene je teraz € 1,- aspon to je okruhle :grinning:
7. jan 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petu, tebe nejaká plienka zhorela?
a neviem, či si pochopila, akú bambusku myslím :confused:
7. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si mislela nasu spolocnu bambusku? :grinning: :grinning: :grinning: tak tu nepredame ani za 1000 000 euro :wink:

ja som myslela, ze myslis latkovu plienocku bambusku, ta mi zhorela. teda prihorela, lebo bola moc blizko pri krbe :pensive:
7. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petu :grinning: ale hádam bez dieťaťa :grinning:
7. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o mne tocite? :confused: clovek je chvilu na skype a uz by sa stal obetou obchodu s bielym mesom.

petusaaa, no lutujem tvoju nevestu. mne keby svokra vytiahla plienky po mojom muzikovi :rolling_eyes: jednu sice mame :wink:
7. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, dieta vesiam na iny vesiak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak dnes som platila v lekarni a to uz co bolo. som sa citila, ako ked som sa ako mala hrala na predavacky so sestrou :grinning: take smiesne korunky :grinning: clovek kupy za jednu mincu chleba aj par peciv :grinning: no smiala som sa na tom... a chudatko, ani 3 centy som jej nenechala. :sweat_smile:
7. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz bolo v správach, že chudáci čašníci, nikto im nenecháva moc sprepitné, ľudia sa boja, tak dávajú málo
7. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, ja som ťa nepredávala, ja ťa bránila :grinning:
bambusko, srandujeeeeeeem. skoda, zesu tu neni aj ini smilici, aby som vedela viac vyjadrit svoje emocie :confounded:
ja si myslim, ze tieto plienocky maju buducnost a o 30 rokov, kedy mozno budem babka uz budu scifi bambusky za kooopec eur :slight_smile:

ale nemysli si, za 2 000 000 by sme ta predali do konkurencneho fora :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, hej, ved preto som si spomenula, ze aka som lakomaaaaaa :confused:
7. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, sa neopeknuj :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono chvíľku potrvá, než si človek zvykne, teraz nevie tak narýchlo, že čo je aká hodnota, no ale doplácajú na to
7. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale obcas som aj ja taka prihorena :confounded:
7. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmu ujovy namiesto 48 SK vydala 48 eur :grinning: takze chuda, by si zarobila, keby to dala niekomu necestnemu... a zevraj vycsina obchodikov otvara az po 17. nech nemusia zamienat sk za eura..
7. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ujovi :sweat_smile: pardon
7. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 centy je 50halierov. ja som to uz zacala nechavat v obchode lebo to nema vyznam.
7. jan 2009 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, 60h
7. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 centy je 60 halierov :wink:
ja som zatial nikde nenechávala
lebo som ešte ani vela nekupovala
tiež myslím, že budemem viac platiť kartou
ale mne skor vyhovuje hotovosť, ked platím kartou, miniem viac :unamused:
7. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa ja si myslim ze urobili chybu ze otvaraju az 17. prichadzaju o trzbu a tak ci tak ked otvoria budu mat v tom hokej. :slight_smile: trosku. takze radsej sa naucit hned ako neskor. nechapem obchodnikov co sa tak rozhodli...
7. jan 2009 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok