Ako vidia maminy prechod na Euro

elise
17. dec 2007

chcela by som vedieť ako vnímate vy maminy to že od 01.01.2009 budme platiť v euro. ako vnímate tento prechod?Čo myslíte ako to ovplyvní materské rodičovské volenky prídavky na deti.....?ako to pocítime v domácich rozpočtoch, čo za tie eurá asi kúpime....?

roasha
20. feb 2009

jasne,este prepocitavam na koruny,ale cim dalej menej..uz len tak "zhruba",akurat som sa dnes rozsupla,nove ryby do akvarka,cca 3,5€/ks,tak som si dala "nalozit",este nejake krmiva k tomu,a ked mi povedali vyslednu sumu,som mala dost.
inak sa tesim kazdemu inokrajnemu €,ktore mi prejde cez ruky.
preco nejdu smajle,nemozem vyjadrit emocie...

kili
20. feb 2009

ja ich tiež len "malujem"

ja som úplne zabudla si pozerať krajinu pôvodu
a sumy moc neprerátavam, však všade sú ešte Sk, sranda bude, až keď zmiznú

roasha
20. feb 2009

prave ze ja uz velmi nepozeram na tie nase sk ceny,len tak z hlavy preratavam,ale obcas ako dnes aj na to kaslem,a poviem si "no fasa,ake lacne..."

elise
autor
17. jan 2010

tak to euro prebehlo celkom fajn platovo sme klesli, v obchodoch drahšie ...ale aj tak občas prepočítavam

erikasadek
17. jan 2010

niekto vytiahol staru temu..
takze aka je bilancia.. od zaciatku eura?? 🙂

nadhera
17. jan 2010

ja preratavam 😀 😀 😀 a kedze som na rodicovskej uz tri roky , tak velmi nemusim . 😝 ceny sa velmi nemenili, dokonca mam niekdey pocit,ze ovocie v k snad zlacnelo.

titkovamiriam
17. jan 2010

moj pohlad-platovo ok a ceny klesli a hlavne do rakuska uz nemusim nic menit ale inak preratavam 🙂

a do buducna aj ked sa to eura netyka koly mytu nam vo firme uz traja dodavatelia zdvyhli ceny tak si myslim ze coskoro pojde vsetko rapidne hore 😠 😠 😠

erikasadek
17. jan 2010

myslim miriam ze myslis dobre... 😉

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
1. sep 2018

@martinhorvath 😂😂😂😂😂😂 vazne?