Používame cookies. Viac informácií tu. OK

AKO VOŇAŤ CELÝ DEŇ?

satanca
23. máj 2019

Ahojte, máte nejaké tipy a triky, ako voňat po celý deň, ale až tak, že to cítiť všade navôkol? Samozrejme nech to nie je otravná, silná a ťažká vôňa, ale taka tá príjemná - veď viete.

Tipy a triky myslím: extra voňavé aviváže (silan,coccolino,... su pre mňa slabé a necítim ich), telové krémy, dezodoranty, parfémy, poprípade iné alternatívy... čo sa vám osvedčilo. 🙂 Ďakujem

extempore
23. máj 2019

Všetky tie rôzne aviváže a vône do prádla sú určite mega zdravé (irónia). Ja som sa raz vyhádzala len z toho, že mi kolegyňa požičala svoju šatku, ktorá bola strašne naavivážovaná.
Postup - ráno sprcha sprchovacím gélom vo vôni parfému, potom telové mlieko vo vôni toho istého parfému, na suchú pokožku super účinný dezodorant vo vôni parfému, následne parfém na pulzujúce miesta a hlavne pod vlasy.

extempore
23. máj 2019

Ozaj, hlavne treba kvalitný parfém - mne sa osvedčili všetky od Chanelu. Voňajú od rána do večera, častokrát ešte aj po sprche.

arcticcode
23. máj 2019

Samu seba nebudes cely den citit vonst ani smrdiet. To preto, ze cuchive bunky po urcitej chvili prestanu akykolvek pach vnimat. Mozes sa aj poskladat. Samozrejme, ini ludia ta citia, neboj sa

jankalukasova
23. máj 2019

@satanca no prva vec je, ze to co voni Tebe nemusi inemu. Druha vec je, ze cim viac si toho na seba kydas, tym menej to citis. Presne si pamatam ako sa kolegyna v praci furt vonala, bolo ju citit na cely kancel (nic prijemne...), lenze ona to uz necitila. Pritom ta vonavka bola vsade. Na jej stolicke, v kabate, ktory bol zavesny v satniku. Vsade bolo citit tu vonavku. Potom jej chalani taktne naznacili, ze by mohla prestat. Nikto nie je povinny cuchat to cely den v robote.

lubik87
23. máj 2019

@extempore a si.myslis že ten mix čo si dávaš na telo je mega zdravý ?

diana20
23. máj 2019

Vieš čo napríklad moja sestra si strekne dvakrát svoj parfum a všetci cítia, že vonia a ja si dám ten istý a necítiť nič...takže neviem, nerozumiem tomu a tiež by som chcela vedieť.. Ja napríklad cítim keď smrdím..keď sa spotim cítim to a nie je to tiež nič príjemné pre mňa a asi ani pre ostatných 😂 ostatní mi väčšinou hovoria,že nesmrdim no ja pohnem rukami a cítim.. 🤦‍♀️

satanca
autor
23. máj 2019

Skooooor ma zaujima ta avivaz, dajte nejake tipy na fakt perfektnu avivaz

extempore
23. máj 2019

@lubik87 veď ja si to tak nedávam.. preboha, však by som zamorila celú kanceláriu aj okruh jedného km :D ja som len napísala autorke postup, ako vrstviť vôňu aby čo najviac a najdlhšie voňala

wena
23. máj 2019

No úprimne, keď má niekto na sebe silnú voňavú avivaz, do toho parfumovany deodorant, telové mlieko, samotný parfum a napríklad ešte aj lak na vlasy, je to skôr hrôza vedľa takej ženy stat napr. v mhd alebo byť s ňou v kancelárii. Podľa mňa menej je viac a úplne stačí kvapka kvalitného parfumu, nič viac.

kittykat22
23. máj 2019

@satanca musis si uvedomit, ze tie vone su chemicke. To nema nic spolocne prirodnymi latkami. Je to super draha chemia. To ze chces pekne vonat je fajn, ale skus si najst hranice. Chodit ako chemicka pre potesenie inych 🙈 je blby napad. Je dobre ked si "parfem" striekas na oblecenie a nie na telo. 1. preto lebo nebude oxydaciou s tvojim potom menit vonu. To sa stava, ze nieco vonia, das si to na seba a zrazu to smrdi. 2. nebudes si skodit. 3. takto vona na tricku vydrzi aj 2 dni. 4. nebudes mat starecke skvrny (ako ja blba, ktora som si romanticky v 18 striekala diora na krk a dnes tam mam hnede skvrny)

mariannka123
23. máj 2019

@satanca u mňa sa osvedčila silan supreme a cocolino 🙂 myslím avivaz..

veronika4495
23. máj 2019

@satanca skús aviváže z dedry pekne voňajú a majú tam aj také spreje na prádlo 🙂

dskjhfdlkdjhl
23. máj 2019

@satanca ja som pred casom presla na avivaz Silan Supreme Glamour a celkom sa mi pozdava.

judar
23. máj 2019

Len aby zas druhí o tebe nepovedali že smrdíš jak preparfumovaný tchor 😂

dskjhfdlkdjhl
23. máj 2019

@judar boze moj, skoro som sa zadusila😀😀😀😀😀

moonlight1210
23. máj 2019

@satanca je prirodzene, ze akonahle mas vonavu vec na sebe, tak tvoj cuch si po chvili zvykne a uz to “necitis”.
Ale vsetci okolo teba ano, ked pridu s tebou do styku. Lebo pre nich ta vona vynika na tebe.

Ak sa citis ty, ze vonias, tak si bud ista, ze si v kategorii “nechcel by som s nou ist ani jedno poschodie vo vytahu, nieto tri”.
Presne tak isto s pachom (spotena, po cigarete, atd.). Ak sa uz citis ty sama, tak ti okolo maju peklo.

Vonu (avivaz) si pokojne vyber, aka sa ti paci. Bud si ista, ze ostatni ju budu citit, aj ked ty uz nie. Budes im stale vonat cistotou.
(Ja radsej vyberiem pekne vonavy prasok a miesto avivaze dam obycajny kvasny 8% ocot. Z pradla ho to vyplacha, necitit ho, ostane makke a zaroven trochu viac zvyrazni tu vonu prasku. Gelove veci mi vedia urobit povlak v pracke a smrdiet plesnou, takze som ich uz vylucila).

Mali sme kolegynu, ktora sa vzdy este raz naparfumovala, ked isla na obed. A to bol pre nas vzdy signal, ze je dvanast, ked to k nam dotiahlo popod dvere.
Pritom parfem by sa mal pouzivat max v troch kvapkach na pulzujuce miesta iba raz denne.
Tie silnejsie a kvalitne kludne aj iba raz za dva dni, lebo preziju aj sprchovanie (hlavne tie so zakladom oud, arabske. Tie fakt nie su pre kazdeho.)

0silvia0
23. máj 2019

Ja týmto úpenlivo prosím všetky vyvonane cice, aby sa láskavo krotili. Mile dámy, to co vonia vám, nemusí voňať vášmu okoliu. Ťažké a kvetinové vône môžu spolusediacim napr. v kancli spôsobiť migrénu. Stačí, keď sa budete normálne umývať a supnete si nejaký decentný dezodorant. Tie pokropene krky a dekolty s ťažkými vôňami si nechajte pre manželov 🥰

eperia
23. máj 2019

@extempore môžeš poslať fotku sprchača,mlieka teloveho,parfemu.?Ďakujem.Lebo ja to mám z každého rožka po trochu

oli18
23. máj 2019

@eperia 😲

nika3136
23. máj 2019

@satanca
Ahoj.
Ak aviváž tak za mňa Silan ten zlatý (žltý?) alebo cocolino fialové a ružové. Priateľ to má tiež rád, ale minule sa pralo málo prádla a prišiel domov z práce s tým, že ho normálne bolela hlava a musel sa prechádzať, tak mu voňala košeľa 🤦😂
Ak parfém, tak za mňa Armani- Si. Najlepšia vôňa. Všade kde som vstúpila ma hneď cítili a chválili. Každopádne nekombinuj. Buď jedno, alebo druhé.
No a pokožka krásne vonia po telovom mlieku, ale takisto si nedávaj žiadne výrazné, keď máš už voňavé oblečenie.

frangipani_cz
11. aug 2019

@satanca Voním si vlasy a oblečení. 🙂

jahodka4
22. sep 2019

Ja používam parfum značky UTIQUE, resp. mám svoj obľúbený UTIQUE Muffin a už nie raz sa mi stalo, že ho bolo cítiť aj z oblečenia, avšak tento parfum mi nešiel vyprať ani na trikrát, stále som cítila jeho vôňu. Tie parfumy sú nejakej vyššej kvality, takže ho cítim takmer celé dva dni. Dobre mi táto vôňa drží ale je trochu ťažšia a sladšia. Ale za seba tento môj objav môžem odporučiť. No radšej vyskúšajte niečo menej ťažké, myslím že sa tam určite nájdu.
Tu sú tie UTIQUE parfumy http://www.parfumbiznis.sk/kategoria/parfemy/ko...
Ono aj keď tú vôňu počas dňa už nebudete cítiť okolo seba, znamená to len toľko, že si Vás čuch zvykol na tú vôňu a preto odporúčam používať vôní viacej a striedať ich, vtedy ich budete cítiť na sebe, stačí krátka prestávka od jednej vôni, aby si čuch od tej vône oddýchol.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli