Ako vybaviť poštového kuriéra?

wilagrande
8. dec 2011

babule kupila som si stol a stolicky od jedneho pana z nitry a ja som z martina ale chcem vybavit postoveho kuriera ako to mam urobit???komu zavolat ako nahlasit adresu toho pana a ako sa plati??klebo stol mu idem poslat peniazky na ucet ale ten kurier sa ako a kde plati???ja som s toho mimo ten pan mi povedal ze si to mam sama vybavit

zuuzzz
8. dec 2011

@wilagrande ahoj.u nas v RS je spedicka ALBEMA,chod na www.albema.sk,tam napises alebo zavolas,oni behaju po celej europe,nic pre nich neni problem.cena je asi od km,nic ine ti poradit neviem.skus,ahoj.

wilagrande
autor
8. dec 2011

@zuuzzz dakujem ja pozeram akurat slovenska posta kurier tam je to podla vahy to sa asi viac oplati uvidim musim obvolat ale dakujem 🙂)

zuuzzz
8. dec 2011

no akoze neviem ako ti to pan zabali aby mu to postovi kurier zobral.skus.

benne
8. dec 2011

@wilagrande ak niečo predávam, tak snád aj mám záujem, aby sa to predalo.. príde mi maximálne čudné, že poštu máš vybavovať ty, ako kupujúca, ale budiš.. dobrá poznámka je, ako ti to dotyčný pán zabalí, radšej to s ním vopred prejednaj.. a čo sa platenia týka.. tak ak on nie je ochotný ti to poslať, asi by si mala uvažovať nad dobierkou. Pokiaľ viem, kuriéra môžeš nahlásiť na pošte, ale kto a kedy vypíše papiere k zásielke 😒

wilagrande
autor
9. dec 2011

@zuuzzz rozobral to a pobali vetko zvlast do kartonov uz som volala na postu a je to vybavene 🙂)

zuuzzz
9. dec 2011

tak uz len doma upratat aby sa u vas novemu nabytku pacilo 😀

wilagrande
autor
9. dec 2011

@benne volala som na postu a aj tomu panovi tak v stredu pride ku nim kurier dala som kurierovi tel.cislo na toho pana ze on mu bude volat ....
tak mi ten pan napisal ze to zlozi pobali a pocka na kuriera a vyplni doklady a zaplati toho kuriera tak som zvedava ako to dopadne

benne
9. dec 2011

@wilagrande toto už je podla mna vcelku ok 😉 držím palce a verím, že to dopadne dobre 🙂

wilagrande
autor
9. dec 2011

@benne a on nechcel vybavovat len preto lebo bol za osobny odber ale mne sa ten jedalensky set tak pacil ze som ho poprosila nech ho preda mne lebo mal zaujemcu aj z nitry tak vahal ale nakoniec mi pisal ze ked to tak strasne chcem mam si ho teda ja vybavit

wilagrande
autor
9. dec 2011

@zuuzzz no veru len tie okna stale odkladam :( to je moja smrt umyt okna ach jaj ale musim bojim sa pavukov to preto a my ich mame dostatok lebo byvame pri jazere 😠

benne
9. dec 2011

@wilagrande sranda.. nakoniec z toho vyšiel ako hrdina, ten predávajúci 😀 😀 😀 zlatý to človek 🙂

wilagrande
autor
9. dec 2011

@benne ale no nevadi 😀 vybavila som to jednoducho cez telefon takze pataliu som s tym nemala az na to postovne 18 eur aj dost no 😝

jankah77
18. jan 2013

Dobry, chcem sa opytat, kto ste vyuzivali kuriera sl. posty, ohlasil sa telefonicky dopredu, ked dorucoval zasielku?Alebo len prisiel na blind, ako chodi balikova sluzba?

zuzana909
20. jan 2013

@jankah77 záleží od toho čo odosielať zadal, že je potrebný telefonický kontakt. mne doručovali balík asi 4-krát a raz nezavolal prišiel a zazvonil, to som nebola doma tak nechal oznámenie, že balík je uložený na pošte a musela som si ho ísť vyzdvihnúť na poštu 😒
raz sme sa telefonicky dohodli a prišiel za mnou aj do práce a balík som si prevzala tam.

kocurko1
12. feb 2013

@jankah77
@zuzana909 ja som minuly rok napisala staznost na postoveho kuriera,ktory v tom case u nas dorucoval. Vybavovalo to oddelenie staznosti myslim v BB.
Mne kurier pri dorucovani 2zasielok tyzdne po sebe ani neprisiel pred bytovku,iba baliky po dalsich 2dnoch odviezol priamo na postu 😖 Po cely cas som bola s detmi pred bytovkou a postove kurierske auto sme tu prvykrat videli az po mojej staznosti vobec. Susedy, co im mal dorucovat o nom ani nevedeli a tiez chodili na postu pre baliky.
Ja som sa po tovare zhanala a napokon som zavolala na kontaktne centrum.
Po mesiaci mi prislo z BB vyrozumenie, v ktorom dotycny kurier naklamal,ze kazdy balik mi dorucoval 2xdomov, ze mi vyzvanal na domovy zvoncek (hlavne,ze mi doma spalo dieta....urcite by som si to nebola vsimla...) a ze mi aj po 2x vyzvanal na mobil. Samozrejme ziadny vypis hovorov.
Moja staznost aspon splnila ucel.... O 2 dni po staznosti na sidlisko zacalo chodit kurierske auto a po par mesiacoch aj nova zlata kurierka 🙂

jankah77
12. feb 2013

@kocurko1 hej, takto nejako funguje Sl. posta... co dodat. Nastastie, ten "nas" kurier bol ok, taky ukecany pan. Este rano mi zavolal, ze kedy moze prist.

kocurko1
14. feb 2013

@jankah77 nech pride vozit aj k nam 🙂

jankah77
14. feb 2013

@kocurko1 poslem ho, ked ho este niekedy stretnem 😀

drak15987
10. mar 2013

a kedy ti prisiel postovy kurier??????????

rainee
24. máj 2013

ahojte, potrebovala by som poslat balicek do 10kg cez kuriera (+poistenie a krehke) predpokladam ze najlacnejsie vyjde kurier cez postu, sukromne firmy maju strasne palky. neviete poradit ako sa to vybavuje? najradsej by som bola keby to slo formou dobierky kde cenu tovaru aj postovne zaplati kupujuci pri prevzati. dakujem.

angie157
29. aug 2013

Ahojte, mam taky problem...objednala som si od jedneho pana urcitu vec, poslal mi ju na dobierku...vcera mi otec volal ze u nas zvonil postovy kurier bohuzial to neprevzal lebo nemal tolko penazi pri sebe...povedal mi ze v schranke nenasiel ten "zltý lístok"... takze teraz mam dilemu ze co sa deje...ci pride kuriek opät zajtra kedze dnes je pracovne volno...alebo sa mam ist spytat na postu? prosim poradte mi, dakujem

moni1218
28. okt 2013

Baby už ste niektora podávala na pošte pre kuriera kočík? Ci sa to dá len tak že mu zavolám a on si to príde vyzdvihnut k nam domou. Dakujeem 😎

moni1218
28. okt 2013

@angie157 Skus sa ist opýtat na poštu.. 🙂

bmw318
21. jan 2014

moni1218 prosim ta ako to dopadlo s tym kociarikom? tiez potrebujem poslat aaa som z toho jelennnkolko to stoji atd...dakujeeeem za kazdu uzitocnu radu... 😉

lazor
1. sep 2014

Porovnaj si ceny cez. Najpreprava.sk
Zaručene si vyberieš.
Sú tam všetky kurierske-sluzby .

Odporúčam Najpreprava.sk.

Alebo. Www.kurierske-sluzby.sk

Prepočíta si cenu A po objednaní príde kuriér až K tebe domov.
Bez starostí.

lazor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natttt
5. feb 2016

Chcela by som si objednať kuriéra z www.kurierske-sluzby.sk , ale neviem ako to funguje. Ak by som si ho objednala napríklad na pondelok, on by prišiel po ten balík ?? Alebo ako to funguje ??😀 Vopred ďakujem za pomoc😀

barbi_modrykonik
10. mar 2016

Kuriera slovenskej posty urcite NIE, u nas su jeho sluzby priamo umerne sluzbam slovenskej posty. Napriklad mna kurierka zodpovedna za zasielky absolutne nekontaktovala telefonicky, balik predala mojej susede. Balik bola vsak zrusena objednavka, ktoru eshop poslal s 3 tyzdnovym omeskanim. Takze opletacky s vracanim tovaru a penazi. Dalsia vec, ze som este nezazila, aby slusna kurierska sluzba odovzdala zasielku cudziemu cloveku bez kontaktovania a odobrenia prijemcom.

lazor
21. máj 2016

Ja pravidelne vyuzivam kuriera cez www.postovy-kurier.sk baliky do 50Kg hmotnosti alebo www.kurierske-sluzby.sk beru vsetko dokonca aj nadrozmerne zasielky ako bicylke, pneumatiky, nabytok atď.
Objednavka na oboch strankach
www.kurierske-sluzby.sk aj
www.postovy kurier.sk

je velmi jednoducha. Staci si len vybrat krajinu a vyplnit
ozaj kratky objednavkovi formular. Nasledne zaplatit
Paypal-Kartou alebo Prevodom.
Kurier pri objednavke do 10:00 pride este v ten deň
az ku mne domov alebo do prace. Takze nemusim zdlhavo
cakat na poste v rade. Poslat balik sa da ozaj rychlo
lacno a jednoducho. Vrelo odporucam kazdemu.
🙂
Porovnaj si cenu cez www.najpreprava.sk