Ako vychádzate so spolubývajúcimi?

annaola
7. sep 2008

byvate aj vy s dalsimi ludmi, ako si vychadzate, leziete si obcas na nervy, pochvalte sa! 😀
My traja( ja, manzel a takmer 4 rocny syn) byvame v zahranici, v dome s dalsimi par ludmi.
Dnes ma chalani uplne dorazili, po nocnej party je cela terasa od cerveneho vina, ktore z bielych antismykovych dlazdic nejde dole a vonku som objavila obliate veci pre maleho. Ktore tam asi dali vysusit, lebo je uplne jasne ze skvrny od cerv. vina zmiznu same od seba na slnku....
Asi budem vrazdit. 😠

nikol_79
7. sep 2008

annaola ... nezávidim. asi by som tiež vraždila 😠

miriel
7. sep 2008

No ja mam so spolubyvajucimi tusim viac zle skusenosti ako dobre..na minulom private bol chalan, co sa kazde rano strcil na polhodinu na zachod a potom este na tristvrte hodinu do vane a to prave vtedy ked tam chceli ist ostatni...
..a na dalsom private bola jedna "ticha voda co brehy myje"...taka ticha nekonfliktna baba, ktora sa asi rozhodla, ze odtial vystve kazdy par co sa tam nastahuje...pretoze vystvala aj tych pred nami...bonzovala majitelke vymyslene veci, miestami som si tam pripadala ako na ZS. Asi mala komplex z toho, ze nema chlapa..ma asi tak 40 rokov, ael dost sa to snazi maskovat a zatajuje svoj vek...no..ale uz je to asi mesiac pasee, takze som si povedala, ze nech si bonzuje dalej na dalsich (nech ju tam aj roztrhne 😎 )..my ideme dalej

annaola
autor
7. sep 2008

ach, niekedy som rada ze tu mam plny dom ludi a este k tomu Slovakov, ale velakrat si treba zahryznut do jazyka.
Mame dokonca system na upratovanie, kazdy musi raz za tyzden urobit urcite veci, ale chalani su uplne ini, maju pocit ze byvaju v hoteli a nieco take ako vonku hadzat spaky do popolnika je pre nich vela.
Ale zasa, vidim ze v inych domoch nemaju ani to upratovanie rozdelene a ked je tam jedna baba tak musi vsetko robit.
Miriel, este stastie, ze tu mame dost kupelni pre vsetkych, s tym problem nastastie nie je.

bubba
7. sep 2008

anna hold ked prenajimas izby musis s tym ratat 😅 alebo treba riaaaaaaaadne preberat.ja by som to vystrielala 😀 moj kamarat si kupil v GB dom a kedze si nemohol dovolit platit hypoteku tak zobral par ludi do podnajmu 😅 😅 a teraz im robi este aj upratovacku lebo si po sebe nevedia ogabat ani len toalety 😝

mirka414
7. sep 2008

ja som robila vo svajciarsku,v jednom dome,varila som tam pre slovakov a upratovala som im tam...to ste mali vidiet ked im niekto poslal so slovenska veci a alkohol...to boli party a rano som ich musela skovavat po mastaliach aby ich neobjavil sef 😀 😀 najvacsia sranda ale bola,ked nam sef povolil minat jeho cervene vino urcene na predaj.to este netusil kolko taky slovacisko stihne vstrebat 😅 po mesiaci nas upozornil,ze potrebuje aj nieco predat...ja som bola spokojna drzali sme spolu a vznikli celkom super zazitky,ale aj situacie,ked som videla chlapou plakat skoro od unavy...

annaola
autor
7. sep 2008

no to ano, chlapi su specialna odroda. 😀

etuska
7. sep 2008

baby,tak to mate zazitky 😀
Nas este pocas VS studii byvalo na 1 private 8! a WC iba jedno 😀 no zazili sme spolu hocico-dobre i zle 😅

annaola
autor
8. sep 2008

no etuska, muselo to byt vesele.. 😀
ja som mala v Ba taky super splubyvajucu, co mala opacnu smenu ako ja a vzdy akurat vtedy ked som prisla z prace sa strcila na hodinku do sprchy. 8 hodin na to nemala cas...
najlpesie je byvat sami, ale ked to nejde, treba vydrzat a dufat v krajsi zajtrajsok 😀 😀 😀