Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

leishmania
22. máj 2008

no caute, viazne viazne...tak skuskove je,a nestudentky maju inu robotu asi hehe
ako idu skusky devlin? kedy planujes skoncit?

sisulik
22. máj 2008

nestudentka obsakuje deticky 😀

devlin
23. máj 2008

Ahojte studentky aj nestudentky 😉
Leish, if all goes well, tak 10.6. Dnes som urobila 🙂 Aj v pondelok...Zo vcera este nie su vysledky, to bola pisomka... A Ty ako?

Sisulik, Ty mas v podstate denne studium v odbore matka 😀

sisulik
23. máj 2008

devlin...tak super denne studium..hehe...ale nie..ja si to uzivam...dnes mam deti chore 😅 ale aj to prejde 😉

moja mamina studuje na vyske a juni ju cakaju statnice 😀

leishmania
23. máj 2008

fiha tak jej drzimepalce sisulik

devlin mne ked dobre dopadne vsetko tak 13teho skoncim...neurologia ma este caka...hadam zvladnem

lilu18
24. máj 2008

ahojte ...tak studentky drzim palce,nech vsetko dobre dopadne 😀

devlin
24. máj 2008

Sisulik, to ma mrzi, snad budu rychlo ok...Aj moja mamina studuje na VS 😉 buduci tyzden ma obhajoby a v juni statky 🙂

leish, jasne, ze zvladnes 😉 mna caka este odborny preklad a americka literatura..

lilu, diky 😉

leishmania
24. máj 2008

lilu a ty ako?...mala vivi uz iste farbu chyta na slniecku 🙂

devlin tak si drzime navzajom palce 😉 inak na poslednej skuske som bola spolu s romanom, akurat predomnou odpovedal, no doktorke sa moc enlubil,potom mi nanho nadavala, ze jaky drzy chalan 😀

karolinkafe
24. máj 2008

Ahojte, tak konecne to tu trochu ozilo 😵
Lilu tak ja zijem vo fr 😅 a podla tunajsieho kalendara ma Vivienne meniny 2.decembra, vraj je to meno odvodene od Bibiany, takze to mozes oslavovat aj podla slovenskeho kalendara 😉

karolinkafe
24. máj 2008

Hehe prave som pozrela slovensky kalendar a v tom ma Bibiana meniny 2. decembra, tak teraz uz niet pochyb, v oboch je to ten isty den 😉

devlin
24. máj 2008

leish, jasne, drzime 😉 no Roman je teda cislo...by som Ti vedela rozpravat 😀 😀 Inac jeho mama je moja lekarka 😝

leishmania
25. máj 2008

hej, on aj nam hovori nech k jeho mame chodime, no trochu odveci cestovanie by to bolo... 😀

devlin
25. máj 2008

to fakt? 🙂 No to by bolo... Ona je inac super...U nas asi cely gympel potom nahovoril, pretoze strasne vela bab k nej chodi z nasho rocnika 😀

leishmania
25. máj 2008

mozno mu mama plati za nove pacientky 😀 😀 teraz mam jednu tehotnu spoluziacku, tak ju nahovara, no ona je z brezna a na intraku v Ba tak tiez sa mu nepodarilo hehe...ale potrebovala by som dobru gyn., ja som bola este len raz u jednej, taka nechutna zenska, ze uz ju nehcem vidiet ale vteyd som sa chcela dat vysterit kvoli nieocmu tak som k nej isla no cez leto si najdem inu, snad dobru...

devlin
25. máj 2008

vidis, to ma nenapadlo 😀 fiha, iba raz? Romanova mama je super, mila, vsetko vysvetli a tak... ale vyse 100 km cestovat sa neoplati 😉

lilu18
25. máj 2008

leish-mala je nadherna,ale to pre kazdu mamu svoje dieta 🙂 aspon vo vacsine.slniecko ju riadne chyta-plet tmavne a vlasky blednu 😀
karolin-ďakujem za info,aspon u jedneho clena z rod.okrem tatina budem vediet kedy ma meniny 😀

leishmania
25. máj 2008

lilu ved jasne (s tymi babatkami), a ty si akej viery?

lilu18
27. máj 2008

dievcence teda ste ozaj usilovne 😀
leish-budes sa smiat,ale ja som aj v tomto mixnuta 😀 😀 😀 zobrala som si z kazdej to najlepsie-co mne vyhovuje.Mala ked vyrastie ,tiez nech sa sama rozhodne 🙂

karolinkafe
27. máj 2008

Lilu a z akych nabozenstiev si ti teda vyberala? Lebo som nejako nepostrehla 😕

lilu18
19. jún 2008

ejha...tusim uz mate holidays.?. ja len od vcera 😀 knihy v kute a nasled.2mes. ich nechcem vidiet 😅

karolin-islam,katol.

krista
22. nov 2008

babyinko • Dnes o 18:36
Ahojte, ak uz tato tema existuje, tak prepacte, nikde som ju nenasla. Zaujimalo by ako sa k vam a vasmu babatku postavilo okolie (hlavne na SK)...
My planujeme babatko asi ak o rok a uz sa velmi tesiiiime

bibula • 2d • Dnes o 18:44
😉 s mojou dcerou chodil jeden hclapcek do skolky-pokial viem,on problemy nemal-tie mal jeho otec....zial 😔
chlapcek bol velmi zlatucky,som bola snim aj v skole prirode.... 😵

babyinko • Dnes o 18:46
juj to je smutne, ze ludia este stale takto reaguju.... Ved deti sa to nemozu, to my... 😉

nevesta • 1d • Dnes o 18:54
Myslis farba pleti? 😕

babyinko • Dnes o 18:58
hej mam namysli farbu pleti, moj mazelik je trochu hnedsi ako ja 😀

bubba • 1d • Dnes o 18:58
ano takato tema tu uz je a je tu :

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bibula • 2d • Dnes o 18:59
hej,je to smutne-akurat dnes bolo rano v telke-hadaj kto nas pozval-bol tam taky cernoch teraz z ameriky a vravel,ze tam je aj rasizmus bielych-ze no na bielych niekde.a zase juznejsie stale na "farebnych"....
a minule-pred tyzdnom tam bol z bangladeza a vypraval ako ho zbili v elektricke.....hanba-uz je vystudovany lekar,vtedy este studoval. 😒

ja osobne si myslim,ze ludia mozu byt aj fialovy a mozu byt dobry a taktiez biely ako lalia a uplne na h.... 😖

bibula • 2d • Dnes o 19:01
😀 inac ked som bola mala,sa mi pacili japonci, neskor-aj teraz-cierny-taky denzel w.--hm...mnam 😝 😀 ,alebo s.pointier 😅

babyinko • Dnes o 19:03
ja som vzdy tuzila byt mulatka ked som bola mala 😀 😀 😀

bubba • 1d • Dnes o 19:03
ja ked som bola v anglicku,mala som tam znameho co pochadzal zo south africa a bol biely a prisiel do anglicka za pracou lebo tam to vraj nebolo mozne.vraj ked prisiel do prac.agentury tak mu zenska povedala,no kvalifikaciu mate vybornu,ale poviem vam na rovinu,nie ste cierny...tak zostal aj s manzelkou v britanii.takze ten rasizmus je obojsmerny a dokonca si myslim,ze "farebny"ked su v uzkych,tak velmi vyuzivaju rasizmus vo svoj prospech,niekedy mozno aj neexistujuci 🙄 podla mna je to totalne 50/50ci uz biely alebo farebni su rasisti...

erikasadek • 2d • Dnes o 19:17
bubba, nieco mi hovor, ved cernosy medzi sebou su najvatsi rasisti, to ti povie kazdy normalny cernoch....

teda, ja mam zmiesane moje geny s genami mojho muza, no, dalo nam to krasne deticky, len su uplne po mne...
i ked moj muz nie je cernoch, ale aj tak je , inej genovej relacie, ja som spokojna......

babyinko • Dnes o 19:27
bubba aj ja s tebou suhlasim, vacsionou ludia vyuzivaju rasizmus vo svoj prospech 😒 stretla som sa s tym vela, hlavne tu UK

sirinka • 1d, 14tt • Dnes o 19:30
mala som kolegynu, ktora ma dve deti mulatov a viem, ze cas od casu zazili dost nechutne incidenti...niekedy mam pocit, ze rasizmus sa u nas stale este len rozmaha...ze tak skoro to lepsie nebude...

babyinko • Dnes o 19:33
Naozaj? Co sa im stalo ak sa smiem spytat? ☹

nanyka • Dnes o 19:34
mne sa strašne páčia miešanci..mám pocit, že si to zobralo to najlepšie z každého a je z toho taký krásny mix..

černoši v usa sú väčší rasisti, než bieli..

sirinka • 1d, 14tt • Dnes o 19:37
babyinko rozne nadavky, pluvance, vysmech a raz jej dokonca vytrhli dcerku z ruky a posadili na el. kolajnice s vyrokom nech zdochne... 😒

babyinko • Dnes o 19:43
preboha, na to nemam slov, to je neskutocna krutost ☹

erikasadek • 2d • Dnes o 19:53
velmi krute 😠

erikasadek • 2d • Dnes o 19:56
i ked so mna sa stal tiez svojim sposobom rasista od kedy som vonku a to je uz dost dlho, proste, niektory ma naozaj irituju, nie je to pletou, ale ich blbou mentalitou....

je mi luto, ale aspon si to priznam, bez vetra sa ani listok nepohne ze?

ale nadavky a ine, samozrejme nepraktizujem, len mam svoj postoj na vec...

bluebell12sr • 1d • Dnes o 20:26
Waaaaw 😲 😲 😲 .... ake prispevky.... 😕 😕 😕
pre mna su miesane deticky tie najkrasie na celom celucickom svete.... lebo jedno z nich je moje... 😵

lara86
22. nov 2008

bluebell12sr-súhlasím 😉

slaviq81
22. nov 2008

Moja mala je tiez miesane babo, otec je azijcan, a osobne si myslim, ze miesanci su viac tolerantny ludia.

sirinka
22. nov 2008

miesanci zvyknu byt velmi pekny ludia... 🙂

timinka1984
22. nov 2008

ahojte!dlho som hladala podobnu temu 🙂 a konecne sa podarilo 😀 😀
ja mam tiez malicku s cernochom, je taka krasna, zatial som sa nestretla s nejakym odcudzovanim, no mozno za chrbtom.....ale to ma netrapi, kazdy mame svoj zivot a ked ja sa citim na zivot s africaom, tak preco ma ma niekto posudzovat?ale ial, ludia su vselijaki.... ☹
ja som stastna tak ako to je, dcer by som nemenila 😀

timinka1984
22. nov 2008

slaviq: mas krasnu dcerku, take slniecko 😀
nech pekne rastie je zdravucka 🙂

sirinka
22. nov 2008

timinka joj ludia su vselijaky...na mna sa vlastny stryko pozera zvrchu, ze mam manzela s madarskymi korenmi...co narobis, to su zadubenci...

jankando
22. nov 2008

bluebell12sr

tak, tak ...plne s tebou suuuhlasim....lebo jedno z nich je moje.. 😵 😉

timinka1984
mas nadhernu dcerusku...waw..som ti preluskala album...krasna cokoladka jak ta moja.. 😉

jankando
22. nov 2008

som rada, ze sa zase prispieva do tejto temy, len aby sa zase raz neodbocovalo od temy.. 😀 😝

bluebell12sr
23. nov 2008

Jankando 😵 , poslala som ti davnejsie IP, ale nozvala si sa, uz som si myslela, ze sem ani nechodis.... ja som tuna uz straaaasne dlho nebola... ako sa mate? a co malycky??? jatky nadherny.... cokoladku vybozkavat a zjest!!!
Ahoj lara!!!!!!!!!! 😵 😵 😵