Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

sonicka25
12. jan 2009

Janka ani nie 😉 mala si zvykla ze ju pri cesani aj sem tam pokvacem 😀 ale väcsinou sa len odtiahne a drzi dalej 😀 Ale neplakava,je zlata 😵 Ma uplne brckave africke kucerky,ked do nich nieco spadne,uz to nenajdes 😀
Cez den jej robievam vrkociky 😉

Na mojej svadbe mame svadobny album 😉 brali sme sa v Nigerii 🙂 Ani sa mi nechce verit,ze sme pred par dnami mali uz tretie vyrocie-ten cas leti 😔

A vy?Bral sa niekto z vas v Afrike?

jankando
12. jan 2009

Ahoj Soni..
ja som este ani v Afrike nebola ale rada by som zavitala, snad raz

i my mame o 3 dni vrocie tretie, ale nie svadobne..len tak, ze sme spolu uz treti rok...kto by to na mna povedal.. 😠 ze ma niekto tak dokazal skrotit? 😠

Mala je zlatucka...nas Sean nema afro, ale mozno dojde....ja by som chcela.. 😉 zatial ma take vlasky ako pieko jemne....a nase...ale tie mozno vypadnu a porastie afro.. 😎

simona999
13. jan 2009

ahojte..Chcela by som sa len opytat aka je pravdepodobnost, ze budem mat dietatko tmavej pleti.. Otec dietatka, je sice uplne biely, belsi nez ja hihi..jeho mama je biela, ale jeho otec pochadza z romskej rodiny.No ani na nom to vobec nie je vidno.. Zial jeho starý otec ani stara mama uz neziju a neviem ako to bolo..a uz to ani nezistim, pretoze som ostala s malickym sama a to este nie je ani na svete.. Myslite si ze sa moze narodit tmave aj po troch generaciach??

slaviq81
13. jan 2009

Simona, je to dost nepravdepodobne, ale je to mozne. Moja dcera je tiez svetla i ked otca ma azijcana.

monuska_9
13. jan 2009

ahoj simona...no ja som podobny pripad ako opisujes...tiez mam stareho otca roma...moj otec je teda polovicny a ja asi nejaka stvrtinova 😀 ...ked som bola mala tak som nebola tmava dokonca som mala blond vlasy...ale ako som rastla tak som aj tmavla...a teraz som uz dost tmava tak je na mne vidno ze som trochu liznuta romka 😀 ...takze tvoje babo moze ale aj nemusi byt tmave 😉

simona999
13. jan 2009

dakujem 🙂 pocula som tiez ze je to mozne,no este som taky pripad na vlastne oci nevidela..preto sa pytam aj tu 🙂 i ked by to bolo naozaj zvlastne kedze otca,mamu ma bielych a dieta by bolo tmave 🙂

simona999
13. jan 2009

monuska_9 : a na tvojom ocinovi to je vidno ? lebo na mojom priatelovi to nie je vidno vobec 🙂 a ani na jeho ocinovi

lilu18
13. jan 2009

ahojte,taketo dietatko moze byt aj velmi krasne-zmiesane,napr.celkom tmave vlasy a biela plet alebo naopak-svetle vlasy a tmava plet.Tiez nemusi.Podla toho kt.gen je dominantny.U nas by bolo skor divne keby mala nebola tmava 🙂

slaviq81
13. jan 2009

Lilu, mala je miesanka?

lilu18
13. jan 2009

aj ja 😀

slaviq81
13. jan 2009

😀 😀

monuska_9
13. jan 2009

simi....no newem stary otec ten bol taky echt cigan kolotocar 😀 ... moj otec uz nema ani taku tmavu plet skor cierne vlasy a tak a ti co ho nepoznaju ani nevedia ze je polo Rom takze nieje az taky tmavy 😉 ...ale ja si tiez myslim ze tmave babatka su najkrajsie teda aspon podla mna 😉

simona999
13. jan 2009

monuska, dakujem 🙂 urcite su krasne, vsak ktore babatka vlastne ani nie su..vsetky su kraasne, ale hlavne nech su zdravucke 🙂

monuska_9
14. jan 2009

neni zac 😉 ano to su 😀

jankando
18. jan 2009

Ahojte baby,
hlasim sa opat, pc som mala pokazeny.....
tak vidim, ze sa to tu rozrasta..........
😉

bluebell12sr
18. jan 2009

Ahoj Sonicka, tusim, ze my sme sa stretli na MSN stranke Manzelky a partnerky Nigerijcanov 😎 , ako uz malinka vyrastla!!!! 😵
Janka, no uz som si myslela, co sa stalo.... ako drobec? neboj vlasky mu urcite skuceravia, aj moj maly sa narodil s hlavkou plnou ronych vlaskov... a pozri na fotky teraz...prave afro.... 😀

jankando
20. jan 2009

AHoj Bluebell12sr

no tak ja na nich cakam, na tie vlasky.....
ohladom toho pc a netu..stale sa nieco nedari..2 dni sme mali off net, ani neviem preco, az dnes som spat nejak naistaalovavala ,ale kolko sme prevolali, ze az... 😠 tak tu ludi vyuzviaju..pol hodinu ta nechaju cakat na linke..mam dost

Co inak?ako sa mate?
ja som sa vobec ani nepytala ako ste sviatkovali?
a ako Kareemko?

jankando
20. jan 2009

Akurat ten oznam na facebooku som si precitala 😉

nippa
22. jan 2009

ahojte babizne....nevedela som ze este fungujeme....no aj novych clenov pribudlo...Janka malicky teda rastie aky je zlaty...Sonicka25 s tebou som nehovorila uz dobre dlho...ako sa mate? pozerala som si tvoje fotecky a musela som sa smiat na tej kde malej trci len ritka ako sa hrabe za PC dociahnut tie kable....je ozaj zlata...ak budes potrebovat nejake typy ako zvladat africke vlasy daj vediet..ja som malej robila minuly tyzden vrkociky ma ich az po pas tak sa z nich tesi...plakala ze kamaratky maju dlhe vlasy a on nema..chudatko jej tie vlasy pomaly rastu a kuceravia sa strasne...tak teraz ich ma len si ich prehadzuje hore dole....
blubell21...ako sa mame? dufam ze Karimko je uz fajn...ze ste boli minuly tyzden unaveny tak sme sa nestretli...ze by som ti porozpravala zazitky z nigerie he he he...nakoniec sme sa stretli len s Kikou ale aspon sa deti vyblaznili....nakoniec sme skoncili v Brent Cross na nakupoch lebo janka prisla s uzasnymi bluzkami zo Zari..aj tak mi nesedeli...pocula som ze idete na sleepover k natkovi...my mame tento weekend nabyti tak hadam next week...
ozaj sonula si na facebook?

bluebell12sr
24. jan 2009

Janka...o tom nete mi ani nehovor... sice ja s broadband nemam problemy, ale s pocitacom strasne... no na narvy... chcem si kupit novy... 🙄
nippa, prave sme sa vratili od Natka, maly ako vzdy nechcel ist domov a stale place.... Charly sa mu strasne tesi a on jej a teraz chce aj on malu sestru.... 😉
musime sa uz stretnut, ved sme vas uz viac ako mesiac nevideli!!!!!!! a nic nevieme ako bolo v nigerii!!!! snad nieco vymyslime buduci tyzden, co ty na to????

jankando
24. jan 2009

Ahoj Bluebelll
hm..tak vy take stretka stale mate, hej? waw....dufam,ze sa raz i my pridame.. 😉

Ja mam stale nejake problemy...posledne som mala uplne zavireny pc... 😠 tak mi museli nainstalovat novy windows..tiez som chcela novy pc a uz som chcela desktop..ale nakoniec ide tento , tak este vydrzime trosku....

jankando
24. jan 2009

Heh,
TAk to by ste mali zapracovat na Sestricke pre Kareemko...definitivne.. 😉

bluebell12sr
25. jan 2009

janka, no keby ste byvali len trosicku blizsie, tak by sme to stretko urcite niekedy mohli nejako dohodit.... ale vy ste taaaaak straaaasne daleko..... 😕 ale ved ked bude trosicku teplejsie, tak by sme sa mohli stretnut niekedy na pol cesti.... no nie? 😉
nippa, stale shoppingujes? no ja som uz dlho nebola, cakam ze zbehneme spolu.... 😀 😀 😀

jankando
26. jan 2009

bluebell
suhlasim plne s tym stretkom.....😉

nippa
29. jan 2009

no neshopingujem..teda nie velmi...ale cez vikend sa hadam uz stretneme...a ziadne vykrucanie....he he he...asi v nedelu do topsy-turvy....co povies? ale este nie sme dohodnute s Kikou ... ale uz by sa patrilo aby sme sa stretli

afry
23. feb 2009

ahojte je tu niekto?? 🙂

jankando
23. feb 2009

Ahoj Afry
ja som tu...kazdy den, len do tejto temy sa uz tak malo prispieva.. 😖

nippa
24. feb 2009

janka malo prispieva? uz to tu nezije, volakedy to tu bolo zivsie...aj ked aj ja mam obdobia kedy nechodim na konika tak asi kazdy iny...alebo len pozeram a neprispievam lebo sa mi nechce alebo nemam cas....pridala som nove fotky malej ale tie si videla uz na FB....bluebell tu uz davno nebola....maly bol chory ale uz by mali byt ok...

jankando
25. feb 2009

Nippa
hej, kukam, ze bluebell tu uz daaavno nebola...a to ssa mi zdalo ze tu chodi castejsie ako ty
no skukla som pozorne fotky na FB, pravda
nadherne su.. 😵 😵

sonicka25
25. feb 2009

Ahojte,tak az teraz vidim ze sa tu nieco pisalo 😉 uplne sm sa tu zabudla pozriet 😝
Marcelka mala je fakt taka princezna 😵 uz sa tesim,ked Sofina povyrastie 😵
Je z nej maly cert,velmi zivy a kazdu chvilu si nieco nove vymysla,hlavne ako ma nastvat 😀 😀

Stranka "nigerijcaniek"uz nefunguje? 🙂

Ja by som rada druhe babo,ale nejak neovulujem 😀 lebo zatial kojim,ale za sestricku alebo braceka by som bola 😀