Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

bluebell12sr
25. nov 2008

Ahojte,
jankando, ako malicky uz sa ma lepsie???? Boze, zlatko moje male, jedine co neznasam je ked su nase drobce chorucke.... 😖
inac, v londyne straaaasna zima a co inde?

timinka1984
26. nov 2008

ahojte dobre ranko vsekym! 🙂
jankando:no teraz som zistila, ze si mi uz raz pisala kde si v uk, no zabudam 🙂 ...tolko infosiek naraz.. 😅
nie, boli sme bez tatina....on tu este nebol s nami ☹
snad sa nam to podari po novom roku 😉
aptamail je aj na slovensku, tak isto sa vola...
ja som s cow gate velmi spokojna, ako somvymenila sma, tak ani grcanie, ani zapchy, aj kamaratka ho pouzivala a tiez jej malicka vracala, no doktori jej povedali ze ma reflux, tak na tabletkach a mozno to bolo tiez z mlieka, ale potom si uz mala na to zvykla 🙂

jankando
26. nov 2008

AHoj Bluebell12sr
i tu strasna zima , plus sa tak skoro zotmelo, ze dnes nalada pod psa.. ☹
Timi..tak to vam isto bolo smutno za ocinkom, co?
a mne bolo povedane, ze vraj aptamil je take isto ako doma u nas Nutrilon..tak som chcela nan prejst, ale bojim sa, ze by mal zase zpachu a ja uz nechcem zase take prezivat.. 😠
inak Petko sa citi uz lepsie, ale prdsa len je dost nervy oprpti tomu aky bol predtym..
no rastieme., i viac nervacime.. 😉

jankando
27. nov 2008

ahojte baby...

timinka1984
27. nov 2008

ahoj jankando:ako malicky?my´sme sa pred chilou vratili z mesta, nakupujem co to do uk

jankando
27. nov 2008

ahoj timi, maly sa ma lespie...dnes sme boli na vazenie....tak mame 6.36 kil a sme dlhi 61.5 cm..
tesime sa velmi, lebo som myslela, ze pochudol, pretoze od kedy je chory,tak nepije vela..zvykol pit 150 ml a teraz pije len 80, 70 alebo 90 ml...a sem tam mu staci len 50 ml....tak do neho tlacime...a ked pil 150 ml tak nevrackal a ted ked pije tak malo este i co to vyvrati... 😒

lilu18
27. nov 2008

ahojte
len na rychlo,prajem rychle uzdravenie vs. chorym dietkam

jankando
27. nov 2008

dakujeme 🙂

bluebell12sr
27. nov 2008

ahojte, ako sa mate? vsetci su uz dufam zdravucki.... 😵
timinka, pozerala som si fotky na multiply, mala je nadherna.... 😵 😵 😵 ..... hmmmmm.......hmmmm..... na bratceka este nepomyslate??? 😀 😀 😀
janka, maly je pekna buchticka... 😵

jankando
27. nov 2008

Adi,no to je...
zlatickkko moje....
co to co to..akoze o tom multiply neviem nic.. 😠

timinka1984
28. nov 2008

ahojte!vsetkym krasne ranko a prijemny den prajem 😀 🙂 ☹
bluebell:dakujem velmi pekne, ja sa tam stale skusam nejak viac zorentovat, no akosi sa mi nedari 😅 ked bude viac casu....no nasla som tam jednu kocku, ktora byva blizko nas, uvidime... 🙂
na braceka zatial nie, no druhe bude opat sestricka 😀 😀 snad 🙂

bluebell12sr
28. nov 2008

jej janka, ty nevies o multiply???? 😕 sorry..... posli mi na ip svoju email adresu a ja ty poslem pozvanie....neviem preco zijem v tom, ze si tam prihlasena....
timinka, to je naplanovane, ci uz na ceste??? 😀

timinka1984
30. nov 2008

ahojte vsetkz
tak mz sme stastne a v pohode docestovali, uz sa vytesujeme s tatom a uz aj shopping je uspesne za nami 😀 😀
nie, nie, malicke je naplanovane, no na kedz, to este neviem, no najskor, ked mala bude mat tri 🙂 😉 😀

bluebell12sr
3. dec 2008

ahojte, vidim, ze sa tu uz nikto neukazuje.....
janka ako maly, uz lepsie?
timinka, tak uz ste tuna?
ja som teraz s malym na marodke, je chory ma velmi vysoke teploty... v praci som nebola v pondelok a ani dnes, a prave zbieram odvahu im zavolat, ze do konca tyzdna tiez nepridem.... jej, to budu radi.... 😅

jankando
20. dec 2008

AHOJTE baby....
tiez pozeram, ze uz nikto nepise.... 😖
tak musim ozivit, nie? nech temu vidite na prvej strane a nieco dohodite.. 😉
tiez uz malo pisem,lebo som sa zazrala do ebay.. 😠 😠 😠 😠

jankando
20. dec 2008

Adi, idem poslat do ip moj mail..
😠 neviem nic o tom mulitply 😠 😠 😠 javascript:addEmoticon('😠','vBody')

jankando
20. dec 2008

no a my sa mame fajn....teda Seanika myslim.. 😵

boli sme vo stvrtok na druhom ockovani a moje statocne babatko ani nemuklo, este sa pri obliekani rozrozpravalo a sestricka bola z toho clea hotova, kedze sme boli druhi v poradi, povedala, ze ma az chut do pichania.. 😀 😀 😀
no a velmi som sa bala teplotovani a tak a klopy klop teplotku sme nemali, ani nijak extra nebol nervny..takze som pysna na synka a velmi rada.. 😎 😎 😎

no a vazime uz 7 kil... 😝 😀

jankando
20. dec 2008

co baby, mate uz nieco kupene pre deticky pod stromcek? alebo to nechavate na tu uplne poslednu chvillu?

saska.t
20. dec 2008

jankando - tak syndrom Ebay uz mam bohuzial (bohudik) davno, ale je to mor asi ako chipsy 😀

K teme zijem tiez v zmiesanom manz. ja slovenka, manzel cech zijeme v Nemecku, tak som zvedava co vsetko nas s nasim malym zazrakom este caka ... 😎

jankando
20. dec 2008

Inak, musim sa skaredo priznat, ze som nazrela do alba, kedze bol aktulany DIAMAND a hm.....videla som fotecky ako ste Adi , Marcelka, boli na oslave.....tak VAm v dobrom zavidim, ze sa stretavate a zaroven mi smutno , ze nie sme niekde blizko vas...aby sme sa i my mohli pridruzit.. ☹
tu sice mam kamosku s babcom, teraz sa narodilo, potencialna moja nevesta.. 😀 😀 😀 😀

timinka1984
22. dec 2008

ahojte 🙂
ahoj jankando, tak to uz velky fesak z maleho 🙂
a ty uz pokupene? 🙂
ja nieco mam, no mala este tomu tak nechape, takze len aby papier roztrhala 🙂 🙂
no ved veru opat by sa to tu mohlo oziit, mas pravdu 🙂
a coze na ebay kukas?
dobru nocku vsetkym 🙂 🙂

lilu18
24. dec 2008

krasny sviatocny dnik prajem 🙂 🙂 🙂 😅 😵

jankando
30. dec 2008

Caute babky,.,,,
no Timinka, ja nie ze kukam, ale predavam a som pohltena, ako pise vyssie saska.t ..to ako mor...uz ma to asi neopusti az kym nerozpredam vsetko... 😀
Priatel sa smeje, ze nech mu aspon jedny rifle necham.. 😀 😀 😀 😀

jankando
30. dec 2008

timi, trochu neskor pridane, takze darceky boli , samozrejme, na poslednu chvilu som dokupovala.. 😉
ale pre Seana som uz mala davnejsie..no dostal toho kopec..bol dobry totiz......uvidime co to bude buduci rok...uz tomu mozno bude viac rozumiet.. 😉 mozno... 😀

jankando
30. dec 2008

Timi, citala som v inej teme, ze chces o council house ziadat, ci si poziadala uz?ci sa mylim?
hm..i my sme ziadali, nik nas ale neprisiel navstivit, akurat sme si do jednej agency podali ziadost a prisiel nam lst, ze sme dostali dostatok bodov na to , aby nas pridali do poradovnika no a treba bidovat... 😠 no vtedy sme mali naponahlo, tak sme sa no to vyprdli a nasli si sami...byt, som spokojna, ale ked ste to tak spomenuli, sla som zabidovat prvykrat.. 😉 no ale neviem no....tak dlho sa na to musi cakat, ze ma ide klepnut....a zase bojim sa ist prec z tohto bytu, bo tu vsetci ziju s mysami a my tu nemame....naopak, mame lisky.. 😠 😀 ale tie tak nevadia, su vonku , ale mysi by som nestrpela..lebo mam skusenost...ako sme tak rychlo hladali dom, tak sa nam postatilo jeden vcelku lacny a pekny az kym som nevidela tam mys..no hruza, hned som naspat k bratovi sla,a potom uz prisiel tento bytik a som naramne spokojna, len keby bol tak moj.... 🙂

amee
30. dec 2008

Ahojte 🙂
Ja som sem len tak nakukla ... Už aj my sa chystáme do UK za naším tatom 🙂 Ja fakt neviem, ale to tu vážne nie je nikto z Londýna ???? Už som sa pýtala v iných témach a nikoho som nenašla ... Možno neskor na niekoho natrafím 😉
Janka aké mlieko dávaš malému??? Už som sa pýtala Timi, ona dáva Cow and Gate ... Neviem čo majú v ponuke v UK, tu mu dávam BEBA od Nestlé, ale neviem či to tam zoženiem tak preto sa pýtam ...

timinka1984
30. dec 2008

ahojkajte 🙂
amee a som tu haha 😀
jankando, my sme ziadali, no sa to skomplikovalo, no mna prisli poriet a dali mi navyse 10 bodov za to, v akom prostredi zijem, ved to bola hroza 😠 😠 😠
no ale potom ja som ochadzala na slovensko, a medzitym mi to aj tak zrusili 🙂 🙂 no tiez som teraz spokojna s tym co mame 😀 😀 tatino nam nasiel aj zahradu, tak super
mam kde padlo vesiat 😀 😀 😀
amee, ved ja ta pridem pozriet 😀 😀 co zhanas 😝 😝 😝 aj ty nas 😀 😀

amee
31. dec 2008

Timuš už sme sa stretli ... Dneska ta číham zas, ale nikde nikoho 😕 😕 😕 Možno neskor ak bude network 😉

timinka1984
31. dec 2008

ahojte 🙂
vsetkym tu pritomnym aj nepritomnym maminam chcem zazelat vsetko krasne do noveho roku 2009, hlavne vela zdravia, lasky, pohody, stastia....penazi a splnenych tuzob 🙂 🙂
amee, inak mne sa zda ze bluebell12 je v londyne, skus jej potom napisat do ip, sa potom mozte stretnut, ale urcite postretas 🙂
kde vlastne v londyne budes?bo kamoska moja je v elephant and castle, neviem, ako sa to pise 🙂 🙂
tak ak niekde poblizku, daj mi vediet, ja vas hned zoznamim 😀 😀
nema este babo, no tiez ma priatela z afriky a snazia sa, myslim...... 😲 😝 🙂 🙂

elise
31. dec 2008

prajem vám krásny nový rok aj vašim rodinkám a krásn&m bábenkám 😵 😵 😵 😵 😵