Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

julia225
2. máj 2008

ahojte, kazdy smrdi ak sa neumyva ci je biely alebo cierny....ale pravda je ze tmavi ludia inak vonaju, t.z. ze nie smrdia, ale maju identicku vonu...mne to na mojjom tak vonalo 😵 😵 😵 😵
cisty biely chlap a cisty cierny je rozdiel...ale nesmrdia... 😨

bellasandra
autor
2. máj 2008

Julia-presne tak 🙂 .
Nippa- uplne super si to vystihla 😉
Ja tiez poznám cigánov čo smrdia na kilometre.....ale to je kvoli ich hygiene, nie kvoli tomu co su.
Moj drahý mi vonia 😀

elise
2. máj 2008

ja síce nemám nažela inej národnosti ani farby pleti je však o 12 rokov starší odomna ale taká téma tu je. 😉
ja by som Vám len chcela zapriať veľa šťastia a a zdravé a krásne detičky. doležité je že si so svojimi partnermi a manželmi rozumiete vy že sú vynikajúci partneri, manželia ockovia že chcete snimi zostárnuť a tešiť sa zo všetkého čo život prinensie. dovolila som si pozrieť vaše lbumčeky a máte nádherné detičky, dôležité je aby z nich vyrástli dobrý ľudia🙂je jedno akú budú mať farbu pleti alebo aké budú vyznávať náboženstvo, to nie je podstatné. podstatná pre život je láska a tou vychovávame svoje detičky všetky maminy🙂
prepáčte že som sem prispela ale nedalo mi to všetko nepovedať🙂

karolinkafe
2. máj 2008

Elise, tak ja mam aj ten vekovy rozdiel s tebou spolocny 🙂 ja asi zapadam do vsetkych tem 😅 my mame asi vsetky mozne rozdiely 😀

elise
2. máj 2008

karolinkafe dôležité je že sa milujeme a v tom rozdielynemáte 😉

karolinkafe
2. máj 2008

Tak to mas uplnu pravdu 😵 😵 😵

julia225
2. máj 2008

no medzi nami bolo 10rokov...prave dnes ma moja laska narodeniny...34 😵
ale nemozem mu zagratulovat, bo nemam jeho cislo...iba mail som mu poslala... ☹

bihan
2. máj 2008

My máme "len" 9 😀 Juli, ten môj mal 34 2 týždne pred tým, ako sa malá narodila 😀
Ale o tom smrade je to fakt smiešne, pamätám si, ako som rad cestovala do Prahy a prisadol si ku mne taký sympatický mladý pán (slovák) a táááák smrdel 😅 som si presadla pri prvej zastávke.
A mala som raz takého zlatého "nápadníka" - černocha z Cape Verte - Kapverdské ostrovy sa to volá (myslím) po slovensky a taký bol skvelý 😵 Normálne mi nosil kvietky do roboty, pozval ma na večeru a volal sa Mondestin (čo znamená po fr. Môj osud 😀) a teda ani trošku nesmrdel 😅

bluebell12sr
2. máj 2008

Ahojte, ale ste tu zacali 'smradlavu' temu 😀 😀 😀
asi dodam len tolko, ze kadzy den stravim asi 2 hodiny cestovania v metre a verte mi, ze rano sa to este celkom da prezit ale vecer... 😒 ... a hlavne v lete, tie prepotene tela... ten neprijemny pach je snad na kazdom, bez ohladu na rasu... 🙄

jankando
2. máj 2008

nippa..tak si to s tym smrdenim vystihla ,ale zase je pravda, co napisala julia, ze cernosi, maju inu vonu potu..ale ja myslim, ze to nie je nic hrozne..tak ako my pre nich mame inu vonu potu...takze to je vsetko tak, to co je pre nas ine a cudzie, je takisto pre nich nase ine a cudzie. 😉
a s tym menom, Sean to vymyslel priatel a ja po mojom zosnulom tatkovi peter.lsegra, ze mozeme ho aj sean(son) pen volat..jak ten herec.. 😉 😝 ...no moja mamca, hovorila, ze si ani nevei predstavit , ze si babo bude mat vlasky po tatkovi ,alebo po mne..ale na tom nezalezi..ze? ocko planuje ak to bude chlapcek mu zaplietat vlasky..sak jasne..taky pysny ocko a syn..mne sa inak paci, ked vidim rovnako oblecenych tatka syna..tak to zeriem a otacam sa jak sialena.. 😝 😀 😝 ...uz aby prisiel a pak vam vsetkym napisem co ma po kom... 😉 😝
inak nippa odkial vy ste? teda kde tu byvate??

julia225
2. máj 2008

caute vy tu riadne davate s tym smradom 😀 😀 😀 😀 😀
je tu ete niekto?ja som akurat prisla z pub-u...som k.o. nie opita ale unavena.... 🙄

jankando
2. máj 2008

julia cauko..ja som tu,ale neviem, ci si uz neodkvecla do postele.. 😉 😝

julia225
3. máj 2008

ja somuz odkvitla veru...som bola unavena... 😀 a teraz ucim...pridem cez obed maybe...lebo mam ist sesterke zehlit vlasy...(ma ich po zem) 🙄

nippa
3. máj 2008

vlasy po zem? naco su jej ved to uz ani na okrasu nie je...uuupppps...to som nechcela urazit ale myslela som tak ze je to je skor na narocnu pracu...ja som sa stala pred 2 rokmi blondyna a vlasy nemam dlhe skor kratke po plecia ale mi daju teda zabrat..tiez si vyrovnavam lebo inak sa mi toci kazdy ako chce a potom to mam ako slamu... ☹ ...Jankaando ja som z Londyna, s bluebell sme kamosky ale tiez sme sa stretli pred rokmi na internete, odvtedy podnikame z casu na cas nakupy alebo stretka s detickami...je nas tu hrozne vela a hlavne mam vela kamosiek s mixovanymi detmi...hlavne teda pre nas boli neodolatelny chalpy z nigerie....sranda ale skroro vsetky kamosky maju manzelov ci priatelov odtial...ale padam chcem dopozerat Panelak, ako je tu mamka tak som to zacala pozerat a tento tyzden som nevidela ani jednu cast a to sme chceli ist do Brightonu dnes len tak pozriet na more..ale akosi zapadlo slniecko tak neviem ci pojdeme...ozaj janka ty si odtial nie? predminule leto sme chodili s kamoskou do brightonu sa kupat...ak vyjde pocasie tento rok(vacsinu leta, teda dcerkinych prazdin travime na slovensku) tak sa urcite dohodneme....

zuz23a
3. máj 2008

nippa ak teda môžem reagovať to bude asi tým,že v Nigérii je nadmerné množstvo sympatickýchých mužov. 😵 😉 . Manžel je tiež odtiaľ.

zuz23a
3. máj 2008

...sympatických som chcela napísať. 😝

bluebell12sr
3. máj 2008

ahoj zuz23a 😵
mimochodom nippa, zuz23a je dalsim prikladom, preco tvoju skupinu nerusit... ale rozposlat links... 😵 😵 😵

sisulik
3. máj 2008

no baby..rozosmiali ste ma 😀

jankando
4. máj 2008

nippa, teda som vas trosku preluskala a zistila no , ze ste kamosky s bluebell.. 😉
no moj chlap sice nie je z nigerie, ale jeho rodicia odtial pochadzaju, on je z vedlajsieho statu z Cameroonu.. 😝
a ak som dobre postrehla, pytala si sa nejakej janky, tka dufam, ze to mna, ze ci sme z brightonu?..tak ak to bolo na mna, tak my nie..my sme daaaleko od vas..trochu severnejsie..taky zadapadkov -Bradford..no ziad 😠 na slava tuna..

julia225
4. máj 2008

ahojte...mne mala este nespi, uz dva razy som ju bola davat spat....myslim, ze s obednym spankom pomaly ale isto koncime ☹ 🙄
to idu byt dlhe dni 🙄

nippa
4. máj 2008

moja sesternica mala byvaleho z Cameroonu...Janka budete davat aj tradicne meno odkial prisiel tvoj manzel? Hovoris ze rodicia su z nigerie tak asi bude tiez mat nigerijske meno....
Dnes sme chceli ist trosku von do parku ze ma byt 23 stupnov ale vyzera to vonku uboho...idem este pozriet predpoved a ak nehlasia prsat tak padame von...ozaj nabuduci tyzden ma byt uz teplejsie..uz sa neviem dockat leta.....

jankando
4. máj 2008

nie, nebudeme ako krstne meno davaj ziadne tradicne...on si dal svoje - vybral sean a ja zase svoje, ze peter, po mojom tatovi, ktoru uz nie je medzi nami a tak nam vznika Sean Peter (pitr) no a pre dievcatko ani potuchy nemam ze ake meno by sme mohli..ty mas teda zaujimave...fakt.. 😉 my sa nejak na diecatko nepripravujeme..no bude sranda, ak nas prekvapi ono ..ale to nevadi..nieco vymyslime do augusta dufam.. 😀 😉

julia225
4. máj 2008

jani...nasa mala nosila 3mesiace traktorove a autickave, lietadlove bodynka a sleepsuits... 😀
tiez sme sa na dievku nepripravovali... 😅 ale nemenila by som...pri jej temper...neviem si predstavit este temperamentnejsieho jedinca...teda chlapca 😖

jankando
4. máj 2008

no ved uvidiime ..tiez nakupujeme ako sa snazime ze unisex ale predsa viac do modreho triafame.. 😀
no uvidime..zase raz, nech je to dievca ci chlapec, hlavne nech je zdrave... 😉

sisulik
7. máj 2008

kde ste sa stratili??

zuz23a
8. máj 2008

Prosím vás nie je tu mamička, prípadne nemamička, ktorá má manžela Afričana, ale žije s ním tu v Európe(Slovensko,Rakúsko,Španielsko)? Potrebovala by som trošku poradiť. Ak sa taká nájde prosím napíš mi ip? Ďakujem. A všetkým vám prajem príjemný dník. 🙂

lilu18
8. máj 2008

Ahojte,nahodou som natrafila na tuto temu.Teda az chcete vediet ako sa zije detom zo zmies.manz.na Slovensku ,opytajte sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som jedna z nich 😀 a nase dieta je cele po mne 😀 Len taka perlička tatino sa snazil cca pred tyzdnom malej riadne umyt ruky,že ich ma špinave az čierne.Bohužial nepodarilo sa mu,mala sa zoznamiola so slniečkom 😀 prajem pekny slnečny den 🙂

leishmania
8. máj 2008

lilu 😀

julia225
8. máj 2008

😀
ahojte babulky...no ved tie rucicky a tvaricky...mala je tiez ako cernosko 😵
ako sa mate?

jankando
8. máj 2008

caute baby,tak konecne opat niekto...bo sme asi tym slnieckom boli zaneprazdnene.. 😉 😝