Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

slaviq81
23. nov 2008

Timi, dakujem za pochvalu, ved ocinko sa snazil 😀 😀 😀 . Aj tvoja Timinka je zlatucka
Jankando maly je fesak 😉
Mna vobec nezaujima co si myslia ostatni, najhorsie je ked odsudzuje vlastna rodina. V mojom pripade to tak nastastie nie je.

bluebell12sr
23. nov 2008

...ja osobne si myslim, ze netoleratni ludia ktori skatulkuju inych podla rasy, farby pleti ci nabozenstva boli a vzdy budu existovat. Moj drobec ma 5 rokov a je to cas dost dlhy na to, aby som sa naucila preniest sa cez nazory ktore mi nevyhovuju a utvorit si okruh priatelov a znamych, ktori nas akceptuju takych aki sme, biele mamicky s cokoladovymi detickami.... a verte, ze je nas tu dost.... 😉
timinka, malinka je rozkosna 😵 , zijete na slovensku?xxx

monkula
23. nov 2008

Ja síce zmiešané detičky nemámn, ale cchem vám len povedať, že takéto detičky sú veľmi krásne....
A nechápem ľudí, ktorí dokážu odsúdiť len na základe farby pleti.... Niekedy je horší jeden "biely" človek, ako desať tmavých dokopy.... Prajem vám veľa šťastia....
Ahoj Timinka 😉

timinka1984
23. nov 2008

ahojte baby!dakujem za chvaly 🙂 prijemne pocut,
aj vas som si popozerala vsetky, vsetky cokoladky su take chutnuckeeeeeeee 🙂
bluebell:nie, zijeme v uk, northampton, neviem si predstavit, ako by sme boli na slovensku s partnerom, na chvilu ano, no ci by sa tu uchytil...no neviem...
je nam fajn, ja mam uk rada, 🙂
a vy kde zijete? 😉
jankando:malickeho mas tiez nadherneho, no ved uz som ti pisala ze aj manzel je sympos 😀

monkula
23. nov 2008

slaviq, no Tvoja lara je krásna, už máš pre ňu frajera? 😀 Schovaj mi ju pre jarka... 😀

slaviq81
23. nov 2008

ok Monkula, ste v poradovniku 😀 😀 😀

monkula
23. nov 2008

Dík 😀
A na ktorom sme mieste? 😎

slaviq81
23. nov 2008

v prvej patke. Moze byt? 😀

jankando
23. nov 2008

Caute baby,
nakoniec som rada, ze sa to nevymyka..

Bluebell12sr....jaj, no mozno som nejak bola busy ze som neodpisala, coz sa mne velmi nestava...alebo som nedostala ip? neviem...v kazdom pripade som rada, ze som ta tu nasla, tiez som myslela, ze si sem prestala chodit i ty i Marcela....
no ako sa my mate? co Kareemko?
my tak zatim este stale pohodovo..mame tu babicku, tak si uziva Seana...a ja uz makam v praci, ale no asi ma vyhodia..lebo prepustaju kvoli nedostatku prace.. 😠

jankando
23. nov 2008

Monkula..
no ze symposa mam... 😠 hm, aj zlostit vie dobre..

jankando
23. nov 2008

ci sorka, to malo patrit timinke1984

jankando
23. nov 2008

Slavq81
to mas pravu, najhorsie je ked odsudzuje vlastna rodina..
no nastastie u nas to tak nie je..ale mamca zo zaciatku tiez nebola velmi spokojna, ze mam cernoska, ale to kvoli rasizmu u nas doma..ale uz si zvykla..to je dolezite..a ako ona tvrdi, nemoze mat nikoho rada (teda druhe polovicky svojich deti) pokial nevidi ci sa sprava pekne k jej detom (ako ku mne)..chapete dufam, ako to mysli..nic zle, len chce mat istotu, ze je jej dcera na poriadku..

timinka1984
23. nov 2008

jankando:suhlasim s tym co si napisala...najhorsia je v tomto rodina.. ☹
nastastie, som sa s tym zatial nestretla, mozno ale niekto za mojim chrbtom rozprava, do oci pekne a potom....no na kazdeho raz pride 🙂
ja sa tiez nikomu nemontujem do zivota..., no keby som chcela aby ma vsetci chapali, tak to je asi nemozne...
ja som nikdy nic nemala proti cernochom a praveze sa mi viac pacili nez bieli 🙂
no a teraz uz aj vysnivaneho mulatka mozem postiskat 😀 😀 😀
inak mna vie stary tiez pekne na.... 😉

timinka1984
23. nov 2008

jankando:ak sa mozem spytat, kde ty zijes v uk?

jankando
23. nov 2008

timinka1984..
ale to by nas kazdy..ci uz biely a ci cierny ....( ako ja tvrdim, on nie je cierny, ale hnedy...nechapem preco ich potom volaju ze cernosi.. 😠 ) dokazal na..... 😉

jankando
23. nov 2008

Timinka...my sme v skaredom Bradforde.. a vy?

timinka1984
23. nov 2008

ved prave, tak to vo vztahoch chodi, no niekedy nechapem ako sa do seba uzatvori, nic mi nepovie a ja by som riesila aj v noci o druhej....a on si spokojne chrape, vtedy ma ide uchytit 😠 😀
my sme v northamptone, kde sa bradford nachadza?blizko nas je bedford

timinka1984
23. nov 2008

a odkial je manzel?moj , no este zatial nie manzel, je z ghany

timinka1984
23. nov 2008

inak ako sa ma malicky?

jankando
23. nov 2008

tak to mame rovnako.ja by riesila a on sa na touplne vyrpdne.. 😠
no bradford je blizko Leedsu...

jankando
23. nov 2008

priatel je z Cameroonu...

bluebell12sr
23. nov 2008

jankando, ty si uz v praci???? 😲 no sikovna si teda....full time?
timinka, trochu ma zmiatlo, ze mas v pase napisane zilina... a aj som sa divila, ze si odvazna... ale predsa si len v uk... 😉 , my zijeme v londyne...

slaviq81
23. nov 2008

jej baby, ste sa rozpisali 🙂
na mojej malej to nejak extra nevidno ze je mix, ale velmi by som chcela aby bola viac na tatinka.
Jankando, nase deticky su skoro rovnako stare (vlastne este mlade), ako sa vam dari?

jankando
23. nov 2008

malicky sa ma fajn...akurat sa bavkaju s tatkom..tato mu robi konika.. 😀
co vase babo?

slaviq81
23. nov 2008

3 prispevky naraz, teda... 😀

jankando
23. nov 2008

blebell12sr...
no ja na full time..ale nezvladam to..este nie..po zdravotnej stranke... 😠 tusim ze zajtra si pojdem po padaka...
ale hladam cez jobcentracku stranku nieco..nejaky part..

jankando
23. nov 2008

no akurat som kukala, ze su skoro rovnako stare nase deticky..vy ste starsi o trosicku.. 😉
dari sa nam fajn, ako vam?
tato ho teraz zlosti, tak tu krici riadne...an isom nevedela , ze tak vie... 😀

lilu18
23. nov 2008

ale ale 😵 co to vidim,stara tema sa otvorila?
tak ahoooojte babulky 😀

timinka1984
23. nov 2008

ahoj lilu:mas krasnu dcerku s nadhernym menom, svokra sa tak vola, som aj rozmyslala na druhe.... 🙂 , ktore este necakam 😀
bluebell:no ved to musim prepisat, som tu dlho po porode bola na slov myslim, tak ma to zmiatlo 🙂
teraz vlastne spolu byvame iba od jula aj pred porodom to bolo vselijake, nie medzi nami, no s byvanim, joj, niekedy je to tazke, no snad sa vsetko na dobre obrati 😀
tvoj malicky je krasny a take vlasy prave africke 🙂 , my mame iba kucery, nie afro po tatovi 😀 som pozerala tvoje fotecky, ze si sa stretla aj s nippou?hadam som spravne napisala, a jej dievcatko je uzasneeeeeeeeeeee 🙂

timinka1984
23. nov 2008

babenky, idem dat malu spinkat, ak tu este budete neskor ozvem sa.dobru nocku detickam aj vsetkym 🙂