Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

lilu18
23. nov 2008

timinka-dakujeme...vsetky nase deticky su podla mna krasne 🙂 🙂 🙂

amee
23. nov 2008

Ahojte, aj si myslím, že detičky zo zmiešaných manželstiev sú krásne 🙂

timinka1984
23. nov 2008

tak tak, mas pravdu 😀 😝

slaviq81
23. nov 2008

J a n k a n d o, aj my sa mame fajn, pekne papa, v troch mesiacoch ma 5760 g. Vy asi mate viac co? Lara sa vie tiez riadne zlostit, hlavne ked je sama. Niekedy zacne tak velmi pistat, len aby uputala pozornost.
Vy ste vsetci v UK, a ja tu tvrdnem na SK a este k tomu bez draheho. Fnuk. ☹

jankando
23. nov 2008

Slaviq81

no my sme v dvoch mesiacoch mali 5.45 kg..a 59 cm.... 😀 teraz neviem, ale ideme na ockvanie v tretom mesiaci..co z bude 05-12.2008 a to budeme vediet ako sme na tom... 🙂
slaviq a co doma?co riesis? preco bez draheho?hm?

amee
23. nov 2008

Aj ja mám manžela v UK, ale dúfam, že čoskoro sa za ním vypravíme a budeme spolu.
Jankando: maličký je nádherný. vážne... Som si pozerala fotky už dva krát 🙂 . Ja som čakala, že moj malý bude snedší /po otcovi/. Bohužial color zdedil po mummy 😀

slaviq81
23. nov 2008

Doma nic, uz mi sibe, uz sa neviem dockat kedy odidem za drahym. Aj to bude len na dva mesiace. Chceme sa vziat (este nie sme mangelia), ale kedy to bude to netusim. 😖
My uz mame ockovanie za sebou, mala plakala, chuda nemohla som ju utisit. V januari druha davka.

jankando
23. nov 2008

amee
ja som tiez cakala ze moj bude hnedsi..ale narodil sa svetlunky...cosvetlunky..taky ruzovucky.....jak kazde dite...

amee
23. nov 2008

No áno, ale je videť, že daddy je tmavý. U nás by nikto nepovedal, že otec je tmavý. A pritom ja som tak túžila mať také snedučké bábo. Ale som rada, že je zdravý a to je hlavné 🙂 . Možno keď bude starší

jankando
23. nov 2008

soda,ze nemas albumik...rada by som nazrela...
tak tak..je jedno , alej farby je dite...hlavne, ze je stasne a najlavnejsie ze je zdravucke....

amee
23. nov 2008

Ale nemám čas na vytvorenie albumu aj keď nad tým teraz uvažujem.... Hodím tam niečo

jankando
23. nov 2008

hod hod..aspon pokukam...ja tak rada kukam do alb... 😀 😅

amee
23. nov 2008

Janka, už sa stalo 🙂

timinka1984
23. nov 2008

ahojte, som tu 🙂
amee mas ip

timinka1984
23. nov 2008

Amee, som kukla uz na maleho, krasny je 😀

amee
23. nov 2008

Dakujem, aj tvoja malinká je krásna. Šak hovorím, že detičky sú krásne

bluebell12sr
23. nov 2008

jankando, pockaj az sa na neho v lete usmeje slniecko.... uvidis, ako ti hned stmavne!!! moj maly bol v lete v turecku a ked sa vratil, segra mi povedala ze vedla neho vyzeram ako cachticka biela pani..../ ok, vyzarala som viac ako priesvitny duch, ale asi tiez ku mne nechcela byt velmi kruta... tuna v londyne sme nemali ziadne leto.../

timinka1984
23. nov 2008

Tak ja sa na dnes so vsetkymi lucim.Majte sa krasne a opat zajtra? 🙂 papa

timinka1984
24. nov 2008

tak dobre ranko vsetkym prajem!

jankando
24. nov 2008

Ahojte baby, prajem pekny dnik
no hoci ja ho taky nemam..ale aspon vam poprajem

jankando
24. nov 2008

amee..nadherne babo mas..nadherne...niet na zmiesane deticky.. 😉
este raz pouzijem vetu od bluebell12sr.....lebo jedno z nich je to moje.. 😉

jankando
24. nov 2008

no a ze preco nemam pkeny dni?
leb ona Sean je chorucky..boli sme u gp a hlupy lekari ako stale...nic mu nie, je,..chudacik chlapcek moj statocny v teplotach ..normalne sa len ovladam kazdy raz ked sme u gp..lebo stale mu nic nie je...a chudina moja od 4 rana nic nepapal, nechce, calpol mi vyvracal... 😢 tak mu dal paracetamol sirup, tak ted si dal, i trosku cajiku i trosku mliecka.....a teraz hajka...po tom paracetamole vraj bude ospaly...

jankando
24. nov 2008

no a ja ake stresy som mala..priatel mi do prace volal, aby som dosla hned domov, ze ideme s petikom do nemcnice..
chudacik moj
sk este rano vrackal zo spanku...esteze priatel nespal...

timinka1984
24. nov 2008

ahoj jankando:
tak to mi je luto ☹ snad mu to rychlo prejde, ti doktori v uk tak to je sila, ved nikdy nikomu nic nie e...., daju ti calpol na vsetko 😠
namiesto aby poriadne popozerali 😒
drzim vam paleky, nech mu nie je este horsie, drzte sa vsetci 🙂

monkula
24. nov 2008

slaviq, no keď to inak nejde, tak fajn, prvú päťku beriem....
jankando ,už so msi myslela ,že mám niečo s pamäťou, normálen som pátrala ,kedy som písala, že je niekto sympoš 😀 😀 😀 😀

slaviq81
24. nov 2008

J a n k a, nech ste cim skor vylieceni, najhorsie je ze babatko nevie povedat co mu je, co ho boli ☹ .
M o n k u l a, dohodnute. Ked slecna vyrastie a bude sa jej Jarko pacit, tak dame vediet 😉
A m e e, ak sa mozem opytat, odkial je tvoj drahy?

timinka1984
25. nov 2008

ahojte baby!no kde ste vsetky? 😢

slaviq81
25. nov 2008

T i m i, ja som tu a kde je zvysok netusim. Ako sa mate?

timinka1984
25. nov 2008

ahoj!som rada, ze aspon niekto tu nakukol 🙂
my v pohode, sme boli pokupit pred odchodom do uk nejake drobnosti a teraz zaspala, tak chvilku pokoj 🙂
a vy?co noveho?ako sa ma malicka? 😀

slaviq81
25. nov 2008

Jej, vy sa chystate do UK? U nas to nie je nic moc, mala je uz od soboty nejaka nespokojna, ani za svet nechce byt sama, len by sa nosila na rukach princezna 😀 . Tiez mi teraz spi?