Ako vychovávate deti zo zmiešaných manželstiev?

bellasandra
9. apr 2008

Ahojte, neviem , či tu uz je podobná téma, ak hej tak sorry 😉
Ale zaujíma ma, ako si ziju rodinky, ktoré su zmiesané- či rasovo, nábozensky alebo inak.
Ci ste rozmýšlali nad tým ako vysvetlite svojim detom , prípadné odlisnosti ...a tak 😉

sisulik
8. máj 2008

ahojte babenky...no ste zacali pisat a zase je ticho...
aky ste dnes mali den?

leishmania
8. máj 2008

cau sisulik,ja ok, ucenie dnes + tu na fore som sa motala 🙂 ako sa maju deticky?

jankando
8. máj 2008

ahojte...dnes bol krasny dnik...slnecno, slnecno... 😎 😎 a vkuse som na fore, len nik nepise.. 😠

sisulik
8. máj 2008

ahoj leishka...deti sa maju dobre...len ich mam od vcera na ventolin sirupceku..lebo tu je velmi "dusty"...takze sme ako sloniky..hehe...nos tecie, sucho v hrdle..hehe..ale neva, vraj v maji by to "dusty" uz malo prestat na 2-3 mesiace..hehe..

leishmania
8. máj 2008

no ved hadam bude dobre coskoro, inak to vazne tak spolu spali v jednej postielke?

bluebell12sr
8. máj 2008

ahojte, jankado....v parku si treba slniecko uzivat... 😵
sisulik, vy ste na sirupceku? moj ma inhalator... a mimochodom, je na tom podobne....takze takych slonikov je asi viac ako vidim... 😀 😀 😀

jankando
9. máj 2008

no sama tak jedine...priatel mi maka poobednu tak to sa do druhej valame v posteli a sme radi ze sme spolu, on potoom pride z prace o 11 a hned odkvecne, chudak unaveny.. 😉 este popritom chodi okukavat nejake domceky, lebo by sme sa chceli osamostatnit.. 😉
no ale na vikend sme chceli do Blackpoolu, vcera bolo tak krasne a dnes je sice pkene, ale slniecka nikde.. 😠
tak neviem, ci zajtra niekam pojdeme alebo nie..snad hej, lebo sa uz trochu aj tesim.. 😝 len nech neprsi.... a to uz chytam nadchu od priatela..ten kycha a kycha , uz si aj myslim, ze ja alergicky na mna.. 😝 😠 😀
ale som mu nasadila lieky, nosne kvapky a kvapky na kasel, tak dufam, ze ho to prejde.. ☹

nippa
9. máj 2008

janka tvojmu drahemu asi treba Piriton skor ako liecit nadchu...je to urcite alergia..ja som nikdy nemala ale za par poslenych rokov to so mnou z casu na cas toci...svrbi ma nos, zapchaty niekedy, alebo kycham....Piriton vzdy pomoze

karolinkafe
9. máj 2008

Aj mna chytila nejaka alergia. Tu je vela korkovych dubov a tie maju taky hnusny zlty pel, tak uz minuleho roku som kychala ako somar a teraz sa to v tej istej dobe opakuje. Niet pochyb mam na to alergiu 😒

jankando
9. máj 2008

a co je to ten piriton? aj ocko ho svrbi az ho ma take cervene...minule ho to trapilo asi tyzden, tak som mu kupila eye wash...no neviem ci pomohlo, ale on to ma opat teraz...asi fakt to bude alergia, i ked neveim na co..pretoze u neho to byva casto...ta nadcha ci co to je, poslednykrat sme spolu prelezali dni pred vianocami v horuckach..obaja... 😠 ja som sa vyliecila a doted nic a on to uz odvtedy ma treti krat...kricim na neho, lebo on ma dlhsie vlasy, a ak ich nema momentalne zapletene, tak si moci vlasy, upravuje 😀 , da do culika a pak v praci je zima, tak ma vkuse mokre vlasy..neviem teda...ci alergia a ci nadcha...no ale skusim najst ten pirirton az pojdeme do mesta 😉

bluebell12sr
9. máj 2008

no viete co, ja od vcera kycham ako nikdy.... a pritom som alergie nikdy nemala.... maly je astmatik tak u neho som na to kaslanie kychanie uz zvyknuta.... ale co sa stalo mne 😨 , dnes si zo mna cely den v praci utahovali, ze ci sa tam neskryvaju niekde macky... ze vraj z toho ... neviem neviem... 😒 zajtra si asi tiez nasadim antihistaminy.... 😖

sisulik
9. máj 2008

blue...no..maly mal taku masku v january styri dni kazdych 6 hodin....a vo february len raz...tak preto dufam ze teraz staci ten sirupcek bo sa mi nechce chodit inhalovat s nim kazdych 6 hodin na polikliniku... 😉

leish..ano tak spali.. 😀

julia225
10. máj 2008

caute alergiu ani nespominajte... 🙄
ja mam bad day, vadim sa s mamou a to je uz co povedat, bo mi sme ako kamosky...mala mala amok a sa hodila o zem a mala som s nou co 5min robit a moja mam na nu take oci hadzala, akoze to co vrestis ty aka si zla atd....som jej povedala, nech odide, ze ja si to vyriesim a ona ze ona sa na nu bude pozerat ako ona chce....boze, co ona vie o vychove deti, ked nas mala furt babka 🙄 😠
ja si vychovavam podla svojho, za to ze ju netresnem ako si to ona praje, tak som zla....krava...mi ide nn 😠 😠 😠
najlepsi stary rodicia su 200km vzdialeni...svata pravda!!!!!!!!!!!
no sorry mam adrenalin v krvy a este som aj chora, mam zapal priedusiek a silne atb, ze 1004mg!!! 😒
zle mi je ako hovadu, ked mala zaspi hned lezim pri nej ako na zabitie...ozvem sa vecer, papa

lilu18
10. máj 2008

☹ no to dnes je daco vo hviezdach....nielen s mamou savadim,ale aj s muzom a mala vsetko vyvracala co mala v zaludku ☹

karolinkafe
10. máj 2008

Tak dnes je asi fakt nejaky "bad day" 😒 Akoze my sme sa s drahym pohadali (aj urobrili) uz predvcerom, tak mam naskok 😅 Dnes to ujde, aj ked je dost blbe dusne pocasie, takze trochu nanic den 🙄

nippa
10. máj 2008

joj..u nas je super den..dnes sme obaja naladeny v dobrej nalade a to my vacsinou vzdy....len ja sa vystresujem z kolegini v praci..je zlata ale velmi sa vie vystresovat a poto msa to prenasa na mna a ked pridem domov tak ma podrazdi kazda mala vec....dnes som sa pustila do velkeho upratovania a zmenila som celu obyvacku a povytahovala a dala prat vsetky letne veci...dufam ze sa uz neozimi lebo teplesie je uz pobalene na povale.....
ku alergii...dnes ma svrbel nos ako besny a kychala som jedna radost...boli sme vonku(okrem toho isli sme okolo vas bluebell ale nevidela som vas) boli sme vo Wics ci ako sa to vala kupit nieco na zachod...z troch zachodov v dome mame dva pokazene a ako najed....dnes sa drahy pustil do opravovania ale nejak mu to asi nejde lebo bol zavolat suseda(ten je builder0 tak to hadam daju do poriadku.....no ale som odbocila..k tej alergii..ked sme sme prisli domov tak som si dala ten piriton a bolo dobre..este som aj zahradu pokosila....

sisulik
10. máj 2008

nippa..je to velka vyhoda mat viac zachodov..hhee... 😀

julia225
11. máj 2008

caute babulky...tak ako? ja ok uz da sa povedat, dnes bol na sk den matiek, ... no nepocitila som... 😒 buduci rok budem uz ale isto mat od malej daky darcek, co urobia v skolke... 😵

lilu18
12. máj 2008

Ahojte...tak,tak-včera u nas bol den mamiciek.Prezili sme vcelku krasny dnik az na-dostanem sa k tomu.Hned rano sa tatino pochlapil,dal mi 5 karafiatov, v rozhlase hrala hudba ,slniecko pripekalo, polovnici skolili dakeho jelena a ja s malou som sa vybrala na jeleni gulas.Mala si bezkala po travicke,ja som si pochutnavala na gulasi s ostat.kamoskami-proste bolo fajn/.esteze nam nechali kusok tych lužnych lesov./ Ked sa blizil cas obeda,rozlucili sme sa a ja v dobrej nalade s malou cupikala domov.Teraz to pride...v tom ma zastavila daka neznama starsia p. a ze mamicka neopalujte to dietatko,ved male deti sa nemusia opalovat su aj bez toho pekne...atd.Tak som si zakusla do jazyka a rychlo som sa snazila odist.Cestou domov som si hovorila-baba jedna co tu malu mam dat do skafandru,alebo drzat doma pod zamkom.Tak mi zabila cely fajn den ani poobede som už nesla von,poslala som tata,ze nieco musim porobit , a dnes malu zobrala von mama-asi sa udobruje ja som napiekla pre cely regiment palaciniek s cokoladovou polevou a to neviem kto bude jest, sorry ,ze tu pisem cely roman,ale sa mi ulavilo 😉 ked som to dostala zo seba von.Prajem pekny slnecny den 🙂 😀

karolinkafe
12. máj 2008

Lilu nic si z toho nerob, ludia si asi taketo pripomienky nidky neodpustia 😖 Ved ktorasi baba (myslim ze Julia 😅 ) tu raz pisala, ze sa jej ktosi opytal ci chodi s malou do solarka 😅 no uvaz.
Inak dostala som chut na palacinky...... 😀

julia225
12. máj 2008

no,... my chodime do solarka...dva krat tyzdenne 😀 😀 😀 😀

sisulik
12. máj 2008

v kuvajte je den matiek este v marci...svokra mi kupila sadu kozmetiky a pekne zabalila a dala aishinke aby mi to dala so slovami, ze mi to kupila ona sama..hehe..som bola velmi prekvapena 😀

julia225
12. máj 2008

😀 dobreeeeeeeeee... 🙂

bubba
12. máj 2008

juli,som si vsimla ze si dakde pislala,ze mala Desiree je cierna...a to kde?lebo mne sa podla fotiek vobec nezda(teda okrem toho ze ma predkov)to by asi bolo dobre vidiet v porovnani s inymi detmi co?lebo mne sa fakt zda uplne ale uplne biela...a aj jej tatino 😅

sisulik
12. máj 2008

no...ani mne sa nezda byt desiree cierna.. 😉

juli..skoro som ta nespoznala..si si zmenila imidz... 😀

lilu18
13. máj 2008

tak palacinky su popapane-tato vsetky zvladol sam a ti ludkovia teda...asi nevideli este riadne ciernu farbu.
Sisulik,babina sa volala Aisha-krasne meno aj malej som ho chcela dat,ale potom som si to rozmyslela,radsej europske v dnesnej dobe.Asi aj na Sk dlho nepobudneme. 🙂
Leish,mas ine foto? aj to predtym sa mi pacilo Pekny ,slnecny den 🙂

leishmania
13. máj 2008

hej lilu, z grilovacky u nasich, sme boli cez vikend...

kam planujete ist zo sr? my na sr ostaneme minimalne este 5rokov...

karolinkafe
13. máj 2008

Lilu tvoja babka sa volala Aisha. Inak je to nadherne meno 😉 u nas zname najma z Fr. pesnicky Aisha no nie? 😵 J

lilu18
13. máj 2008

pracka perie,truba pecie,mala vonku -zase pride o kusok tmavsia 😀 a ja vas idem jednym ockom mrknut 🙂
karo..vies ze az teraz som si uvedomila,ze sa Aisha spieva vo Fr.pes. a my sme dali malej Fr meno. A ozaj je to Fr.pes????ani neviem 😅
leis..už mam naplanovane,len neviem kedy a radsej dopredu nehovorim ,aby sa podarilo.Akosi sa ludia na Sk este nenaucili tolerovat aj toho kto kusok z radu vytrča. Cakam, a cakam,ze sa to zmeni a nic
Majte sa krasne 🙂 🙂 🙂

jankando
13. máj 2008

lilu18...tusim,ze slovakom to potrva.... 😠
a tusim, ze pesnicka Aisha nie je francuzska....totoiz ten spevak (Khalid)orginal je marocan tusim ze...naspieval ju v ich jazyku i vo franine...priatel mi to spominal... 😉