Ako vycvičiť svoju pevnú vôľu?

mirka414
27. máj 2008

ahoj mamicky mate nejaky recept ako cvicit pevnu volu,alebo aspon dodrzivat to c si stanovite??ta moja je na bod mrazu a miesto toho aby om chudla a cvicila na orbtreku co mi kupil manzelik to flakam a cumim do pocitaca 😠 😠 ...poradte ako ju viac zpevnit...

mirka414
autor
28. máj 2008

dobre ideme cvicit,no mysli ine cviky 😉 😉 jednoducho on cvicit nepotrebuje,je stalvo forme maka ako blazon,pride z prace a ide pokosit travu,ponikovi dat zrat atd az do vecera...

mirka414
autor
28. máj 2008

takze 30min.je za mnou,2litre vody cez den vo mne no nedodrzala som to tou cokoladou,no nevadi pomalicky trenujem tu moju nanic volu...zajtra cely den vonku v pohybe na dvore s dvoma detmi,30minutovka,vzoit vela vody a ziadnu cokoladu..to sa podari,dosli zasoby 😀 😀 inak aj ta fit lopta je super uz ju mam pri pocitaci a sedim na nej.

miriel
30. máj 2008

cau mirka, podla mna ti chyba nejake motivacne nakopnutie a tak 🙂 .. ja tento problem tiez mavam, proste dat sa dlhodobejsie na nejake chudnutie, ale je to dost tazke sa zatat a dodrziavat nejaky presny rezim dlhsie ako nejake 2 tyzdne. Ale ono je to u mna pohodlnost, si to priznavam..sice fakt chcem a aj sa snazim v praxi, ale neviem sa na dlhsiu dobu obmedzit a sebazapriet. Ja cvicievam trochu aj doma, ale je to u mna 100 a 1 cvicit doma a niekde vo fitku..proste tam cvici kazdy a vidis tam super postavy, tak to dokaze aspon nejak nakopnut. Ja viem ze asi nemas moc casu pri malinkej, toho sa aj ja bojim, ze sa nebudem moct velmi takto vybrat cvicit mimo domu ked bude baby.
Ja si v najhorsom zrekapitulujem ako postupne priberam a kazi sa postava aj ked este nemam dieta..ako sa mi zmenila pocas par rokov, pocas ktorych som sa stale dokopavala k prerabke figury..potom si skonstatujem, ze takymto stylom ako to bude o par rokov a to je heh dost desna predstava..takze sa dokopavam k lepsej a lepsej pevnej voli, ale stale podla mna malej..ale neva, sak ked uz sa mam dopracovat k vysledkom co stoja zato, tak to nemoze ist rychlo.
Skus sa zamysliet preco mas nizku pevnu volu... 😉

mirka414
autor
30. máj 2008

miriel rozmaznava ma super manzelik 😀 😀 a to ze mi nadherne vo vsetkom pomaha,ci uz s malinkou alebo pri upratovani a potom je viaccasu na sedenie za pc a kecanie s rodinou,ktora je bohuzial velmi daleko ☹ tak komunikujeme dost casto cez pc...ale dari sa mi trosku cvicit a prechadzat a s malinkou a to je iac ako nic a kazdy de sa snazim spravit plus nieco navyse...

nacoregistracia
17. dec 2011

Rady: 1. tvoje chcenie nech je vzdy jasne, pevne a presne ako rozkaz!

2.nedbad na neprijemne pocity (urobit aspon raz za den nieco, k comu sa musis nutit)

3. dobre je cvicit pohlad do stredu korena nosa svojho obrazu v zrkadle, pritom hlboko vdychovat a vydychovat pocas 5,10-15 minut a pritom udrziavat myslienku “Moja vola silnie”.

4. aspon raz v tyzdni si urobit uplny post, ulozit si polomlcanlivost(Doslednost je jedena zo zakladnych pilierov silnej vole.)
každý šiestý den držať naprostý 36hodinový pôst. Každému doporúčam. Až to zkúsite 4-6krát, spoznáte jeho cenu.