Ako vycvičiť svoju pevnú vôľu?

mirka414
27. máj 2008

ahoj mamicky mate nejaky recept ako cvicit pevnu volu,alebo aspon dodrzivat to c si stanovite??ta moja je na bod mrazu a miesto toho aby om chudla a cvicila na orbtreku co mi kupil manzelik to flakam a cumim do pocitaca 😠 😠 ...poradte ako ju viac zpevnit...

sisulik
27. máj 2008

a to nevies cvicit a aj cumiet do pocitaca naraz? my zeny sa vzdy nejako vynajdeme 😀

aponchie
27. máj 2008

heeej tak to neni fer,ja to mit doma tak cvicim a cvicim..to me problem nedela..spis ty hodiny na netu z nudy 😝 😀

lefika
27. máj 2008

mirka, som na tom podobne ☹ a uz fakt neviem, co so sebou. mam sa ucit, cumim do telky...mam cvicit, browsujem po nete... 🙄

mirka414
autor
27. máj 2008

aponnchieto om vravela aj ja mojmu drahemu a teraz ked h mam tak to flakam...ale nie stale robim denne 30minut no malo by sa viac...a neviem odolat lahonej svajciarskej cokolade ☹ ☹ uz som zufala,cokoladu som nikdy nemala v laske no tato je pokusenie ako odolat??a co je najhorsie moj milacik zozere za vagon a nepribera a a len kusok a hned priberiem 😠

magg
27. máj 2008

no tak mne sa stalo co este nikdy v zivote: len tak, sama neviem preco, som si kupila poslednu Emu s dvd pilates (nikdy ten casopis nekupujem)Tak som si to dvd pustila, ze pozriem co to je a skusila som aj trochu cvicit. Ja, co som "lenuch na entu", cvicim poctivo uz asi siedmy den. Vzdy, ked ulozim malu na odpoludnajsi spanok. Normalne mam uz teraz abstak, kedy budem zajtra cvicit. Tak neviem, ci je to pevna vola, ale ja som doteraz nevydrzala chodit ani na predplatene hodiny aerobicu, nie to este cvicit sama.

aponchie
27. máj 2008

co tak nechat se odpojit? 😀 nejak spolecne a hromadne 😀

mirka414
autor
27. máj 2008

idem cvicit pridem o 30minut.paaa

netmona
27. máj 2008

ahojte,,,tak to je problém vidím ,,že niesom v tom sama,,ja si upevnujem pevnu volu, že, si pár krát hlavne večer a ráno opakujem 1 vetu 15 až 20 x za sebou aby prenikla až tam..do esplán 🙂 ,takzvanou sugesciou..napr. Viem, že silná vôla je mocmou a že najväčšou prekážkou v živote je iba slabosť vôle ! no ale treba mať silný záujem a ine vhodné sugescie si možete určiž podľa potreby sami,..a hlavne sústrediť sa a žiadna iná myšlienka len tá... 🤐

julca80
27. máj 2008

jej babenky, to by som aj potrebovala poradit ako tu pevnu volu zpevnit 😀 Ja sa chystam na cvicenie uz od 6teho mesiaca mojej dcery a stale nic. 😝 Neviem ako sa donutit.
Uz sa vidim ako si budem nadavat, ked sa budem musiet navliect do plaviek. 😠 😝

ifrimka
27. máj 2008

mirka,
orbitrek nechaj na chvilu, ked bude nieco v telke a ku pocitacu si kup fitloptu alebo len na stolicke stahuj brucho, zadok apod. ...nie, ze by som to robila, ale riesenie to je, nie? 😉 😉 😉 😉

mirka414
autor
27. máj 2008

som nazad 30minutovka je hotova a ja tiez 😀 ten napad s fit loptou je super aj tu loptu mam,len pre zabavu este som ju vobec nepouzila,no pustim sa aj do toho...a co takto si tu spravit nejake plany na druhe dni??
ja mam na zajtra vypit 2litre vody na den,ziadnu cokoladu,na fit lopte si prezriet cez obd reprizu Ordinacie na nete,ist s dcerkouna dlhu prechadzku(ak zasa nebude protestovat)a vecer zasa orbitrek...

ifrimka
27. máj 2008

super mirka, daj vediet ako si plan naplnila...u mna by to bola asi "patrocnica".
a fitlopta je ozaj super vec...aj narocne deti sa ukludia, ked na nej poskakujes s dietatom v naruci.

xena22
27. máj 2008

Nic si z toho nerob,ja na moj orbitrek vesiam pradlo 😀 dost drahy vesiak...ale chcem sa aj ja prinutit,inak podla mna 30minut denne staci,nie?Preco chces na tom cvicit viac? Ja som cvicievala len 20 😒 no ved som ani neschudla,tak som s tym sekla 😀

grmitko
27. máj 2008

ahojte, aj ja by som potrebovala spevnit pevnu volu, mam ju veeelmi slbu, pri pc mam fitloptu, ale pouzivam ju na sedenie, ale nie je to zly napad na nej aj nieco robit 🙂

srsnicka
27. máj 2008

cauky, fajn téma, chtěla jsem založit téma, jak dlouho jste vydrželi(y) cvičit na orbitreku, už od Vánoc rozmýšlím, že si ho koupím 😕 tak co? Mám do toho jít?

ifrimka
27. máj 2008

grmitko, aj sediet na nej je lepsie ako lezat s laptopom v lone v posteli (vid ja)...musis predsa udrziavat rovnovahu!dobre pre rovny a silny chrbat.

ifrimka
27. máj 2008

srsnicka, daj si ho do obyvacky a cvic pri pozerani telky! tak je zarucene, ze budes aspon 1/2-1 hod denne

mirka414
autor
27. máj 2008

srsnicka orbitrek je naozaj super,ja som mesiac robila 45min a pomohlo to ale potom som to zacala lakat a vaha sa vdaka cokolade vratila al orbitrek odporucam...

karolinkafe
27. máj 2008

Ja mam s tou pevnou volou tiez problem 🙄 Stale sa rozhodnem, cvicim take 3-4 dni, najviac tyzden 😅 a potom od toho nejako upustim. No a najhorsie to je s maskrtenim. To si neviem odpustit 😕 😒

bubba
27. máj 2008

to co je ze"pevna vola"nejaky novy druh cvicenia,pri ktorom sa sedi?dajte sem 😀

karolinkafe
27. máj 2008

Aj tu uz strasis 😀

bubba
27. máj 2008

bubu

karolinkafe
27. máj 2008

😕 😕 😕 bojim bojim 😀
no ale dajme pokoj lebo nas vymazu 😅

bubba
27. máj 2008

aj tu?

karolinkafe
27. máj 2008

si si vsimla, ze na tej druhej nas uz vymazali 😀 😀 😀 ja az teraz 😀

bubba
27. máj 2008

hej vsimla ja som jej tam este napisala ze som neodbocila od temy a este aj to mi zrusila 😀 😀 tak som sa zasmiala dobre...potom som tam dobla tak nesmelo ze bru noc reku aj to mi zrusi ked je to odbocenie od temy 😀 😀

karolinkafe
27. máj 2008

ved aj tu si nas vsimne tak pojdeme dole vodou 😀

malaskoricka
28. máj 2008

mirka 😀 si zavisla n a internete.-...to sa musis ako si vynajst a najlepsie z pomocu mazela(priatela) nech si sadne za PC kym si svoje neodvicis a az potom ta pusti🙂

mirka414
autor
28. máj 2008

moj neznasa internet a pocitace...aj kurz co zacal ndokoncil,jednoducho ho to nebavi 😒 😒

malaskoricka
28. máj 2008

hmm a keby cvicil s tebou??🙂