Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako vyriešiť nudu a stereotyp v sexe s priateľkou?

muzbaanonym
15. jún 2019

Zdravim slecny, damy,
Ale kludne pani,

Neviem preco sem, ale vela googlenych diskusii konci tu - tak som si povedal ze popisem aj moj problem a uvidime co bude 🙂

Kratke fakty:
Som muz, 31, okres Bratislava, s partnerkou som 12 rokov - ziadne vacsie problemy, v podstate sme stastny 🙂 a nemame nijake problemy alebo tak.. Vobec. Zijeme dost bezstarostne, mam stastie na lepsi prijem a tak je vsetko v klude.

A teraz o co ide:
Dobre stranky - nas sexualny partnersky zivot je fajn. Moja priatelka sa mi velmi paci, pacila a asi aj vzdy pacit bude a ona je so mnou snad tiez spoko 🙂. Kazdopadne - sex mame normalne, 1-2x tyzdenne (ked je vsetko ok) a partnerka vzdy dosahuje orgazmu 🙂. Pre mna to vzdy bola vyzva, nech je spoko a tak myslim ze po tejto stranke je spoko - ja rovnako. V podstate vsetko ok.

Horsie stranky - ibazeby nie. Totiz, sme spolu uz dlhsie a stale sa mi extremne paci - to neni problem, ale nasa sexualita upada do strasneho stereotypu a 'nudy'. Zo zaciatku to bolo uzasne ale niekde sa 'toho isteho' clovek obje 🙂 a napriek tomu ze je to vzdy zabava - niekde v kutiku duse viem, ze by sa dalo viac.

A to je ten problem a neviem co s tym. Ako som povedal - orgazmus a spokojnost mojej partnerky ma velku vahu a snazim sa vzdy vyst v ustrety - jednoducho povedane, keby mi aj povedala ze sa mam obliect ako klaun a slahat ju remenom - je mi to kompletne jedno a spravim to. Ved s kym ked nie s nou a pre koho ked nie pre nu 🙂

Noooo ibaze naopak, to akosi nefunguje, hocijaky nestandarnejsi 'navrh' z mojej strany (a to vam garantujem ze nejde o nic divne) kludne aj ina poloha - sa stretava s takou odozvou ze : 'Hmm? Fakt? Neee to sa mi nechce...' popripade vyhovie a je to s pocitom (ktory prezentuje) ze je to az skoro zatrest... Potom samozrejme aj moje nadsenie z niecoho ineho opada...

Celkovo jej zaujem o moje sexualne potreby a zdokonalovanie sa - je na bode nula. Ja u nej skusam cokolvek, pytam sa, testujem a vzdy to skonci prijemnym hlasnejsim orgazmom a ked ide potom o mna 🙂 tak je to dost casto skor poloha 'na lenocha a nech je to uz za nami' 😃

Az sa mi to vtipne pise lebo - a to je to divne, ja ani neviem preco sem pisem. Priatelku mi nevymenite 🙂 (a to by som ani nechcel)

Je to zvlastne ale ja sa potom citim ze mi uchadza nejaky uplne iny svet zabavy... Proste ako keby tam vonku este bolo mnoho veci ktore mi asi nie su sudene a neviem sa s tym vyrovnat.

Moja priatelka je super dievca, skvela povaha (mimo tohto), spolahliva a ine suoerlativy.. jenducho posledne co by som chcel je sa s nou rozist alebo ju co i len podviest. Vobec ma to nelaka. Zenske su pekne vsade a viem to ocenit ale som klasik a toto neni nieco co by som v zivote chcel...

Ale zaroven je tu potom ten pocit ze, co ja viem - budem lezat na smrtelnej posteli a pytat sa sameho seba 'ake by to asi bolo mat sex v saune?' (s mojou priatelkou nerealne) a neviem sa s tym zmierit...

Komunikacia? My komunikujeme - vztah mame otvoreny, pozname sa a nemame tajomstva a aj o tomto sme sa castejsie rozpravali. Takze to moc ee. Ona si je toho vedoma aj povie ze 'skusim na tom popracovat, ale malinko 🙂 resp malo a ak vobec'...

Mam asi dobre prirovnanie. Plnenie umyvacky riadu nacas. Staram sa o vsetko co treba a mame vsetko. Uplny klud a to tak ze mozeme zajtra ist cestovat po svete a mame komplet pokoj ALE priatelka mi casto vycita riady. A ano ja viem ze niekedy tanier skonci v umyvadle a nie v umyvacke - ale z casu na cas zabudnem, no co sak je to malickost. Nie? Nie.

No a ten priklad by mal byt cca ta jej sexualita. Ona je skvela a vie co jej vycitam a tak asi ako ja pristupujem k riadom ona pristupuje k hentomu.

A teraz sa pytam - rozist sa s niekym koli riadom je asi blbost nie? A co rozist sa s niekym koli sexualnej pasivite? Je to lepsi dovod?

Neviem no .. najradsej by som zobral nejaky carovny prutik a polovicu mojho libida a zvedavosti supol na nu, ale tak to asi nefunguje...

Inak ja som minule zas takto ked som uvazoval ze 'co s tym?' ze mam si za to platit? Najst si milenku? A ani jedno ani druhe mi nevonia a tak v podstate vobec neviem co dalej...

Zajtra pride po sluzobke domov, urcite budeme mat sex, bude fajn - ona bude nadsena a ja budem spoko a potom.zas par dni nic a kolotoc dalej... Ved to je nuda a pritom by sakra nemusela byt! 🙂

Chcela sexi pradlo - dostala, mala ho ma sebe 3x.. Nejaka sexi pomocka? Mame ale tiez len pre 'jej' potreby. ...

A do tohto celeho mi moji znami hovoria (muzske kecy) co vsetko kde a ako robili a zazili a ja sice spokojny (krasna priatelka, ok sex) ale stale len tiiisko pocuvam... 😕

Ak by som mal moju priatelku prirovnat k niecomu tak je to ferrarri s prazdnymi pneumatikami 🙂 krasne ale jazda s nim omrzi...

No a teraz tu lezim a neviem co by som ... 🙂

Co vy? Mali ste nieco podobne? Ako ste s tym zatocili a podarilo sa?

Diki, zdravim

L.

lindusss2016
15. jún 2019

@muzbaanonym fuha, tak na chlapa risdne dlhy prispevok 😂 ale teda nerozumiem tomu, na co sa jej na tu zmenu polohy pytas, ked odpoved je vzdy negstivna. Ved ju zdrapni a nastav si ju, ako ty chces, prepadni ju v kuchyni, ked ti bude vycitat ten tanier atd. Ved necakaj aj ty na vecer, ked sa zhasme svetlo. Z tvojho prispevku som pochopila, ze deti nemate, tak to mozte robit hocikedy, hocikde. Nepytaj sa, ale konaj

muzbaanonym
autor
15. jún 2019

@lindusss2016 beriem - suhlasim a mas pravdu. Nebudem odporovat 🙂

Co ma moja partnerka ale za skvely 'dar' je totalne ma znechutit ked jej to neladi. Neviem, mozno som divny :D ale mna suloz s niekym koho to nebavi az tak nebere..

(To je ak dovod snahy o jej orgazmus lebo to sa mne paci najviac)

No a hento divoke az filmove zdrapnutie :D moze kludne skoncit slovami 'si sa zblaznil? Vidis ze robim pradlo...' a moja 'vasnivost' je fuc jak domcek z kariet :D haha vtipna tema..

A co je najlepsie - ona len pipne ze by nieco one a ja letim jak namydleny blesk, potom 'po' jej hovorim ze 'fuh to su ine sluzby toto - nabuduce naopak' a ona mi na to s usmevom a bez hanby da ze : 'ale ved vies ze takto to nefunguje...'

:D vtipna tema, takto anonymne so zenami 🙂 hehe

Neviem no, nieco niekde robim zle :D alebo mozno chcem od zivota prilis :D

Som tu cital prispevok ma 'sexualna skola' - wow tam by som slecnu poslal okamzite 🙂

eliska13
15. jún 2019

@muzbaanonym pekne si Ťa omotala😋a prečo to "takto nefunguje?"že by mala vyhovieť aj ona a niečo zmeniť a vyhovieť Ti?Skús trocha zatlačiť a stát si za svojim.Tak jej je evidentne dobre a nič nepotrebuje zmeniť.niekomu to stačí niekomu nie.A ešte taká malá poznámka s chlapom s ktorým bol dobrý sex bolo zle spolunažívanie a zase naopak😋možno nemôžeš mať všetko.Ale viac by som si presadzovala svoje

nini1010
15. jún 2019

Nuz nejde o nic ine iba ze tam z jej strany uz nie je vasen,to sa stava.a hoci chut na sex sa da vratit do vztahu,vasen len veeelmi tazko a myslim ze clovek bez toho vie celkom spokojne zit vo vztahu aj tak.Ale ak mas ten pocit ako hovoris ze ti nieco lepsie v tomto smere akoby unika pomedzi prsty tak by sa dalo tomu pomoct mozno trosku tym,ze by ziarlila.Nie do tej miery aby si myslela ze venujes pozornost ty inym zenam,lehontonbybsa jej mohlo dotknut a vysledok by bol presne opacny.Ale skor ze tebe pozornost venuju aj ine zeny,aby pocitila taky ten maly pocit neistoty ze nie je jedina na svete a mas aj ine moznosti ale skor takeho chrobaka vo svojej hlave.je to tenky lad ale moze vyvolat stav ze bude chciet opat ukazat ze si jej a to sa prejavi aj v sexe a opat bude aktivnejsia a pristupnejsia santit.

muzbaanonym
autor
15. jún 2019

@eliska13 ahoj Eliska 🙂 cim viac to citam tym mi je lahsie lebo si fakt uvedomujem, ze je to o mne - mojom sposobe presadzovani si veci. Zmakol som za tie roky asi. 🙂

Hej hej 'omotany' som pekne a mne tam je aj celkom fajn len asi to ma potom taketo negativne dopady... Hmmm 🙂

Zeby bol zas si stat za svojim? 🙂 haha

Milujem tieto anonymne diskusie :D dakujem

muzbaanonym
autor
15. jún 2019

@nini1010 hmm hmmm 🙂 ok najskor skusim este razantnejsie a odrazat 'frustracne' kecy :D a ked tak uvidime... Aj ked je pravda ze ked som jej minule hovoril o slecne v banke za pokladnou ze si pytala moje cislo tak to par dni bolo u nas divokejsie :D ale to nemozem predsa robit vecne :D

seva22
15. jún 2019

@muzbaanonym nie,veru nemôžeš...ale.tiez.si myslím,že problém bude v tom,že si je tebou až príliš istá...berie ťa ako samozrejmosť, ako "inventár" prepáč za výraz...nevravím že ju máš teraz trápiť tým,že budeš nejak vulgárne flirtovať s inými ženami...skôr to chce niečo rafinovanejšie,aby pocítila,že ťa môže stratiť a začne si ťa a tvoje potreby viac všímať...ak ťa samozrejme ľúbi...začala by som možno otazkou,či je šťastná a úprimným rozhovorom,že ty asi nie a že či s tým chce(te) niečo urobiť...neviem či som ti pomohla...ale držím ti palce

muzbaanonym
autor
16. jún 2019

@seva22 zdravim, ano ano - 'vyraz' je si mnou ista je uplna pravda - pretoze si to hovorime. Sme spolu dlho a ako vravim 🙂 ona pozna mna / ja poznam ju a da sa povedat ze napriek tomu ze je pekna si nou isty som aj ja.

Narozdiel od nej to pre mna neznamena 'polavit' skor naopak, cim mam niekoho radsej o to viac sa snazim, no nie?

Hh a ci si pomohla - urcite, uz len niekomu to povedat je prijemne 🙂 takze urcite ano. 'inventar' vtipne 🙂

seva22
16. jún 2019

@muzbaanonym v tom suhlasim,že je tam priama úmera: čím viac...tým viac...len sa obávam,či si nenašiel.odpoved na svoju dilemu 😕inak aj ty si mi pomohol,uvedomila som si,že asi tiez toho môjho zanedbávam😄ale ja mám dobrú 4-mesacnu "výhovorku" čo nám robí program aj v noci🥰

ivik111
16. jún 2019

@muzbaanonym ste spolu 12 rokov,dvaja dospelí ludia,cize sadnut si s nou a takto pekne ako si to tu napisal,treba aj partnerke povedat.....ak jej pojde o zachranu vztahu,zacne sa viac snazit.....urcite ta to trapi dlhsi cas a ak sa nieco nezmeni,bude to z tvojej strany horsie!vies,vo vztahu nie je vzdy vsetko na 100 %. a ak su aj po niekolkych rokoch obaja partnery stale rovnako sex.naladení,je to ako extra bonus😉ak je vsak tvoja zena v tychto zalezitostiach skor ten konzervativny typ,zmenu u nej bohuzial necakaj🤷🤷

eliska13
16. jún 2019

@nini1010 ale to nemusí byť stratou vášne len jej to takto stačí a načo vymýšľať niečo iné.Je x ľudí, ktorí celý život žijú monotónne stereotypne to isté na raňajky, po robote ten istý program a sú spokojní a potom ti, čo chcú vyskúšať niečo iné, viac...
@muzbaanonym jej pohľad sex máme, obidvaja orgazmus všetko je ok čo stále vymýšľa?je to aj o temperamente, povahe...tak máš dnes ideálny čas, boli ste pár dní bez seba a dnes to máš v svojej réžii😋nediskutuj, nepresviedcaj, konaj

juliet86
16. jún 2019

@muzbaanonym ahoj. no poviem ti to takto. ja to mam v manzelstve podobne ako ty ale ja som v tvojej pozicii a moj drahy v pozicii priatelky tvojej. a ja to riesim tak ze som spokojna s tym co mam. sem tam ho ukecam na nieco ine. sem tam sa podvoli. a zvysok riesim svojimi fantaziami. ak som naozaj frustrovana sem tam tak mu poviem a posnazi sa viac. ale v zasade som spokojna. aj ked viem ze mam inu sexualitu ako moj partner

mimka11111
16. jún 2019

@muzbaanonym ahoj,tak to "zdrapnutie " by som na tvojom mieste určite vyskúšala 😄....u nás také zdrapnutie bolo pri maľovaní okien,vonku bolo horúco a my spoteni, bolo a potom to prišlo a výsledkom je nádherný 2-rocny synček, o ktorého sme sa snažili viac ako 5rokov a nedarilo sa.....😄

eperia
16. jún 2019

@muzbaanonym Som tiež za to zdrapnutie kdekoľvek,či v kuchyni atď.Na nič sa jej nepytaj a sprav si polohu aká tebe vyhovuje.Neverím,že bude proti,ak bude krásna predohra

ktochytavzite
16. jún 2019

@muzbaanonym irobte si dieta,budes mat iny zmysel zivota.Asi je aj cas ked ste spolu 12r l

amy456
16. jún 2019

@muzbaanonym možno je frustrovaná aj ona, 12 rokov to spolu ťaháte a svadba a dieťa nikde. A mlčí o tom ako ty o svojich pocitoch.

eva8
16. jún 2019

@muzbaanonym poznas jej erogenne zony, to, co ma rada, tak ju zdrapni a zapchaj jej usta tvojimi perami, aby nestihla slovne odporovat

kiara3
16. jún 2019

@muzbaanonym Počkaj ked pridu deti....to bude sexuálna frustrácia...Pôjdeš potom ozaj celkom bokom....Aleboooo ked budu deti pridu situácie a príležitosti len na inych miestach ako spalena🤣

Tu začni písať odpoveď...

Odošli