Ako vyrobiť domček na hranie?

martina46
14. feb 2009

mate nejake napady? nejaky jednoduchy navod 😉

martina46
autor
14. feb 2009

pozerala som na nete nejake firmy s obal. technikou, dalo by sa vybrat, lenze odber je od nejakeho mnozstva kusov a to by ma rovnako vyslo ako hotovy domcek. no este pohladam.

martina46
autor
14. feb 2009

toto by sa hodilo?
http://www.packshop.sk/katalog.php?m3=173
zda sa mi to fajn, no velkost asi akurat.

ena
15. feb 2009

martina46: toto je pekne http://www.packshop.sk/katalog.php?m3=111 😉

bambusko
15. feb 2009

ena, ten nema chybu 🙂 😵 😅

aponchie
15. feb 2009

ten pack shop ma stejne logo jako u nas ten model pack takze jestli to neni stejna firma nahodou jen zastoupeni na SK 😎 oni maji i nabytek pro deti z papiru sem kukala,ale pro male deticky vetsi to rozsednou

trixi
15. feb 2009

ena, ten je skutocne pekny. Vdaka za tip.

martina46
autor
16. feb 2009

sa mi paci, ze mozem od nich objednat aj jeden kus a nie neviem za kolko objednavku. mne ten link vzdy hodi na hl. stranku, paci sa mi ta skatula na stahovani, co je dlha 1,2m. to by mohlo stacit. a sirka 80cm.

martina46
autor
16. feb 2009

jejda, ja som jelen, ved to bolo tam nizsie a ja som myslela, ze ma to hadze na hlavnu.... no tak to je nedhera!!!!

martina46
autor
16. feb 2009

akurat je maly ☹ teda myslim si, ze by nestacil......

mirka414
16. feb 2009

martina46 ja by som trosku zainvestovala do plastoveho da sa umyvat a prezije generacie.mrkni na www.biga.sk,alebo ku nam do albumu 😵 dcerka si ho nevie vynachvalit.

mirka414
16. feb 2009

my sme mali uz aj tie iglu za okolo 1000sk a aj ten princeznickovy a po case ked tam deti vliezli sa to trhalo a skoncilo to v smetiaku.radsej trosku priplatit a taky sa hodi aj do zahrady..a vydrzi tam aj celu zimu 😵

ena
16. feb 2009

mirka414 plastove su faj, ked mas velke izby, alebo idealne dom+zahradu, ale rdo bytu je praktickejsie kartonovy dom, idealny, ked sa da po case rozobrat 🙂
my sme mali z velkej skatule, ale uz som ho zrusila, ked ma zas chyti domcekomania, vyrobime dalsi 🙂
a zistila som, ze nemusi byt o0brovsky, u susedov maju taky mini a myslim ze je oblubenejs ako bolo nase velke hebedo;)) ten ich je taky, ze sa tam zmestia 2ja 2-3 rocni, ked su nasackovani na sebe a jeden z nich pritom sedi na mini kartonovej kuchynskej linke.. 🙂))

mirka414
16. feb 2009

ena jasnacka,nasa dlho tuzila po takomto do zahrady,a kedze mame vela deti(som opatrovatelka u nas doma)tak maximalne vyuzijeme a papierovy by znicili asi za den 😀 my mame smyklavku v obyvacke a domcek v nasej spalni,kym neprestane snezit a potom sup do zahrady..

martina46
autor
16. feb 2009

je fakt, ze sme priestorovo obmedzeni, tak ideal by bolo tych 150x150 maximalne!
no uz som takmer rozhodnuta, kupim skatulu a nejake folie na to atd..... 🙂 😵
dufam, ze napady pridu a budu aj coskoro zrealizovane 🙂

mirka414
16. feb 2009

je tam aj jeden nafukovaci 😀

martina46
autor
16. feb 2009

nafukovaci je super.... 😀
tanka sa zatial nehra s nozikmi a ihlami, tak to by slo 😀 😉
no ja som objednala skatulu, nakoniec som sa vykaslala na zhananie v obchodoch, co uz s mojou lenivostou 😀
ale potrebujem este poradit, akrilove farby by boli na kartone trvacne? ako je to s umyvatelnostou?
alebo su lepsie predsa len folie?

martina46
autor
19. feb 2009

tak dom cek ma hotovu kostru - steny stoja, astecha je spolovice hotova a su vyrezane okoienka a dvere. ale potrebovala by som poradit,
z coho spravit podlahu? rozmyslme urezat obdlznik z kartonu, napadli ma aj puzzle, ale mala strasn rozobera a nemame take velke a kupovat sdi velmi nechcem kvoli tomuto dalsie. co sa este da? ten karton by bol ok?
bez podlahy nechceme.

mirka414
19. feb 2009

tie puzzle niesu zle ja som ich zlepila sekundacom a mam kobercek,ktory sa nerozklada,skus 😉

martina46
autor
19. feb 2009

je mi luto to zlepovat, lebo su to cisla a pismenka a chcem ich mat este rozoberatelne, ale aj tak, mam tych puzzlov malu plochu na to. no mam uz tip 😵 bud normal koberec, alebo makku penovu kupelnovu podlozku 🙂

martina46
autor
23. feb 2009

tak domcek mame skoro hotovy, chyba uz len dekoracia zvonku a dovnutra nalepit "tapety" 🙂
dufam, ze to stihneme dnes, potom pofotim a hodim link na fotky.

titkovamiriam
23. feb 2009

tak domcek na hranie doma robim pod stolom 😀 ,na stol dam detke deky ,osuska su dvere a marek sa vyhra s bratmi aj hodinu v domceku.ma tam podusky a zasobu jedla. 😀 .v zahrade mozno postavime maly domcek z dreva ,teraz je tam zo snehu iglu a na zemi stary koberec 😀

ena
1. mar 2009

domcek je peknyyyyyyyyyyyy 🙂 to su samolepiace tapety? Fakt sa vydaril.

martina46
autor
1. mar 2009

dakujeme 😵
ano samolepky, cervenu som vyrobila, lebo sme nedostali.

trixi
1. mar 2009

martina, to si vyrobila z papierovej skatule objednanej na tej strane co sa spomina vysie? Tak si velmi sikovna, pretoze ten domcek je nadherny. Zavidim 😉 . Mas na neho autorske prava? Ze by som podla Tvojho vyrobila 🙂 . Je to naaadhera 🙂

jasumat
1. mar 2009

Maťka, ten domec vyzerá super. Tiež by ma zaujímalo, či si si objednávala tie krabice, ak áno, tak ktoré.
Ďakujeme🙂))
Si šikulka. 😉 😉

bambusko
1. mar 2009

martina, krasny domcek, si sikovnica a tanka ma urcite obrovsku radost 🙂

mirka414
2. mar 2009

no tedaaaaa,maminka je sikulka.

titkovamiriam
2. mar 2009

krasny krabicovy domcek,inak mi teraz doma robime so starsich epedov z postele 😀 ,chvilu domcek,chvilu draha na kotrmelce