Ako vyrobiť extendor?

lyongirl
25. jún 2008

Ahojte maminky, je tu niekto, kto si to vyrobil? Ako na to?

Kto nevie, čo to je, tak tu je link, je to na úplnom spodku....

http://www.nosime.sk/kategoria472-oblecenie-man...

lyongirl
autor
25. jún 2008

baby, to fakt nikto neporadí?........

bubba
25. jún 2008

ahaaaaaaaaa tak to je take nieco ako extenzor na podprsenku(pre tehotna napr.)

ja som to kukala a to by mohlo byt jednoduche usit si to dako rozmeraj medzi nozkami aby to netlacilo usit by sa to dalo aj v rukach ako na to kukam....za chvilku hotove tie cvocky sa daju kupit hocikde v galanterke
myslim ze to zvladnes aj len tak odoka 😉

zuzu13
25. jún 2008

lyongirl, tak toto vidím prvý krát 😀 je to zaujímavé, určite by som to riešila z nejakého elastického materíálu, no a na to našiť patentky v takej vzdialenosti ako sú na body...asi tak... 😅

bubba
25. jún 2008

akoze ale ked tak nad tym uvazujem podla mna je to uplne zbytocne radsej kup nove body za 100,-bavlnene lebo to by ti aj tak pasovalo asi len na jeden vybrany druh

bihan
25. jún 2008

Použí staré body, odstrihni ten len ten pás s cvokmi a priši to na kus hrubej gumy 😉

bubba
25. jún 2008

bihan na teba je vzdy spolah 😉 😉

bubba
25. jún 2008

tak to by ma nenapadlo...dobreeeeeeeeeeee 😀

bihan
25. jún 2008

Bubba 😀 Ja som to nevymyslela, to kočky látkovkárky 😝

lyongirl
autor
25. jún 2008

bihan, my žiadne staré body čo by som chcela zničiť nemáme...... ☹ .
Ja som rozmýšlala o nejakej hrubšej gume a dať na ňu naraziť cvoky u brašnára, alebo neviem, len čo máme body, tak majú rôzne cvočky, tak by som takých potrebovala viac....a bojim, bojim, že to nezvládnem 😀

bihan
25. jún 2008

Lyon, tak skús nejaké sekáčové za pár šupov 😅 Ja mám väčšinou bodíčka na 3 cvoky... tie dvojcvokové som mala len novorodenecké.

danielala
25. jún 2008

Veď to mi práve prvé napadlo, že každé body má tú vzdialenosť medzi cvokmi inú, aj počet či druh cvočkov. Ale načo u brašnára? K tým cvočkom dostať také klieštiky, my máme také plastové. A presne - rovno na gumu a hotovo. My máme tiež dve bodynká, s ktorými sa mi ťažko lúči 😀. Dobrý nápad.

tlapicka
25. jún 2008

udelala jsem ho z kusu bavlny a nasila jem rucne prisivci patentky, jelikoz jsem nenasla nabijeci maly.

fabiana
25. jún 2008

Hm, veď to nie je také drahé... 😅

kili
25. jún 2008

lyon, nečítala som si to celé, takže neviem, či ti niekto neporadil to isté. Ja som to síce nerobila, ale najjednoduchšie mi proste príde naraziť cvoky na gumu. Ak používaš látkové plienky a chceš to preto, tak ti stačí len ten stredný, ak to chceš normálne na papierovu, tak potrebuješ aspoň dva krajné, tak kúpiť tak širokú gumu.

ena
25. jún 2008

teraz neviem ci v poslednom MAMA A JA alebo v poslednom DIETA casaku je navod, ako si to usit..

lyongirl
autor
26. jún 2008

tak kamoška mi sľúbila, že mi to spraví, našťastie mám bodyčka s podobnými cvočkami, tak budem potrebovať len 2 extendory. Ostatné bodyčka majú rôzne cvočky, ale mám ich len 3, tak to je už jedno. Kázala mi kúpiť úplet, aj keď mne sa guma zdá lepšia, ale zas keď sa to ušije vačšie, tak to je asi jedno a kúpiť cvočky a ona mi to všetko spraví a povedala, že tá cena na nete je 5x predražená.
Kili, ja to chcem na papierovku, len máme body čo sú mu aj teraz dobré, len majú dlhý rukáv a chcem ich využiť čo najdlhšie, lebo sme ich kúpili dosť neskoro, keďže zo všetkých vyrástol a ono sa oteplilo a my sme ich vôbec nevyužili. A je ich dosť, tak načo zas kupovať ďalšie, radšej to riešim takto, príde mi to jednoduchšie 😉
A díky za rady 🙂

dahlia23
28. jún 2008

ja mám tie extendory manymoths a stálo to za to ich kúpiť. nie je to obyčajná guma a tie konce sú tiež z nejakého zvláštneho matrošu. chcela som to ušiť, ale takto to bolo jednosuchšie. sedia mi na všetky bodyčká (2 aj 3 cvočkové) okrem jednych zdedených, tam sú väčšie cvoky

danielala
28. jún 2008

Lyon, tak ja už mám jeden hotový. Supiš nápad. Urobila som to predsalen z úpletu, alebo čo to je, aby bol priedušný a použila som taký pásikovaný bielo-ružovo-modro-žltý vzor, vyzerá to veľmi dobre, lepšie, ako keď som skúsila priložiť biely.

lyongirl
autor
29. jún 2008

daniela gratulujem, a ako si to robila? Teda mám na mysli, že kde si zohnala cvočky, lebo ja mám problém.
Síce kamoška sľúbila, že to ušije, ale nezohnala som cvočky. Bola som v 2 galantérkach a v jednej som dostala aj vynadané, že čo by som chcela. Totiž cvočky majú v galantérke balené tak, že neviem, či by mi pasovali na bodynká, nedá sa to vyskúšať a navyše celý balík za 65 Sk mi je nanič, keďže ich potrebujem len pár. Tak druhá možnosť, spraviť si to zo starého body. Mám body s 2 druhmy cvočkov, jedny Cherokee a druhé C&A. Jedna pani mi sľúbila, že mi pošle staré body Cherokee, lenže aj CAčkové body majú rôzne cvočky, niektoré ako Cherokee, niektoré iné, tak teraz nastáva ďalší problém, kde zohnať na ne cvočky.

dahlia, ja verím, že sa to oplatí kúpiť, ale píšu, že na body s cvočkami s priemerom tušim 9 mm a ktovie aké máme my, keď navyše každé body má iný cvok. Neviem, či by mi to pasovalo. Ono dá sa to kúpiť na začiatku, keď je bábo malé a potom kupovať bodynká len s takými cvočkami, len to už je u nás problém, ktorý sa asi nevyplatí riešiť.

danielala
29. jún 2008

Lyon, my sme mali cvočky už dlhšie doma, tri veľkosti a tie najmenšie mi sadnú snáď na všetky bodynká. Ak sa nemýlim, tak sme ich ešte dávnejšie kúpili na Špitálskej v Blave (keď som ich potrebovala na kombinézku pre havinu 😀). Kľudne by som na tvojom mieste kúpila celý balík, určite sa ti ešte na niečo zídu, je dobré mať také niečo doma, ja som minule tie vačšie malej prirobila na šatôčku, čo nosí na hlave, aby nebolo treba uvazovať uzol, ktorý ju tlačí, je to rýchle a praktické riešenie bez šitia.

lyongirl
autor
30. jún 2008

lenže čo keď kúpim celý balík a nebudú pasovať? Mám body Cherokee a C&A, čo majú rovnaké cvočky a potom iné cvočky majú bodynká Early days, nejaké C&A a Flexi. A to nehovorím o bodynkách Dodipeto a Coccodrillo, tam čo body, to iný cvok a pritom tá istá značka! Tak to riešim tak, že vlastne by som potrebovala 2 extendory, pretože z tými 2 druhmi cvočkov mám najviac bodyniek. Ešte aj tie C&Ačkové bodynká majú rôzne cvočky, no najviac používame Cherokee.
No dala som si inzerát a ozvali sa mi 2 maminky, že mi dajú staré bodynká Cherokee, tak si to spravím z nich, len to mi zapasuje len na niektoré body, ešte by sa mi zišli tie druhé cvočky.