Ako vytlačím sms?

butterfly99
4. feb 2016

Ahojte . prosim vas vie mi niekto povedat ako vytlacit sms z mobilu lg a z takej starsej nokie? Dakujem

dominika6
4. feb 2016

preposlať to niekomu kto má riadny smartfon,on si to skopíruje,vloží ako obrázok do mailu a z mailu vytlačí ako prílohu

butterfly99
autor
4. feb 2016

@dominika6 a preposlat na mail sa to neda? A ked to preposlem tak ako odosielatel bude moje cislo nie cislo cloveka ktory mi sms poslal, ci?

dominika6
4. feb 2016

@butterfly99
ide ti o text alebo odosielatela?
ak o odosielatela aby si mala dôkaz tak jedine u svojho operátora,on ti urobí za poplatok podrobný rozpis

butterfly99
autor
4. feb 2016

@dominika6 to som sa prave chcela spytat ci mi to nevefia urobit u operatora...ide mi o cislo aj text.proste celu komunikaciu

dominika6
4. feb 2016

@butterfly99
je to za poplatok používa sa to pri vydieraní ako dôkaz na policii

butterfly99
autor
4. feb 2016

Ved prave na policiu to potrebujem. Mam teraz novy lg telefon ale predtym som mala staru nokiu...myslis ze aj z tej to budu vediet vytlacit?

mamka_danka
4. feb 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

ja si myslim ze by to malo ist

butterfly99
autor
4. feb 2016

@mamka_danka dakujem. Dufam aj ja. A hadam to urobia na pockanie nie?

ivett1
4. feb 2016

@butterfly99 ak to nebude vedieť stiahnuť operátor, tak sa to nedá ... ak to potrebuješ pre policajtov, tak sa opýtaj priamo u nich, buď si to stiahnu oni, alebo ti povedia, kto to robí ...

milica313
4. feb 2016
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

len ci to policajti budu vediet

butterfly99
autor
4. feb 2016

@ivett1
@milica313 u operatora to nerobia a ani to nevedeli. Uz som sa bola pytat.tak nakoniec mi to vytlaci jeden pan v mobilservise...

dreamer8
4. feb 2016

Ak ma ten LG Android, napr. program MyPhoneExplorer, zadarmo, Slovencina, je mozne prepojit Android mobil s PC cez USB, wifi, tusim aj bluetooth, nasledne je mozne to otvorit v Office, no neviem ako sa da dokazat, ze je to neupravene, predsa je to mozne pred vytlacenim - akykolvek text zmenit.

Nokie mali specialny software, bolo ich viac, no bol nutny tiez specialny USB kabel, ktory bol riadne predrazeny.

Kazdopadne, papier znesie vsetko, nezda sa mi ze nejaky text, mozno aj v tabulke vytlaceny na papieri, bez nejakeho potvrdenia, by mohla policia uznat, ja by som si takto dokazal vytlacit, ze ma niekto vydiera, alebo ze som pozical niekomu peniaze, bude tam aj cislo, meno, vsetko.

Ja by som isiel najskor na policiu, predsa to nemoze byt prvy pripad a mali by vediet ako postupovat.

butterfly99
autor
4. feb 2016

@dreamer8 na policii mi povedali ze si mam doniest sms aby si ich prefotili. Ved uvidim.mozu si ich precitat aj v mobile.a peciatku mi v mobil servise daju...

dreamer8
4. feb 2016

Co konkretne ti povedali, ze si mas priniest mobil s sms alebo vytlacene sms, chce to konkretne vediet co oni potrebuju, najdoveryhodnejsie podla mna je doniest mobil, tam je moznost manipulacie minimalna, prefotia si to priamo z mobilu, prip. odnesies vytlacene SMS a oni to porovnaju s tym co je v mobile, ak to sedi, tak daju potvrdenie, mozno sa to da potvrdit u notara podobnym sposobom.

Neviem ci peciatka z nejakeho neautorizovaneho servisu prejde (dokonca to mozu povazovat za neodbornu manipulaciu a uz ti nasledne nic neuznaju, pozor na to!), mozno ano, ale idealne by bolo zistit priamo na policii, osobne alebo telefonicky, co budu povazovat za dokaz a co nie, lebo im to odovzdas a o par tyzdnov ti pride papier, ze je to nedoveryhodny zdroj a dokaz neuznali.

Mozno ak je tu nejaky pravnik, mohol by poradit, alebo na fore ktore sa tym zaobera...

butterfly99
autor
4. feb 2016

@dreamer8 dakujem za rady.nepovedali ze mobil ale len sms.tak donesiem aj sms aj mobil a nech si porovnaju.dakujem ti.

butterfly99
autor
4. feb 2016

@dreamer8 snad uz budu vediet na policii ci to plati takto vytlacene alebo to treba dat niekde inde potvrdit alebo co...urcite donesiem aj mobil aj sms a poviem nech si to porovnaju aby z toho nebol problem...

dreamer8
4. feb 2016

@butterfly99 nemas za co, len pozor na ten neautorizovany servis, na policii ti to mozno nepovedia, ale druha strana by mohla napadnut neautorizovany zasah do mobilu a cele ti to tak mozu zamietnut, podobne to funguje pri zarucnej dobe, staci tam nahrat iny firmware a uz sa neda reklamovat.

butterfly99
autor
4. feb 2016

@dreamer8 dakujem este raz. Poinformujem sa. Pekny vecer

vbu
4. feb 2016

sadni si na WC... A PORIADNE ZATLAC ...SNAD NIECO VYTLACIS 😀

maminalenka
4. feb 2016

@butterfly99 Ja som toto potrebovala par rokov dozadu. Telefon starsia Nokia...neviem uz ako presne, ale musela som si stiahnut do pc... nokia suite ( myslim, ze sa to tak volalo ), nainstalovat...potom som to s tym mobilom musela skompatibilovat, ci ako sa to odborne povie...postahovala som vsetko, sms, pripomienky, tel. cisla do pc a potom vytlacila. neviem, ci som pomohla.

maminalenka
4. feb 2016

@butterfly99 nokia pc suite

butterfly99
autor
5. feb 2016

@maminalenka ano dakujem