Ako vytvoriť web stránku?

claudinka
29. mar 2009

Hmh.. ako na to? Nechcem vytvarat blogy ani nic podobne, najradsej by som malemu spravila webstranku, kde by som mu davala fotky a videjka a vsetko, co mi napadne.. ale ako zacat? v akom programe, kde ho stiahnut? v com pracovat?
Tesim sa na vsetky napady a skusenosti 😉

zuzitka
29. mar 2009

a preco nechces blog? tam sa da dat vsetko, co si spomenula vyssie 🙂

babatko88
29. mar 2009

skús cez webnode.cz je to zadara a ľahko si vytvoríš stránku, akú len chceš 🙂

claudinka
autor
29. mar 2009

zuzitka skusala som to, zacala som pisat a vkladat obrazky a ja by som chcela robit ako vo worde, co chcem kde chcem a ked som vlozila fotky do textu, nedalo sa mi to upravovat.. 😒

babatko ale to je len na chvilku, nie? potom to treba platit?

babatko88
29. mar 2009

claudinka, nie, neplatí sa za to, máš tam ale stanovené limity: môžeš dať len obsah do 100Mb a návštevnosť stránky za mesiac nesmie presiahnuť 1GB

uci
29. mar 2009

ja odporucam myheritage - nie je to sice vlastna www stranka, ale mozes si tam robit albumy, davat fotky, videa, pisat spravy, infosky a komentare ake chces a tiez si tam mozes vytvorit rodokmen, identifikovat osoby, ktore su potom rozpoznavane aj na fotkach v albumoch a mnozstvo dalsich veci (napr. zistit na koho sa podoba mimco - ci na otca alebo mamu, alebo na nejaku znamu osobnost - takto som aj ja natrafila na tieto stranky, ked som chcela vediet na koho sa ta nasa prdolka podala 😉 )

suziad
30. mar 2009

ahoj , podla mna je na decky dennicek najlepsi blogger. Poznas PROJEKT 365. 😵 Je to zaznamenanie kazdeho dna v roku fotkou aby si nezabudla na ani jeden den v roku. 😉 . JA ho sice nedodrzujem ale jukni na moje stranky, su tam odkazi na hloky ktore PROJEKT 365 dodrzuju a pridavaju fotky kazdy den.

http://suziad.blogspot.com/

janette1105
2. apr 2009

ten blogspot je asi najlepsi. a lahko sa tam davaju fotky a vydrzi na vzdy.
Ja nie som dobra s fotkami a photoalbumami, tak davam vacsinu na ten blog, vyskusat, je to lahke.

klikni na toto www.janettejammeh.blogspot.com

bibula
3. apr 2009

no programovat stranky je trochu tazsie ako sa zda🙂
v kazdom pripade ,ak chces mat uplne vlastnu stranku,ked ti nestacia blogy a vselijake 365 projekty a fora a co ja viem co este,co je v ponuke,musis si zaplatit svoju domenu,svoj webhosting a ak chces aby ti to navstevovali aj cudzi ludia,tak aj nejaky vyhladavac-napr.google-zial vsetko je platene a vide ta to pri tych najlacnejsich ,aby vsetko ficalo ako stranka ma-cca 7 tis mesacne-/sk/ 😀
ja som robila taku stranku sesternici no a tak .... 😉 ale to pre biznis ucely🙂

tina_
3. apr 2009

tak ako hovori bibula,
bud sa clovek "uspokoji" s jednoduchsimi (ale mnohokrat velmi efektnymi) rieseniami, typu blogger.com alebo spominany webnode.cz - tam si dokonca najnovsie mozes spravit vlastny e-shop, co inak keby si si mala taky redakcny system niekde objednat tak tiez dost zacvakas...
Ja osobne som s nimi spokojna (www.znakovanie.net, www.domacapekaren.blogspot.com, www.moje-recepty.blogspot.com,...), tiez som predtym "rucne" robila stranky, napr. pre školu, ale ta energia a čas niekedy za tie prachy nestoji...
Najlepsie je, ze ked som odisla na MD, tak celu moju "robotu" stiahli a zacvakali majland chalanovi, ktory sablonu a redakcny system stiahol komplet zadara z netu (jooomla) a skopiroval tam vsetko z povodnej stranky...sila, nie?

zuzitka
3. apr 2009

ja som tiež úplne spokojná s blogom 😉

http://zuzitka.blogspot.com

a dávam tam všetko, čo sa nám práve deje ...

bibula
4. apr 2009

jaj som dala mesacne,ma to byt rocne....samozrejme bez place programatorovi,kedze si chces robit sama🙂

skus radsej nejaky blog je vela moznosti a tapety si mozes menit podla fantazie,alebo ich uplne zrusit a podobne a fakt je dobre aj tie e-schopy tam mas,mozu ta navstevovat iny blogeri a je to nenarocne na cas aj peniaze 😉

mataaaaa
5. apr 2009

ja si robim vlastnu web stranku (i na zakazku) ja zas neviem blogy nejako,ale len web stranky cez html a css.
ale i flash stranku. ta skola mi nanieco dobre aj bola. :D

angelik
5. apr 2009

aj ja som robila www stranky (html, css...) ale pre toho, kto nema o tom sajn, radsej nieco hotove ako odporucali hore 😉

danu
22. aug 2009

luucusik • 1d, 32tt • Dnes o 15:56
ahojte...
neviem,či je už tu taká téma...ale chcem sa spýtať je ťažké sa naučiť si urobiť vlastnú web stránku ???
aký je pri tom postup?
ďakujem

l26 • snž • Dnes o 16:02
ahoj,není to těžné,záleží,jestli to chceš profesionální web nebo jen tak pro sebe,rodinný
na profesionální pro podnikání musíš mít zakoupenou licenci
když tak dej vědět,poradím víc 😉

bibula
22. aug 2009

😀 ako pozeram na vek tvojho "baby" je to moooc tazke.-)
chce to hlavne cas a trpezlivost.... 😅

binki
22. aug 2009

zkus estranky.cz. zrovna si tam dělám svoji stránku

miska002
22. aug 2009

skus ten biznisweb je velmi jednoduchy na vytvaranie a domena s tvojim nazvom vytvorena bude tvoja ..... 😉

miska002
22. aug 2009

no ja madar som to napisala ............. 🤐

liliputi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nobody
1. sep 2009

nejlíp se to dělá kontejnerama v poznámkovým bloku 🙂
ale to musíš umět, prostě příkazy, java
není to zas tak těžká věc

programů je spousta, ale většina stojí víš za co
jak píše liliputi, potřebuješ webhosting

takže jsem vlastně nic neporadil 😀 😀 😀 😀

sinix
2. sep 2009

Ahoj, tak na přidání pár fotek a videí nepotřebuješ znát Javu, na to ti postačí obyčejné HTML. Narozdíl od Javy (nebo spíš JavaScriptu) HTML je spíš soubor formátovacích značek než programovací jazyk. Více o HTML je např. na http://www.jakpsatweb.cz. Publikovat můžeš např.: na Seznamu, na http://www.webzdarma.cz apod. Na vytvoření HTML kódu ti opravdu postačí obyčejný Notepad (Poznámkový blok) ve Windows. Nedoporučiji používat Word, Frontpage, Publisher apod., neboť vnášejí do kódu své vlastní značky a šíleně ho zaneřádí.

Tohle tě nebude stát ani korunu (cent). 😉 Přeji úspěch.

majina.b
10. dec 2009

estranky.sk
webnode.sk