Ako zabaviť nadané dieťa cez prázdniny?

danielitka26
30. jún 2008

máme malú prváčku ktorá má prvé prázdniny je velmi nadaná staršne rada píše číta počíta a kreslí ..poradte nejaké dobré stránky pre deti kde by som jej našla nejaké príklady omalovanky a niečo zaujímavé pre ňu na čítanie počítanie vystrihovanie proste niečo pre zábavu, doteraz som ťahávala zo stránky www.rozpravky ...ale odtial už máme hádam všetko

danielitka26
autor
30. jún 2008

nik mi neporadí-???? ☹ ☹ ☹

jaduska
30. jún 2008

veď nech zapojí vlastnú fantáziu a možno vymyslí niečo oveľa krajšie a lepšie, ako by si našla na nete... 😉

danielitka26
autor
30. jún 2008

skori moc dakujem 😵

malaskoricka
30. jún 2008

nemas zaco....
alebo ju skus niekedy zatiahnut do knihukupectva nech si najde nieco sama nejaku knihu ktora ju zaijme 😵 ako odmenu za prvy skolsky rocik

julia225
30. jún 2008

danielitka...ak vie co to po anglicky, ked uz ude sediet pri pocitaci, radcej by som ju neviedla na anglicke hry na pc....
skus aj daky camp...helendoron robi letne intenzivne kurzy anglictiny... 😉

bambusko
30. jún 2008

danielitka, mam tiez taku doma 😉 bavi ju toto http://www.myfreecolouringpages.com/online_fuzz... a este si rada kresli v skicari

lefika
30. jún 2008

skus jej kupit detske sudoku 😉 kamaratka tak zabavila 5rocneho syna na niekolko tyzdnov 😀

danielitka26
autor
1. júl 2008

vďaka za rady ...nechcem ju nechať sedieť pri počítači ..mala som na mysli to čo mi poslala škorička obrázky ppríklady a podobné blbosti natlačila som jej to z počítača von nech kreslí ..dnes sme trénovali písmenká aby nepozabúdala tak sme písali akože diktát a trošku aj počítali ..teraz sa pýtala spinkať ..a za hodku ideme na kúpko 😵

malaskoricka
1. júl 2008

danieli to kupko si vymyslela bajeecne🙂to ju isto potesi.,,

danielitka26
autor
1. júl 2008

no ved nažhavená je od rána len nechcem ísť cez tú najväčšiu pálavu aj tak sa teraz pýtala sama odychovať a zaspala akurát to tak vyjde že z domu pojdeme o tretej

malaskoricka
1. júl 2008

danieli o tretej to mate tak akurat uz ani slnko tak nepali no este je teplo uzite si to 😎

inka04
1. júl 2008

ja by som volila denny tabor (tvorive dielne)...