Ako začínate so silvestrovskými oslavami?

ld1985
31. dec 2008

Tak ako????
Uz sa to rozjelo? Co robite ludia?

jaduska
31. dec 2008

My momentálne chystáme večeru.... 🙂 Bohvieaké oslavy nebudú, my máme taký klasika Silvester - večer sa poriadne napapáme, potom sa bachneme pred telku, okolo deviatej sa začneme dohadovať, že už by trebalo dať deti spať, do polnoci ešte niečo párkrát zbodneme, potom si štrngneme detským šampanským a je po paráde... 😝

ld1985
autor
31. dec 2008

Minulý rok sme na tom my neboli bohvie ako, ja tehotná, manžel v práci, takže žiadna oslava ,...nič a dokonca ani štrngnutie. Tento rok sme dali maličkú k babke a my sme zasa v práci ale tentokrát s oslavou na krku a tiež so štrngmutím 😀 😀 😀

sassi
31. dec 2008

my každy rok trávime Silvestra s niektorími z priatelov
min. roks me boli na chate s krttními, predtým tu boli kamoši
a roky predtým sme my chodievali ku kamarátom

tento rok sme mali 3 pozvania, ale ideme tam, kam nas pozvali najskor ... ešte v auguste! 😀 😀 😀
na nejaké diskoteky alebo zabavy nechodievame, to skor na ples v januári
a v meste medzi pubertiakmi a sklom z rozbitých flaší sa mi teda nechce 😖

Vždy sa dobre bavíme, posrandujeme, čosi sa poje, popije (symbolicky, ved ideme aj s deckami 😉 )
a budeme tam aj spať, aby sme nemuseli v noci budiť a prevážať deti
Dcera možno bude u starkích, nechs a rozhodne sama, ako chce 🙂

už mam pochystane skoro všetko, už len nejaké očká a chlebíčky mi treba a možeme oslavovať
Let´s have a party!!!! 😀 😀 😀

zuzka1.
31. dec 2008

Unas sa zatilan ic nedeje, manzel je na polovacke, maleho som dala spinkat, pojdem pochystat nejake natierky na jednohubky/ocka. Treba mi etse chclebicky, napecene mam cerstve, nakupene ako pre celu dedinu.
😀
Pridu k nam kamarati, tak to robievame kazdy rok, az na par rockov, ked sme boli mladsi a chodili sme na chaty.
Minuly rok sme mali aj my o nicom, boli tu sice kamarati, ale ja tehotna, mnazelovi nebralo(zaspaval kazdu chvilu), tak bolo o nicom a ti kamarati boli skor muzovi znami ako moji, stretla som ich parkrat!no nuda obrovska!

bzuco
31. dec 2008

my doma...rodinka....kapustnica navarená, idem upiecť ešte kapustníky a urobiť očká

po večeri malý pôjde hned spinkať a staršia netuším dokedy vydrží...ale posledné 2-3 roky vydržala do polnoci na ohňostroj....kým sme nemali malého, chodili sme s ňou - už bola väčšia-do mesta na námestie...teraz jedine že by ša s ocinom ale to on nebude chcieť....ked už , tak všetci 😉 ...ale s malým to nejde

blumchen
31. dec 2008

Prave som dorobila rezniky, pripravila vsetky veci, idem sa osprchovat, umyt vlasy a vyrazame na silvestrovsku oslavu s priatelmi, kde budeme az do rana, ziaaaadne doma pri telke 😀 !

sassi
31. dec 2008

čo to je telka??? 😀

mikalove
31. dec 2008

prave si varíme,večer tradične najesť a pred telku,ved kam s malým dieťaťom? 😉 o pol noci pripijeme,zavoláme rodine a spať

bubba
31. dec 2008

u nas klasika,rano som pripravila obed(rezne,zem,kasu,brav.na stave a ryzu)doteraz sme boli na navsteve u nasich ,vecer sa najeme cakame navstevu kamosku so synom co travi silvestra kazdy rok tak ako my...a to horko tazko vydrzi do polnoci,pripije si cajom(u nas sampus nejde na odbyt)a ideme spat 😀 krasny den za nami

eva7780
31. dec 2008

my klasika,najeme sa,a k telke,dake chlebiky alebo očká k tomu,niečo zapiť 😉 o polnoci vyjdeme kuknuť ohnostroj,aj to len ked sa nam chce,ked nie kukneme z terasy,pripijeme a ked sa začnu zatvarat oči tak ideme spať

maruschka
31. dec 2008

u nás klasická večera-kapustica s hríbami,šalát+ryba, potom tak na hodinku telka a ideme s dcérami na zábavu-žiadny alkohol sa tam nedeje-jedná sa len o tancovačku od-až po-teda do 1-100rokov..Pred polnocou sa dovalíme všetci k našim a oslavujeme polnoc,prípitok a hajde von urobiť trocha rachotu so svetlicami 😉 😉 Okolo 1,30 ideme spať..

vinka
31. dec 2008

Baby napíšte mi dáku básničku na Nový rok.Neviem čo napíšem sestre. 😀

elise
31. dec 2008

my sme silvestra zahájili dieťa nám spinká a pijeme ešte len prvú fľašu 😀

lindda
31. dec 2008

Cafte tak u nas sa popija fernetik pomalicky 😉 maly sa hra s kamionom a pozerame TV pohodicka 🙂 isla by som si niekam zatrsat ale mame maleho tak budem trsat v obyvacke 😀 😀 aspom pobavím muza a maleho 😀

sassi
1. jan 2009

ko ste oslávili
ja som spala 2,5 hodiny, šli sme do postele o 4:00
ani som nevedela ako nam to ubehlo
bolo supeeeeer 🙂

len to, že maly bol hore o 6:30 😒 niekedy pospí aj do 8:00

adulikka
1. jan 2009

veru aj mne ráno vstávajú neskôr ,ale dnes ako keby vedeli ,že by ešte po 4-hodinovom spánku ešte chcela spať
my boli len doma ,tak pri telke