Ako zapôsobiť na budúcu svokru?

zuzka_majko
20. apr 2007

Asi trosku cudna tema ale co uz 🙂 baby neviete mi poradit co spravit aby ma svokra buduca svokra mala radsej???

mitinka
20. apr 2007

asi nic aj tak si o tebe bude myslet svoje 😀 nemyslim to v zlom ale je to jednoducho tak,.... 😖 vzdy som pocuvala ze ake su nevesty zle a chudaci ich syncekovia a myslela som si svoje ale teraz ked to uz mam na vlastnej kozi tak viem o com rozpravali a viem ze nie nevesty a chudacikovia syncekovia ale tie svokry a chudatka nevesty!!! 😠 😠 😅

zuzka_majko
autor
20. apr 2007

ona sa najprv vykaslala aj na svojho syna vynila za to mna! stale sme sa hadali a potom ked sa dozvedela ze som na rizikovom zmenila nazor a to uplne nemame ten najlepsi vztah ale da sa to celkom len chcem vediet co robit resp. nerobit aby to bolo sdtale len lepsie

mitinka
20. apr 2007

fakt nic to len na teba hra aby sa ,,JEJ" vnucatku nic nestalo aby jej synacik bol spokojny!!!! 😠 😠 ja toto poznm tiez a velmiiiiiiii dobreeeeeeee 😅 😠 😠

escada17
20. apr 2007

Zuzi, nech sa sama uvedomi...ja by som sa nesnazila- bola by som mila prirodzene, ale keby som narazala na stenu, tak by som sa nesnazila a bola "normalne vlazna". Zivot na svokrach nestoji...

mitinka
20. apr 2007

escada17 SOM ZA!!!!! 😠 😠 ked oni do nas aj my do nich preco by nam mali skakat po hlave a my si to nechat?a chudatka synacikovia aku ,,kravu" si zobrali!!tak to nie ked aj oni tak aj my! 😠 😠 ja sa osobne fackat nenecham ja sa snou aj povadim a potom mi je doplacu aj sa v izbe vyplacem a najradsej zobrala malu a utiekla co najdalej od nich 😠 😠

ejdzi
20. apr 2007

baby ja mam zase opacny problem. moja svokra je zase prehnane mila, v jednom kuse ma objima a aj maleho a to mi dost vadi, normalne mi ho berie z ruky takze som z toho na nervy. A uplne ma vytaca, ze ma nenazve menom ale zlatko, draha a podobne. Este stastie, ze ju vidim raz do mesiaca, to sa da ako tak vydrzat.

zuzka_majko
autor
20. apr 2007

ja som od svojej buducej svokry dostala kriku len pretoze som jej "ukradla" syna pricom ona sama o nho rpisla davno

elliana
20. apr 2007

suhlas s escadou 😅
Na druhej strane si treba uvedomit, ze jej syn je moj manzel, priatel a otec mojho dietata, a ked svokry urcite nie su idealne, treba k nim hladat cestu. A ked to predsa nevyjde, nic to, zit s nou dufam nastastie nemusite

mitinka
20. apr 2007

aaaaaaaaaaaach baby skoda slooooooooooov 😉 😉 radsej jej povedat svoje nech skrikne aspon vie co si o nich myslime a kaslat na ne ja som snou kozy nepasla tak ma moze .....!aj ja ju! 😅 😠 😉

zuzka_majko
autor
20. apr 2007

zatial s nou zit nemusim ale neviem ci nebudem nutena a to asi neprezijem

mitinka
20. apr 2007

jaaaaj hovor mi nieco ja uz s nou zijem 10mesiacou a stale sa vadime a stale mi ona nieco vycita a ja si po hlave skakt nenecham!!ja uz so sa aj muzovi viackrat vyhrazala ze ked odtialto nepojdeme byvat hned sami tak utecem aj s malou a podavam o rozvod a stale sme tu a ja stale spekulujem lebo uz tu nevydrzim a moj muz nechce lebo je mamickin milacik a mna slaktrafa!! 😠 😠

zuzka_majko
autor
20. apr 2007

mitinka nezaivdim ti to mne hrozilo ze z nou budem byvat tak radsej byvame u jej sestry

dorotka
20. apr 2007

zuzka no to sa asi spravit neda 😀 keby take recepty existovali asi by tu aj na mojej svadbe neboli temy o svokrach 😀

leva
20. apr 2007

zuzka len jedno si pametaj.Za dobrotu na zebrotu!!!

verulka
20. apr 2007

ja som zo zaciatku dlho posobila velmi zle 😉 ale po par detoch , ktore zboznuje sa vela veci zmenilo....Takze u nas zabral cas a kopa deti 😀 😀

zuzka_majko
autor
20. apr 2007

asi tak nejako skoncim na zobrote

sharlotta
20. apr 2007

Zuzi, spravaj sa prirodzene...na nic sa nehraj. Ak chce, bude ta mat rada, ak nie, tak si nepomozes...Inak ja tie svokry v urcitom smere aj chapem...Mna vie vzdy pobavit (chvalabohu vidim svokru tak v priemere 6X do roka...) ked sa k mojmu muzovi sprava s prepacenim ako k retardovanemu (no fakt!"Podme mu pobalit veci", "Dam ti recept, co ma rad, aby si vedela, co varit"- vie, ze nevarim, aj ked viem...)Moja svokra sa aspon snazi, ale strasne ju poznacila doba v ktorej zila. Sa smejem, ze si donesiem k nim taky vankusik, na ktory si klaknem a budem sa mu klanat "Sefe, este nieco?Mohla by som este nejak prispiet k absolutnemu komfortu? Pomozem tlacit na WC?" 😀 Lebo ona mi niekedy pride fakt v celku scestne...

leva
20. apr 2007

Ano snazis sa,pomozes,neodvravas,si mila a potom.....ti aj na hlavu nakaka.

leva
20. apr 2007

sharlotta,velmi dobre som sa zasmiala. 😀

sharlotta
20. apr 2007

Ja sa na tom uz len bavim...nic ine mi neostava...Co mam robit, ked on si fajci vonku pred domom a ona pre mna pride, ked pozeram telku, ze mu ideme pobalit veci... 😅 😕 Tak som sa ho opytala, ci ma nejaku mentalnu poruchu, o ktorej neviem, lebo tym padom sa da sobas anulovat...Myslim, ze pomaly 30 rocny chlap by si mal vediet pobalit veci...Ale ona zila este v dobach, ked chlap bol "boh", tak sa ani necudujem....Aky to musel byt pre nu sok, ked az po svadbe zistila, ze som si nechala svoje meno 😀 😀 😀

megustas
20. apr 2007

pokial si raz ´´nesadla´´svokre mozes sa aj roztrhat...a plati to aj opacne 😀
ja idem k svokre ked musim a to 2x do mesiaca...zatnem zuby a trpim
najhorsia na tom je ta pretvarka na stastnu rodinu

sharlotta
20. apr 2007

My byvame od nasich, aj svokry 450km. Zaklad stastnej rodiny 😀 😝

megustas
20. apr 2007

Tak to ti zavidim...ja to mam 2 kilaky tak si vies predstavit tie vycitky preco svojho vnucika vidia tak malo 😠 😠 😠 🙄

sharlotta
20. apr 2007

No, my byvame uz dlhe roky v BA a rodicov mame na vychode. Chodila by som domov castejsie, ale dost ot stoji. Niekedy nam svokra po dvoch tyzdnoch vola s tym, ze kedy prideme. Predtym, nez som sa vydala(august 2006) som chodila domov na sviatky. Teraz chodime tak raz do mesiaca, zrazu vsetkym chybame. Ale to musi prestat! Nie sme na tom tak dobre, aby sme mohli kazdy mesiac vyhodit do vzduchu 2000sk. Mam rada svojich rodicov, ale neda sa...

lodia
20. apr 2007

..hlavne bud sama sebou, za kazdych okolnosti...

mitinka
20. apr 2007

sharlotta veeeeeeeeelmi dobre uzastne a vystizne!!!!velmi som sa pobavila a velmi ti zavidim aj ja by som isla co najdalej 😖 😢 😅 ☹ 😠

zuz11
20. apr 2007

baby, to si treba vediet zariadit 😵 a ja som na to prisla 😵
svokra byva co by kamenom clovek dohodil a od svadby ( 9/2005) bola u nas 3 krat a ja u nej 2krat mimo toho sme sa stretli este 4krat) takze minimalne navstevy a som rada 😀 takze mozem povedat ze dobre vychadzame, kedze uz radcej mlci a neopovazi sa mi uz nic povedat a bez pritomnosti mojho manzela nemoze ku nam ani chodit 😀 no clovek si to musi vediet zariadit 😵 drzim palce aby ste mali lepsi vztah zo svokrou aj ked tym strygam nikdy neurobite po voli, kedze sme si vzali ich milacikov synacikov ( a ja toho najmladsieho 🤐 )

tinni
20. apr 2007

no ja mam vynikajucu svokru, nemozem sa stazovat-a navstevujeme sa dost casto, aj mi dost pomaha 🙂

mario
20. apr 2007

všetka snaha márna, svokra je zvláštny druh

sharlotta
21. apr 2007

Ale ja musim podotknut, ze moja svokra je dobra, len zila v inej dobe...A samozrejme chpem, ze je naviazana na svoje jedine dieta a chce prenho dobre. Len niekedy to prehana...Strigou by som ju urcite nenazvala. Ale ja by som nechcela zit ani s mojimi rodicmi. To je stara klasika typu "ja som ti to hovorila..." "druhi uz maju to a hento a vy este nic..." atd. Najlepsie je ked dospeli ludia ziju sami a rodicia sa do nich staraju, len ked ich o to poziadaju...