Ako zarobiť na spoločné bývanie?

lissa
25. jan 2008

zdravim vas dievcata 🙂 mam taky problem ze mam priatela uz 5 rokov a chceli by sme sa vziat ale az ket budeme mat vlastny byt a zial netusime ako na to ziskat peniaze ☹ vedeli by ste mi poradit? dakujeem

lissa
autor
25. jan 2008

prosim ☹

emjee
25. jan 2008

hypoteka - riesi to tak 90% mladych ludi
viac pozri na modrej streche http://www.modrastrecha.sk/forum/group.php?vGro...
hlavne temu http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...

miriamka
25. jan 2008

Lissa...u nas kupu bytu aj stavbu domceka sme riesili hypotekou.Bolo to bez problemov a rychle.

vesi
25. jan 2008

prepáč, divná otázka v dnešnej dobe, ked dostaneš pomaly v každej banke 100% - nú hypotéku... 😒

bubba
25. jan 2008

chodte zarobit do zahranicia aspon nieco ked nemate zavazky doma a zvysok doplatte cez hypo,alebo stavebko...

dadulka19
25. jan 2008

my máme hypotéku... 😀

anamor
25. jan 2008

ak nechces hypoteku, zostava ti potom už iba vyhrať loto alebo kradnúť.

yonanevi
25. jan 2008

no zahranicie to uz take iste nie je uz to nie je take ako bolo kedysi jedine ze budes robit a budes na pastekach 😖 takze ja navrhujem jedine zdedit byt alebo sa vela modlit aby clovek vyhral lotto 😀

lenkalienka4
25. jan 2008

v dnešnej dobe si mlady ludia na byt nedokazu na Slovensku zarobit, pokial nekradnu tak urcite nie. V zahranici sa to da, par rokov v zahranici a potom si tu mozte kupit aj byt... alebo hypoteka, inac to nejde. My mame tiez hypoteku, dokonca na 30 rokov, brata mam v zahranici rok a pol a v lete si tu kupuje byt...

susik77
25. jan 2008

ahoj, my sme v cechach, mame byt 3+kk tiez na hypo 😎 ale je to tu lacn.ako na sk 😎

tilly
25. jan 2008

ani v banke toho veľa nenakradneš, viď náš posledný lupič, 160tis. a aké haló sa kvôli nemu robí 😀
potom máš len pár možností:
- poprosiť rodičov, ak na to nemajú
- nájsť si bohatého muža, ak chceš stále toho svojho, tak
- urobiť nejaký poriadny podvod, ak na to nemáš žalúdok, svedomie a ja neviem čo ešte, tak
- hypotéku ☹

magg
25. jan 2008

my mame hypoteku na 30 rokov

etuska
25. jan 2008

My v lete odchadzame s manzelom a dcerkou do zahranicia na 1,2,...rocky prave preto,ze si chceme zarobit na domcek-aspon 1/2 a potom si uz mozno vezmeme aj uver.....

lucik77
25. jan 2008

noo, alebo ísť si zarobiť von legálne, alebo nelegálne na E55 🙂 ale najlepšie by bolo vyhrať nejaký ten melónik...

etuska
25. jan 2008

Ja uprednostnim legalnu cestu 🙂

zuzanockamt
2. feb 2008

my s manzelom odchadzame do zahranicia...ked zarobime aspon polovicu na byt aj to bude dobre....na slovensku sa zarobit neda a vela ludi ma take platy,ze z nich splacat dvojmilionovu hypoteku je nepredstavitelne ☹ ...aj ja som ten pripad a to mam vysoku skolu

andreafa
2. feb 2008

ja mam (mala som pred materskou) velmi dobry plat, teraz som sama s malou a NIKTO mi neda hypoteku!!! takze ta hypoteka nie je zalezitostou 90% mladych ludi..... aj ked sa budem musiet vratit kvoli bytovej otazke do prace a sef mi zvysi plat, aj tak sa na mna v banke vyprdnu 🙄
a do zahranicia sama s takym malym deckom? ani omylom.
lissa, ty budes matkou siedmych deti??? a to byvate u rodicov? to mi je dost divne. sorry 😨

zuzanockamt
2. feb 2008

andreafa...mas pravdu...jednoducho hypoteka nefunguje u kazdeho...v mojom okoli stoka 3-izbove byty okolo 2 000 000 SK...keby som si vzala hypoteku na 20 rokov, budem splacat okolo 13 000 sk mesacne a zhruba taky je moj plat...manzel este splaca jednoizbak, kde teraz byvame...esteze nemame male a mozeme bez problemov ist do zahranicia

ingola25
2. feb 2008

andreafa-akože si sama s malou?ved v albume mate aj tatinka...mala je zlate babo...

delphina
2. feb 2008

Lissa ak chcete ziskat peniaze na vlastne byvanie a ak ich ziskate, tak si rozmyslite ci by nebolo vhodnejsie investovat radsej do stavby domu lebo si myslim ze to ze sa deviati budete tlacit v jednom byte je velmi neprakticke a nikdy nevies ci nebudes mat este dalsie deti...

etuska
3. feb 2008

Zuzanockamt-my sme sa z toho isteho dovodu rozhodli na par rokov zit v zahranici.Mame obaja VŠ,dcérka bude mať 4 roky,tak to hádam nejako zvládneme.
Nemám chut makat tu ako blbec za par supov-a to som studovala 5 rokov.Bohuzial nasa vlada si nevazi vzdelaných ludi a podpora mladých rodín???? 😀 😀 😀 -smiešna.
Ak by sme celé tie roky nebývali u našich,tak 2/3 platu by isli na prenajom bytu 😠

zuzanockamt
3. feb 2008

etuska...no mas bohuzial pravdu ☹
my mame obaja VS a tie vyplatne pasky su na smiech...dufam,ze v zahranici to bude lepsie...s dietatom by som nemala odvahu ist...my planujeme az potom po navrate o take 3-4 rocky

nguyen
4. feb 2008

lenkalinka v dnesnej dobe si malokde mladi ludia z normalnych pomerov dokazu zarobit na byt/dom neplati to len o slovensku, ja zijem vo francuzsku a uprimne nepoznam par ktory by staval za vlastne, bez pozicky dokonca ani ti co na to viac menej maju nevyvalia vsetky peniaze na dom, ked si mozu pozicat a potom pomaly splacat a uspory odlozit "keby nahodou". Tu je to bezny standard.
Preto sa tiez pozastavujem nad lissinou otazkou, kde zarobit na byt? 😒 Lissa, vsade, len potom zavisi ci ten byt chcete kupit o 30 ci 40 rokov 😉

otrivinkajanka
4. feb 2008

no my by sme nebyvali vo svojom asi nikdy nebyt rodicov mojho priatela dali nam 700-tisic a isli nam rucit na dva miliony lebo ja som na materskej a on je zivnostnik ale nikde mu nechceli dat hypoteku,lebo nemal na danovom priznani sumu ktora by vyhovovala banke pri schvaleni uveru a urobit si danove tak,aby to im vyhovovalo to by sme sa nedoplatili na daniach takze dnes dostanete peniaze len od nebankoviek za nehorazne uroky alebo musite mat minimalne plat 30-tisic,aby ste presli u banky nie je to jednoduche