Ako zistím komu patrí konkrétne číslo účtu v ČSOB?

slavka1307
7. jan 2014

Dá sa to ? Poradí mi niekto ?

sissy27
7. jan 2014

@slavka1307 normálne ti to povedať nemôžu, neviem, či sa niekto bude chcieť kvôli tebe nechať vyhodiť z roboty... skús oficiálne napísať žiadosť na vedenie čsob aj s vysvetlením, prečo takúto informáciu žiadaš... každopádne keby tvoja banka poskytla tvoje údaje niekomu tretiemu len tak, neviem ako by si sa zatvárila... ak si naletela nejakému podvodníkovi, nie je to problém banky...

slavka1307
autor
7. jan 2014

@sissy27 iba som chcela vedieť, kde je muž na dovolenke

sissy27
7. jan 2014

@slavka1307 ehm, a to sa dá zistiť podľa majiteľa účtu? 😅

slavka1307
autor
7. jan 2014

@sissy27 hej 🙂

sissy27
7. jan 2014

@slavka1307 no na toto by som bola celkom zvedavá ako, ale každopádne tvoje manželské problémy banka riešiť nebude... a ako som spomínala, pochybujem, že kvôli tomu niekto bude riskovať stratu zamestnania 🙂

jabadaba
7. jan 2014

nijako. Nemas sancu ani paky to zistit. Musela by si byt zamestnankyna banky s pristupom ku klientskym uctom. Cize do bankoveho systemu. A to predpokladam nemas. Nikto Ti takuto sluzbu ani neposkytne. Uprimne, ze sa da zistit miesto pobytu cloveka na dovolenke podla cisla uctu, to pocujem prvy krat. Podla vyberov z bankomatu ano, ale podla cisla uctu??? 😵

stary_ujco
7. jan 2014

@jabadaba : ak tu dovolenku zaplatil vopred prevodom na ucet, tak si s uctom sparujes obchodnika. Snad to nie je velka hotelova siet co ma 20 hotelov 😀
Jedina rada: zadat to cislo uctu do googlu, mozno motyka vystreli, vela firiem ma bankove kontakty na svojom webe.

pynty
23. nov 2016

a ako zistím ak by som chcela zistiť kôli tomu že ma oklamala jedna pradávajúca ?poslala som jej peniaze za tovar a ani peniaze ani tovar je to bežné že len tak to môžu robiť podvodníčky kde to proste preboha spejeme ?