Ako zistím meno človeka, ktorý mi volal?

mucino
1. jún 2008

Poradte prosim ako zistim meno cloveka ,ktory mi napisal smsku a mam jeho t.cislo ale meno neviem?Musim surne zistit jeho meno.Dakujem

wladka
1. jún 2008

zavolaj operatorovi.. aleb skus s ineho cisla zavolat, vymysli nieco 😉

mucino
autor
1. jún 2008

ahoj wladi a to prave nechcem,uz som susila volat z ineho mobilu ale nechce povedat meno.

sestri
1. jún 2008

choď na t-com...tam sa dajú nájsť čísla všetkých operátorov a naopak.

ankaa
1. jún 2008

Ešte je možnosť skúsiť dať čislé do google, možno niečo zaujímavé vyhodí 😀

martina46
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mucino
autor
1. jún 2008

ankaa ,super uz sa mi to podarilo najst ,mam jeho meno,a si ho aj podam. Dakujem.

berni
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankaa
1. jún 2008

Fakt? Sa to podarilo cez google?
to sa tešííím 🙂

motiilik
1. jún 2008

alebo skús zavolať na 1181,nadiktuj číslo a ak je zaregistrovaní,tak ti povedie,komu to číslo patrí... 😉 a čo Ti urobil,ak smiem vedieť? 😅

kili
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minkak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wladka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wladka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melory
1. jún 2008

ja som si dala utajit do zoznamu cislo

monkula
1. jún 2008

😀 😀

januliak
1. jún 2008

mucino meno ti nemoze povedat ani jeden z operatorov, ak chces vediet meno na zaklade tc, tak to musis riesit cez policiu.
Nemozu to povedat kvoli ochrane osobnych udajov a ani nemaju mozne to zistit(teda aspon to tak funguje u jedneho z operatorov a urcite je to tak aj u inych), mozu zistit tc na zaklade mena, ulice, mesta.

adrioska
2. jún 2008

mne jeden operator povedal meno volajuceho na zaklade t.c., ked som nevedela, kto mi volal, takze asi mozu povedat... 😕

lyongirl
3. jún 2008

Mne nechceli povedať meno, ani nič podobné, keď ma z ničoho nič začal jeden chlapík cez telefón upodozrievať, že som milenec jeho ženy a že ona ho so mnou podvádza. Stále otravoval, tak som sa naštvala a vykričala mu, že či má ženu lesbu a dal pokoj.
Vtedy ma nenapadlo vyhladať to nejako cez net, ale podala by som si ho aj ja, až by sčerveňal, chrapúň jeden....

orinka
3. jún 2008

Ak nemáte utajené číslo, tak to myslím vybľabocú... operátori 😀

malaskoricka
12. jún 2008

navstivit operatora..nic ine🙂

cocacola
29. júl 2008

Viete mi poradit, ako zistim, komu patri cislo tel.?
Opretator poskytuje len císlo, ak udate meno a adresu osoby. Ja to potrebujem presne naopak. A zoznam z roku 2003 mi nepomohol... prilis mlady 🙂

sestri
29. júl 2008

cocacola...choď na t-com.sk a tam je zoznam všetkých operátorov...zadaj číslo a ak nie je blokované ukáže ti koho je

irenkat
29. júl 2008

ja myslim ze na 1181 ti povedia aj podla cisla... neviem ale naisto, vsak vyskusaj 🙂

sestri
29. júl 2008

tak aj tam len podľa mena...prepáč,myslela som,že to ide aj naopak ☹

mamartinka
29. júl 2008

myslim ze ked mas aktivovanu sluzbu klip alebo klir tak by ti to malo ukazovat aj cislo volajuceho.

cocacola
29. júl 2008

Uz som aj na 1181 volala a nie je to mozne...povedala pani

cocacola
29. júl 2008

Skoda, ze ten admin tam uradoval....

ma_se
29. júl 2008

mne sa to tiez stava obcas,ale ja sa snazim take cisla ignorovat,ale nakoniec aj tak zistim kto to je...poriadne si necham prejst hlavou vsetko a nakoniec zistim,kto mi volal,a stala sa mi aj taka vec,ze si utaja cislo,a tak zavolaju,ale ja viem komu cisla davam atd.tak viem aj kto by mohol volat mne...aj ked si utaji cislo...lebo oni si myslia,ze su nenapadny,ale prezradia sa takymi vecami....vobec nerozmyslaju nad tym,co robia....:0)))))..... 😀