Ako zistím, že vzťah nemá zmysel?

dadkalili
27. máj 2009

sme s priatelom 3 roky no niesme zobratý a náš vzťah upadá snažím sa to zachrániťno je to bez výsledku

dadkalili
autor
27. máj 2009

😔

mima1
27. máj 2009

a v com vidis problem?

mirka414
27. máj 2009

ked si asi 100 krat za den povies,ze to nema zmysel,tak je lepsie to ukoncit ako nechat trapit 2ludi.

pensadorcallisto
27. máj 2009

Mozes napisat viac?

kisska
27. máj 2009

a s tym priatelom mas malu Lili?

saska.t
27. máj 2009

No myslim, ze sama v sebe citis ako to je a ci to ma vyznam tak sa riad instinktom aspon sa nebudete obaja trapit 😉

mima1
27. máj 2009

myslim ze tato tema nema zmysel. a mala by sa ukoncit tak ako ten vztah. zakladatelka napise a odide. alebo sa niekde doma v teple rehoce ako prispievame... dnes je tu tych divnych tem dako vela.a uzivateliek co sa prihlasili dnes a maju 2 prispevky 😒

maruschka
27. máj 2009

mima, asi nie..veď má založený fotoalbum 😉

dadkalili, ak sa nesnažia obaja, nemá to zmysel..Ak je to len kríza, partnerské suchoty, dá sa to ešte podchytiť a niečo s tým robiť. Stačia len rozhovory. Hovoriť, hovoriť, hovoriť a konať. Nebáť sa ničoho, nijakého riešenia, hoci aj bláznivého, rázneho, bolestivého. Zhodnotiť, čo sa deje, ako sa to deje, prečo sa to deje. Kto sa ako pričinil o normálny priebeh vzťahu, či sa vám to páči, čo sa vám nepáči, čo vám navzájom na sebe prekáža...

nevyrieši sa to za týždeň, dva...Na vzťahu treba pracovať celý život 😵 😉

mima1
27. máj 2009

to som si nevsimla vidis. no aj tak tazko radit ked nevieme o co presne ide.

lucaska
27. máj 2009

ja si myslim keby zakladatelka napisala viac bolo by lepsie reagovat......... 😉

markiza
27. máj 2009

dadkalili, tak tu na fore to za teba urcite nezistia

dadkalili
autor
28. máj 2009

maruschka dakujem že ma chapeš znamená to pre mna vela no tak napíšem viac sme spolu 3 roky a bol to krásny vzťah kým sa nam narodlia dcerka Liliana poto sa začala príliš to toho starať jeho matka a vtedy to začalo hadky na dennom poriadku aj ked sa udobríme tak to vydrží dva dni a potom zas tvrdí že ma miluje ale nedáva mi to vobec najavo sám m včera povedal že stojíme na kraji priepasti a je len otázkou času kedy sa rozídeme snažím sa neako to napraviť aj on mi slubuje že sa zmení ale bez vísledne preto sa chcem poradť že čo mám spraviť ale aby som vedela aj názor i ních. Ďakujem

depecko
28. máj 2009

Ahoj dadka,a jeho mama býva s vami?alebo blízko vás?ja mám ten druhý prípad,moja svokra býva blízko a je to tiež problém. 😒 napíš viac./máš pocit že je závislý na mamičke?/

titkovamiriam
28. máj 2009

ja ti poradim mozno radikalne no ked citis ze je to naprd tak sa netrap a skonci to!

roasha
28. máj 2009

suhlasim s titkovou

dadkalili
autor
28. máj 2009

jeho mama býva dva km od nás ale chodí tam vždy ked mu zavolá presne ten pocit ako by mu viac záležalo na nej ako na nas jeho matka ma vždy urážala a on si to nevšímal a mnato dosť trápílo 😖

dadkalili
autor
28. máj 2009

hej aj ja som nad tím už rozmýšlala ale dám mu ešte šancu ale už naozaj poslednú aj keď za všetko môže jeho mater 😠

mywiel
28. máj 2009

Treba sa otvorene porozpravat, povedz mu co citis ked ta jeho mama uraza a ze si nezelas aby sa vam plietla do manzelstva, ze chapes, ze je to jeho matka ale pre zachranu vasho vztahu vas musi nechat zit vas rodinny zivot, povedz mu to bez urazok s kludom, ze budes rada ked si ta zastane obcas a nech povie mamicke ze ju lubi ale urcité veci si vyriesite sami bez nej, ak bude ochotny ti to slubit tak si vyhrala. 😉

dadkalili
autor
28. máj 2009

mywiel ja som mu to už povedala ale stále si ju brani lebo je chorá on s myslí že už pomali umiera ale ja som neni slepá záchvaty bolesti ma len keď sme tam inak nie je na tom tak zle ale aj tak mu je mama nadovšetko ☹

mywiel
28. máj 2009

To sa da pochopit, ale treba mu povedat, ze mate aj vas zivot a pre jeho zachranu musi robit kompromisy. Ci chce uplne ostat sam s mamickou? To by bola skoda, je vela chorych ludi a nespravaju sa takto egoisticky, ale na mamu mu radsej nekydaj lebo sa nastve, len mu v klude vysvetli co citis a ako sa citis ty. Drzim palce.

dadkalili
autor
28. máj 2009

Ďakujem
🙂

daniela1983
28. máj 2009

a jemu na dcere nezalezi ked sa vzdava tak lahko?

enilora
28. máj 2009

Možem, ti poradiť len tolko ..je super že nie ste zobratý lebo vela manželstiev by sa už dávno skončilo keby bol rozvod jednoduchá záležitosť, a presne ako tu už baby pomýnali skonči to ak cítiš že to nemá zmysel.Ak sa dokážete dohodnúť na delení spoloč.majetku tak nemáš nad čím váhať.Urob to celkom kludne, chlap čo sa správa tak ako píšeš si nezaslúži aby si s ním strácala čas a možno sa po rozchode spamätá a uvedomí si že vás potrebuje...

daniela1983
28. máj 2009

aj ked nie su manzelia podla mna rozchod uz nie je len tak, ved maju dieta.a on je co za chlapa, ked si nechce udrzat rodinu a zabezpecit vlastnemu dietatu stastne dectvo a oboch rodicov 🙄

dadkalili
autor
28. máj 2009

daniela1983 záleží mu na nej aj povedal že malej by sa nezriekol

dorotka
28. máj 2009

no myslim ze na tuto otazku si musis zodpovedat len ty sama s tym ti nikto nepomoze pre kazdeho je prah trpezlivosti iny

daniela1983
28. máj 2009

no dadka, vies ked by sa malej nezriekol, tak musi konstruktivne popracovat na tom aby ste boli nadalej stastna rodina
skus mu to povedat