Ako zorganizovať stretko zo strednej školy?

junovka
7. júl 2008

Rada by som zorganizovala stetko zo spoluziakmi zo strednej skoly po 15 rokoch.Len, volajako nemam s tym skusenosti.Poradite ako na to?Vdaka 😉

mobina
7. júl 2008

V ČR je stránka www.spoluzaci.cz. Jak je to na Slovensku netuším. Zkus zapátrat 😉

kacenqa
7. júl 2008

ahoj, tak bolo by dobre urobit si menny zoznam. potom pozhanat kontakty ci uz mobil alebo mail, aspon na par spoluziakov a ti zas nech pozhanaju dalsich a nech ti to nahlasia samozrejme avizuj im, ze chces robit taketo stretko. ked zozenies kontakt na vsetkych, tak posli informativny mail, pripadne uz aj s dakym datumom (odporucam az koniec septembra/zaciatok oktobra kvoli dovolenkam) a nech ti potvrdia ucast aspon predbezne. na zaklade toho potom mozes pozvat aj profakov a zabezpecit restiku. asi tak 3 tyzdne pred tym posli nejaku graficky pekne spravenu pozvanku s tym, nech ti zavazne potvrdia ucast a v pripade, ze budes platit zalohu v restike, tak aj cislo uctu, kam ti maju poslat peniaze vopred. no a potom uz len objednas menu v restike (pripadni vegetariani nech ti daju vediet).

dobre by bolo, keby si mala este aspon jedneho cloveka, pre spolocne vyberanie lokalu a menu a aj pripadnu kontrolu, aby si niekto nebodaj nemyslel, ze peniaze pouzijes na iny ucel...vselijaki su ludia

ja uz som robila 2 stretavky, tak ak chces este nieco vediet, posli IP 😉

sylvie
7. júl 2008

aj na slovensku je stranka spoluziaci.sk a este jedna ale neviem teraz presne..

junovka
autor
7. júl 2008

kacenqa, zatial dakujem....ak ma daco napadne , tak sa ti ozvem.Ja a este jedna spoluziacka by sme to chceli zorganizovat 😉

Co sa tyka tej stranky Spoluziaci, tak uz som sa tam zaregistrovala, ale odozva ziadna ☹

Kludne este prispievajte.Vdaka zatial 😉 🙂

liliandax
7. júl 2008

my sa pokusama o zorganizovanie stretka uz pekne dlho... 😖 je to komplikovane, lebo takmer vsetci byvali spoluziaci su rozlezeni po celom svete a je dost tazke, aby si vybavili volno v rovnaky den..

prave preto je dobre zacat organizovat stretko aj niekolko mesiacov dopredu, aby si vedeli naplanovat dovolenku 😉

elinka27
7. júl 2008

junovka ja som jednu organizovala, a najprv som sa opytala ostatnych spoluziakov ktory termin by im vyhovoval,dala som na vyber viac teraminov, samozrejme podla volnych terminov v danej restike.Ja som vsak mala na vacsinu maila,alebo som poslala sms, co je nakladnejsie.Potom som vytlacila pozvanku a rozposlala, s tym,ze som uviedla na seba cislo, a maila kde mohli do urciteho datumu nahlasit svoju ucast popripade neucast, aby sa vedelo nahlasit pocet porcii v resitke.To ti uz v restike pocvedia dokedy treba.Peniaze som vybrala na ucet, ale da sa to aj tak, ze ked ti na 100% zahlasia ucast tak ti ich daju na mieste.No samozrejme este nakontaktovat triednu,tu pozyva trieda .Tak do tej sumy priratas veceru aj pre nu,a postovne co ta to bude stat. 😉 Keby daco posli IP.My sme mali stretavku uz druhu 27.6, a dopadla fajn,tu zasa organizovala spoluziacka.Tak aj od tej mam par tipov ak chces.Popripade ti poslem tip na pozvanku. 😉

junovka
autor
7. júl 2008

elinka , vdaka.Moze byt 😉

mirko06
7. júl 2008

junovka: my sme teraz organizovali stretko pi 15 rokoch. boli sme tri, ja v ba, kamoska v prahe a dalsia v kuwajte a organizujeme to v zazrivej 🙂 na niekoho sme kontakty mali, na niekoho sme zohnali z internetu (podla trvaleho bydliska zo skoly), rodicia nam takisto dali kontakty.
mali sme to lahsie, lebo mame triedu na www.spoluziaci.sk a pravidelne vacsina komunikujeme cez net, alebo skype.
internet je super vec, nasli sme tam vsetkych, aj tych, ktori nedali o sebe vediet aj tych 15 rokov, alebo ako som spominala, cez rodicov.

emjee
7. júl 2008

junovka:
- zozente kontakty
- informujte sa, ci sa vobec chcu stretnut (pri prvom kontakte budu vsetci nadseni, uvidis, ale neskor sa priprav na "podraziky")
- zisti si, ci sa chcu stretnut aj s profakmi alebo bez nich (my sme mali zatial 2 stretavky a vzdy bez nich)
- podla predbezneho zaujmu si nechaj spravit ponuku v nejakej restike (pripadne sa mozete stretnut v nejakom kulturaku, kde kazdy donesie nieco z domu - zalezi na vas, my sme mali raz tak raz tak, a vzdy bolo dobre)
- odporucam dat vsetkym dopredu vediet, ze zabezpecite miestnost, pripitok, jedlo - napoje nech si kazdy plati sam (fakt odporucam, doplacat na triednych pijanov by som nechcela, u nas to vsetci zobrali a pochopili)
- spravte nejaku origos pozvanku a oficialne ich pozvite
- stanovte datum, do kedy sa treba zavazne prihlasit (=zaplatit veceru) a u koho - podla toho, kolki zaplatia objednajte zavazne vecere v restike
- dobre sa bavte 😉

roasha
7. júl 2008

my sme mali mat stretko po 15r teraz v juli,ale nakolko je dovolenkova sezona,sekli sme to na september.
uz sa vytesujem. 🙂

masielko9
24. sep 2013

@elinka27 ja by som poprosila ten tip na pozvanku diky moc 😉

profistavmat
14. apr 2017

Dobrý deň chcel som urobiť stretávku zo základnej školy 1 Partizánske ročník 1980-88 streda 1-8C