Ako zvládnuť štúdium počas materskej dovolenky?

damiankad
30. aug 2011

Rada by som si vymenila skúsenosti s inými maminami, ktoré popri materskej plánujú školu alebo študujú. Ja od pondelka nastupujem na zdravotnícku fakultu a mám mierne obavy ako to bude s drobcom. Ako ste to riešili vy?? Kedy ste sa učili?? Mali ste dostatok času na manžela a aj na dieťatko?? 😒
Najskôr som sa veľmi tešila, lebo sa rada učím a budem pokračovať v tom čo ma baví, ale ako sa to blíži, neviem..nevidím to optimisticky. Mali ste niektorá aj individuálnu formu?? Koľko malo vaše dieťa vtedy?? Dakujem za každú skúsenosť 😉 🙂

damiankad
autor
31. júl 2013

@dvojickovo tento rok brali do žiliny externe....inak len denne a štúdium je dosť náročné teda aspoň v rk...

dvojickovo
31. júl 2013

@damiankad
áno už viem je to veľmi náročné a na externé štúdium musíš mať potvrdenie že si zamestnaná v zdravotníctve preto lebo sa ti tam počítajú hodiny do praxe čo samozrejme v mojom prípade nie je možné

safriana
3. aug 2013

@dvojickovo ahoj, je moznost denna kombinovana forma, ja nastupujem na nu do Roznavy. Mozes mi napisat email. http://www.vssvalzbety-roznava.sk/

dvojickovo
4. aug 2013

ahoj
tak ja som sa na ňu pýtala priamo na škole a vraveli mi, že to pre mňa nie je možné kvôli praxi
ako to budeš mať ty?
ja som chodila do Rožnavy na SZŠ
môj e-mail je:
ywette869@azet.sk
budem rada ked si popíšeme aj ja by som chcela ísť do RV

evvellin
18. aug 2013

ahoj kočky, no ja sa tiež teraz chystám študovať...mám ročného fešáka. je trošku na mňa naviazaný, a bojím sa, aby som ho veľmi nezanedbávala. máte pár rád, ako ho najlepšie prebaviť? prípadne poradiť harmonogram, ako ste rodina + domácnosť + učenie najlepšie zvládli?
koľko pred skúškami a ako dlho sa zvyknete učiť.
ďakujem za tipy...

vejula
29. nov 2013

@damiankad ahoj ty si začala študovať ked už si mala drobca, alebo si mala len prerušene študium. Ja by som chcela podar prihlašku na buduci rok.. Mala bude mať 2 roky do jasli ju tiež nechcem davať. LEn sa obavam, či sa da vybaviť individualny študijny plan už v prvom ročníku... Nevieš nahodou?

vejula
29. nov 2013

@dvojickovo ahoj ako nakoniec študuješ? Ja by som chcela začať v septembri PA v Mt len neviem ako pri dcerke, ktorá bude mať bud. rok dva roky, či sa da vybaviť nejaký individualny plan už v prváku... Nevieš nahodou?

geomorfo
11. dec 2013

ČAute je tu nejaká mamička, čo študuje učiteľstvo matematiky a geografie?

bellisperennis
5. jan 2014

Ahojte, studuje tu nejaka mamicka externe na ekonomickej fakulte na UMB v Banskej Bystrici? 🙂

lus123
16. jan 2014

Ahojte je je tu niekto kto študuje geografiu učiteľský odbor ? 🙂

fazulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
18. nov 2015

@fazulka7 kupit za 8000 ako na tej pochybnej univerzite ktorej link uvadzas si ho samozrejme mozes kedykolvek otazka je ci ti ide o tie tri pismenka alebo o to nieco dokazat ... skutocne phd si mozes urobit aj lacnejsie na slovenskej univerzite, ale to uz je s dietatom tazsie (zalezi od dietata kolko pozornosti vyzaduje)

saurian
18. nov 2015

baby nebojte sa toho... niekedy to ide na materskej lepsie ako popri robote, samozrejme je dobre ked je niekto kto pomoze, postrazi..... ja som rodila v 1. aj 3. rocniku, obe deti boli nadstandardne narocne (jeden ADHD druhy autik) a dala som v pohode. /"statna" VS/. drzte sa