Akou farbou vymalovať detskú izbu? Máte tip?

evita
2. aug 2006

tento rok sme sa rozhodli že našim deťom DIANKA 5 r SEBASTIAN 2r vymalujeme detsku izbu kedže menime okno no neviam sa rozhodnuť aku farbu prichadzaju do uvahy teple nejaka marhulkova či niečo do oranžova...... a či dať nejaku borduru zasa nechcem take detičkovske lebo dufam že im to vydrži na dlhši čas ten menši rad maluje po stenach no dlhši čas nedal nijaky autogram hadam ho to nechyti ma niekto nejaky napad alebo maloval detsku izbu či su nejake intern. stranky kde ma kopne nejaka muza,????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hasleerka
7. sep 2007

ukana, dík za nápady, idem dávať robiť na mieru, lebo taký rohový stolík asi nerobia, musí to byť len do takého malilinkého rohu ... ale ten predposledný nápad sa mi celkom pozdáva, uvidím čo povie stolár 😅

hasleerka
25. sep 2007

tak už som odfotila ten môj nápad s tou posch. posteľou ... pod ňou bude v budúcnosti druhá posteľ, zatiaľ je tam postieľka

matar
26. sep 2007

hašlerka, vyzerá to super 🙂 ja sa bojím dať moju malú na poschodovú postel, ona by ešte isto zletela 😖
my sme boli v piatok zaniesť stolárom rozkres izbičky, ked to bude hotové, pofotíme 🙂
fabiana, tomu kamošovi tvoj mail neprešiel, pozerali sme to spolu 😒 ak ste ešte nekupili, počkaj, ukážem ti ked urobí našu izbu, poviem cenu a môžete sa rozhodnuť 🙂

broskynka
2. okt 2007

hasleerka je to pekné,kto ti maloval ten obrázok alebo ich je viac? 🙂

hasleerka
3. okt 2007

matar aj ja by som sa ešte 3ročnú bála dať, ja som dokonca preistotu týždeň spávala v detskej na zemi, aby som videla ako si tam zvyká ... ale je v pohode, poukladala si hore bábiky, plyšáky a je tam šťastná

broskynka, macko so sloníkom je tam nalepený, to som kúpila v DMdrogerke ... teraz som tam ešte kúpila malého macka a toho si dcéra nalepila nad svoju posteľ

broskynka
4. okt 2007

hm,vyzerá to ako namľované,šikovné 🙂

matar
29. okt 2007

ajj, tak my už máme izbičku hotovú, už chýbaju len doplnky (obrázky na stenu a fotočky a je to) 😀 hodila som foto do albumčeku s našimi anjelikmi 🙂

biccy
29. okt 2007

Matar,krasna izbicka. 😉 😉
Aj my uz mame nasu hotovu,len ju musim este pofotit. 🙂 Nedavali sme nakoniec zlto-ruzovu kombinaciu,ale zlto-oranzovu. 🙂 🙂

matar
29. okt 2007

dakujeme 🙂 a tešíme sa na fotočky 🙂

hasleerka
31. okt 2007

matar, pekne urobené ... a ako plánuješ potom malého?

matar
31. okt 2007

kým budu krpatí, chcem ich nechať spolu (hodíme tam len poschodovú postel, skrinku tam má) a neskôr (ak neudu chcieť byť spolu) prerobíme mužovu pracovnu. 🙂

hasleerka
31. okt 2007

no ja už teraz zase špekulujem ako urobím stôl PC, kedže dcéra ide na rok do školy

matar
31. okt 2007

ved to máme problém, my máme v pracovni taký veliký, dali sme ho urobiť tento rok kvôli mužovi (je projektant), tak neviem čo s ním potom urobíme. stolík má malá v izbe už teraz, lebo ona rada maluje 🙂

matar
31. okt 2007

myslím problém v tom, kam potom dáme to hebedo, ak v pracovni budeme musieť urobiť dominikovi izbu 🙂

ella1
8. nov 2007

pozrite toto.my máme tiež princess izbičku a asi kúpime aj toto.vyzerá to super a je to pre nás,čo by sme to nedokázali len tak namaľovať.
http://predlohy.sk/obchod/predlohy-na-malovanie

henrid
2. feb 2008

Ahojte mamicky
nemate nahodou nejaky dobry tip, najlepsie link, kde zozeniem latku macko pu??? chcem usit baldachyn a hniezdocko do postielky...
pripadne aj zaclonu a ine vecicky...s mackom pu

henrid
4. feb 2008

dakujem Ena..vyzera to dobre

emjee
21. feb 2008

pokemonka • Dnes o 12:10
AHojte. Onedlho plánujeme vymalovať detskú izbu pre nášho lezúňa Maroška. Akú-takú predstavu už mám - chcem zelený koberec so žltými myškami a syrom. Steny izby by som chcela hračkovo zelenej farby a možno že do toho i žltú. Ovšem neviem sa rozhodnúť pre motívy Krtka alebo Macka Pooh. Na internete som našla množstvo bordúr, nálepiek..., ale moja fantázia nevie nič vyprodukovať pri takom množstve sortimentu. Chcem vás poprosiť, ak ma vie niekto inšpirovať, možte uverejniť tu fotku vašej detskej izby, možno poslúži pre inšpiráciu nielen mne ale aj druhým. Už teraz veľmi pekne ďakujem.

julia225
21. feb 2008

my si pomaly kupujeme mammut izbicku z ikea, kedze som s malou u nasich musi ma strpiet 🙂 a mysli ze celkom rada, tak mame skrinku komodu lampu stolik a stolicku 😉

emjee
27. aug 2008

dari226 • 1d • Dnes o 14:19
rada by som privytala napady alebo fotky na detsku izbu
este zatial nasa dcera ziadnu nema, ale uz nad nou premyslam dopredu ako bude vyzerat,hlavne nieco univerzalne to musi byt kde sa usetrci priestor ale predsa vyuzije na vsetko co treba

http://mojdom.zoznam.sk/gallery?cid=96643&oid=3...
l
ibka1 • 1d • Dnes o 14:21
http://www.svetpostylek.cz/detsky-pokoj/
Len pre inšpiráciu, kupovať to tam bude za tie ceny asi málokto

labka1 • 1d • Dnes o 15:57
ahojte kocky, nas uz detska izba suri, maly bude mat 2,5 roka a z obyvacky mame obrovsku bordelaren
prva ma napadla ikea...ale nejak mi to neucarovalo. nechcem nic predrazene - ale zase ziadnu nudu. Ten mojdom-link je dost inspirativny - ked nieco najdem ja, poslem.

hasleerka
26. okt 2008

ahojte žienky, nevideli ste niekde niaky nápad na rohový PC stolík a nad to spraviť niake poličky ... už rok špekulujem a stále nemám nič vymyslené ... dcérka už aj do školy chodí, tak do chcem dať konečne do vianoc na poriadok ... dík za všetky nápady

erikasadek
26. okt 2008

http://www.vertbaudet.fr/Custom/L0/kta/74/025/c...

AHOJTE, dam vam tu jedenz mojich oblubenych katalogov, mozno najdete na jeho stranach vela inspiracie, treba ho len prelistovat, urcite najdete vela napadov.... 😉

miriamka
31. okt 2008

Ahojte,
kuknite do albumika...prave budujeme malemu jeho kralovstvo 🙂

zuzanka07
1. nov 2008

Hasleerka, videli. V najnovsom letaku ASCO ponukaju jeden. Prevedenie dekor buk. Je v akcii za 2999 sk.

hasleerka
1. nov 2008

erikasadek, vieš mi poradiť ako v nom listovať alebo niaky slovenský časopis

zuzanka07 nápad na stolík už aj trochu mám, len potrebujem niake police, neviem ako by som to urobila

kangaroo
1. nov 2008

zháňame nábytok z masívu, všetko je zo smreku, nemá niekto tip na dub, či buk?
alebo nejaký dobrý masívny nábytok do detskej izbičky?
domino a gazel už poznáme...

erikasadek
2. nov 2008

hasleerka , ked sa ti nacita tak v spodnom rohu na pravo si klikni, bude sa to automaticky otvarat stranka za strankou...

v slovenske ti nepomozem, bohuzial...

lefika
2. nov 2008

kangaroo, vygoogli si mvariant 😉

hasleerka
2. nov 2008

erikasadek, to mi pomohlo, už som si to prezrela, ale nenašla som tam nič, čoby nám vyhovovalo, skôr je to pre malé detičky a my už potrebujeme pre školáčku, stolík pod PC ... ak by si ešte niečo také vedela, daj vedieť ... dík