Akou farbou vymalovať detskú izbu? Máte tip?

evita
2. aug 2006

tento rok sme sa rozhodli že našim deťom DIANKA 5 r SEBASTIAN 2r vymalujeme detsku izbu kedže menime okno no neviam sa rozhodnuť aku farbu prichadzaju do uvahy teple nejaka marhulkova či niečo do oranžova...... a či dať nejaku borduru zasa nechcem take detičkovske lebo dufam že im to vydrži na dlhši čas ten menši rad maluje po stenach no dlhši čas nedal nijaky autogram hadam ho to nechyti ma niekto nejaky napad alebo maloval detsku izbu či su nejake intern. stranky kde ma kopne nejaka muza,????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

erikasadek
2. nov 2008

nemas zaco, i ked tam su izby aj pre skolakov... nevadi ked najdem iny styl dam ti vediet...

hasleerka
3. nov 2008

no bolo tam aj pre školákov, ale nevidela som tam žiadny nápad čo sa týka PC ... h.

erikasadek
3. nov 2008

no na strane 48 49 alebo na strane 50 51 ten stol mas v mnohych farbach a hlavne je to pre PC na pod hlavnou doskou je kulisava doska na klavesnicu a skrinka jedna je na centralu takze vlasne ani neuvidis poriadne ten pocitrac 😉

erikasadek
3. nov 2008

http://www.jepbois.fr/

nasla som toho vela postupne ti mozem nieco hodit na inspiraciu, ak chces..

hasleerka
20. jan 2009

dávno tu už nikto neukázal svoje nápady, pochválte sa ako ste porobili tie izbičky ... ja už som konečne dala dorobiť ten PC stolík, ked bude hotový, nafotím 🙂

janinah
19. feb 2009

ahoj,obnovila som tému-----chceme urobiť detskú izbu pre synka,má 3,5 r. ,izba má odhadom 4x2m,veľa sa tam nezmestí,hľadám inšpiráciu aj rady ako na to,hlavne čo mu tam dať ,aby to nebolo preplnené ale zároveň sa tam zmestili jeho hračky,bude tam posteľ a komoda na oblečenie,hľadám nejaké šikovné poličky,skrinky pre hračky a rozmýšľam,či mu už tam dať nejaký písací stolík alebo nie,ak áno,tak aký,zatiaľ má len ten plastový so stoličkou...ak máte nejaké tipy alebo fotky v albume,tak poraďte,ďakujem 😉

janinah
19. feb 2009

jéééj,ja som videla len prvú stranu tejto témy,tak idem ešte počítať tých ďalších 6 strán 😀

hasleerka
19. feb 2009

janinah, prajem úspešné hladanie, nie je to jednoduché, ja som dlho špekulovala čo a ako ... už je tá izba trochu po chuti, ale aj tak to nie je to "pravé orechové" 😉

hasleerka
18. mar 2009

no macka tu som 🙂

maca28
19. mar 2009

jej uz vas mam,som vcera musela ist spat.tornado sa mi budilo kazdu chvilu..

maca28
19. mar 2009

ked bude u nas trosku poriadok,pofotim vam nasu izbu,teraz je tam vsetko na kope,predavame postielku,tak to tam je roztahane 😀

hasleerka
19. mar 2009

ja som postielku nepredala, inak sa snažím všetko ... tú sme zložili do pivnice, možno sa raz babám zíde, ved to nepýta jesť ani nezavadzá ... macka pýtala si sa či máme 1-izbák, nie , ale bývame len v jednej izbe, lebo v druhej býva zase mamina

maca28
19. mar 2009

hasleer my nemame pivnicu ☹ vsetko po malej predavam,ja uz deti nechcem a baby kym vyrastu,bude ine v mode..

maca28
19. mar 2009

a my mame jednoizbak,teda jeden a pol ci jak sa to rata,izby mame velke,tak mame kuchynu s obyvackou a izbu spalnu s deckou,muz robi vonku,tak ze som s deckami stale sama,rozmyslam ze kupime gauc na kazdodenne spanie a izbu im nechame..

hasleerka
22. mar 2009

macka no neviem, ja osobne by som na gauči nespala, podla mna to nie je vhodné na každodenné spanie, robila som kedysi v nábytku ... a oblečko aj ja predávam, ale ved taká postielka bude vždy rovnaká ... ale môže sa stať, že sa mi na nu potom vykašlú 😀

monika77
30. apr 2009

poradte mi ... chcela by som malému dať do izbičky, napr. nálepku na dvere ale priesvitnú s mackom PU alebo niečo podobné s mackom PU

najjulinka
13. máj 2009

My sme prvú detskú spravili deťom v novembri 2008. V albume mám aj foto. Hore sme dali modrú farbu a dole akú do oranžova.. .Akože piesok a more alebo piesok a nebo... Preto v takomto poradí, že hore modrá a dole taká do oranžova. Tu spodnu sme dali umývateľnú. Strop biely. Bordúru sme dali takú nie vážnu, ale nie detskú vyslovene. Vsak posúdtte sami...

macca5
13. máj 2009

ahojte,my máme dve izby,jednu majú chalani a my spávame v obývačke.Máme sklápacie postele.Cez den je to obyvačka so všetkým čo tam patrí a večer si sklopíme postel a spíme.Chalani majú svoje hniezdočko a my svoje. 😉

lienocka235
13. máj 2009

no mozete pozrit aj do mojho albumu.. teda nie je to tam este vo finalnomstave svietdila na stene, policky nalepky a tak.. ale aj to bude 😀

hasleerka
14. máj 2009

najulinka, lienocka máte to pekné

macca5 aj ty sa pochvál, pofot

hasleerka
27. júl 2009

ahojte, nemáte niektorá vymalovanú izbu dole oranžovú a hore žltú, rozdelené bordúrov ... a aký luster by sa hodil .... kto má niaky nápad budem rada dík

penny13
28. júl 2009

My sme izbičky maľovali farbou ,akou si dievčatá vybrali.
Katka majú ružovo- žltú a Gabika oranžovú.
Tretiu izbu má Lucka, tá má modrú.
A Filipko, ten zatial je s nami.

penny13
28. júl 2009

Lienočka, pekné to máte.
Baby tam majú zavesené ešte aj nástenky.
Haslerka, iste to máte pekné.

hasleerka
28. júl 2009

penny zatial nie je nič pekné, ešte to len chcem urobiť ... nehodila by si niaku fotku na ukážku

denisocka
30. sep 2009

dievčata,chodite tu nietko ešte???

chceme malemu na 2roky urobiť izbu,neviem sa ale pohnuť odkial a aky nabytok??? vraj su dobre take boxy z IKEII ale my ju tu nemáme? farbu stien by som chcela modru dole a od polovice zelenu , postel,nejaku skrinu vyššiu ,aj rohovu a komodu,alebo niečo take.

lenca13
30. sep 2009

Denisocka mi tiez teraz malej planujeme robit izbu a mam ten isty problem ze aky nabytok jedina vyhoda je ze tam nepotrebujem skrinu kedze ulozneho priestoru mame dost na chodbe mne sa hlavne jedna o dajake policky aby mala kde ulozit hracky 😉

denisocka
30. sep 2009

no tak budem sem hadzať čo sa mi pači,ked maly zaspi,možno niekto poradi http://www.intena.sk/nabytok-z-masivu/nabytok-z... bud niečo z toho,prirodne drevo,alebo zvyšok hodim neskor