• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akou farbou vymalovať detskú izbu? Máte tip?

4. novembra 2015 
http://www.albero.sk/?detske-izby a tu su krasne, ale bez cien :confounded:
30. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisocka ak rozmyslas nad modrou a zelenou :slight_smile: a Ikeou :slight_smile: mrkni do mojho albumu mozno sa ti z nasej deckej bude nieco pacit :wink:
30. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten nabytok je bohovy , a zo strán su poličky
30. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič nepíšete? som dospela že asi tu izbu nie,ten tvar je krasny,ale zabera vela miesta tými šikmými stranami
1. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,hladam na nete uz asi tyzden nieco na odkladanie hraciek,co nezaberie vela miesta lebo maly ma len taky miniaturny kutik...hracky ma v plastovych krabiciach ale nevyzera to pekne :sweat_smile: raz som videla taky box alebo co to bolo v lidli ale zabudla som to ist omrknut :angry:
9. okt 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som sa spýtať aký motív rozprávok namaľovať u 1,5 ročného chlapca.Čo najviac medzi chlapcami letí?
16. jan 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuskabee ak máte záujem je tu aj album s detskými izbičkami. neviem však presne kto ho má.
16. jan 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem pekne,nádhera, no mne sa páči macko pooh,len ma odhovárajú,že to nie je pre chlapca,ale ja nechcem ešte pirátov a pod.
16. jan 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj syn ma na modro namalovanu izbicku a kupila som velku nalepku macka pooh s prasiatkom, je tam nalepka slniecka, oblaky, ked uz mal tak 2,5 roka dokupila nalepky aut a vrtulnikov....a dala som mu ich na komodu a okolo postielky.uz som rozmyslala, ze Macko pu pojde dole, lenze zostane mi tam svetly flak a nechce sa mi pustat sa do malovania teraz, tak uvidim.
Misko ma nieco podobne ako je toto :
http://dekoracie-do-detskych-izieb.heureka.sk/maxi-nalepka-na-stenu-macko-pu/
16. jan 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,ja sa asi nevzdám a uvidím ako sa malému bude páčiť,má rád zvieratká,tak uvidím
17. jan 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete poradiť, či sa dá niekde na nete nájsť program, ktorý by mi pomohol navrhnúť detskú izbu?
3. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verulka My sme mali podobný výber, ale len takú bledunko zelenú a niektoré plochy čisto bielej a na ňu som nakreslila zvieratká práve tou zelenou a vyzerá to fakt parádne. Zelená je taká neutrál a pekná
10. jan 2013 o 19:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dali zlto modru nasmu malemu:slight_smile: trosku to vyzera ako doprastav ale to maleho este nenapadne :slight_smile:
8. máj 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
môžete mi poradiť ,či bude kombinácia zelenej z fialovou super alebo ružova zo zelenou kedže
mam dve deti synčeka 11 rokov a dcérka 8 rokov,,,chcem im to aj nejak predeliť ,ale neviem ako ked mam 2-izbový byt a v detskej izbe mam dve valendy a a na druhej strane je vstavana skriňa hnedej farby,, ak máte nejaké nápady sem s nimi,,dakujem pekný deň
27. okt 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
môžete skúsiť aj nejakú dvojfarebnú napr. dve steny oranžovou a dve steny ... a keď vám maličký niečo nakresli alebo popíše na stenu tak riešenie môže byť nalepiť nato nejaké pekné nálepky original určené na skrášlenie detskej izby alebo nalepiť tam tapetu http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/
3. nov 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sima410.
dvojfarebna moze byt pekna, aspon bude trosku veselsia
4. nov 2015 o 12:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok