Akou farbou vymalovať detskú izbu? Máte tip?

evita
2. aug 2006

tento rok sme sa rozhodli že našim deťom DIANKA 5 r SEBASTIAN 2r vymalujeme detsku izbu kedže menime okno no neviam sa rozhodnuť aku farbu prichadzaju do uvahy teple nejaka marhulkova či niečo do oranžova...... a či dať nejaku borduru zasa nechcem take detičkovske lebo dufam že im to vydrži na dlhši čas ten menši rad maluje po stenach no dlhši čas nedal nijaky autogram hadam ho to nechyti ma niekto nejaky napad alebo maloval detsku izbu či su nejake intern. stranky kde ma kopne nejaka muza,????????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

evita
autor
2. aug 2006

no to som velmi prekvapena aku ja mam novu fotografiu no hadam sa musim premenovať ale prečo mi odpoved odoslalo ked to nie som ja

evkaaa
2. aug 2006

no konečne už som evkaaa evita prepač no ani ja som nevedela že sa podobame ha ha 😉 😉

natana
17. aug 2006

naša detská izba je farebná dali sme na dve protistojné steny svetlo modrú, na tretiu svetlo ružovú a na štvrtú svetlo zelenkavú. vyzerá to super (ale farby sú veľmi svetlé) a potom má na stene prilepené fosforové hviezdičky, obrázky, nástenku s vlastnými výtvormi, mapu, puzzle...
Všetkým sa jej izbička páči

verulka
17. aug 2006

Ja prave idem malovat dnes detske izby- chalanom spravim bledozelenu a presviedcam kamosa, aby im tam na stenu nieco nakreslil. Spravim asi dve steny tmavsie a dve svetlejsie, este uvidim, co na to povie drahy. Ajke bude mat bledulinko ruzovu, lebo si to zelala k narodkam...

cukrikk
21. aug 2006

mne sa paci pre dievcatko jemne fialkova velmi pekne to ukaze a da sa dobre kombinovat

melory
6. sep 2006

verulka ten napad s tymi stenami je super mame to tak a je to krasne.

ena
6. sep 2006

Ked chces robit izbicku pre dievcatko aj chlapceka, teda, ze budu v jednej izbe a chces to nadlhsie, mozno by si mohla spravit tak ze dve steny napr modre a 2 oranzove a spravit jeden kutik pre babu a jeden pre chalana.

danda12
26. sep 2006

My sme nasmu synovi vymalovali izby dvojfarebne v kombinacii bledomodra so zltou a vyzera to velmi pekne. Samozrejme vsetky doplnky sa snazim ladit do tychto dvoch farieb. Aj maly a my mame velmi dobry pocit ked vkrocime do tejto izby. 😵

sunny6
3. dec 2006

-mi mame tiez dvojfarebnu,polka je zelenkava [limetka] a druha oranzova [broskyna] a medzi to detska tapeta,myslim ze je to velmi pekne a teple,sprijemnuje to izbu a maly si tiez nestazuje 🙂

dorotka
3. dec 2006

v mama bol v novembrovom cisle clanok o farbach v interieri ale na nete som ho nenasla

melory
16. dec 2006

este je pekne dolu tmavsi odtien hore {od polovice hore} bledsi odtien a v strede tapeta s motivom.

sunny6
16. dec 2006

melory veds tak to aj mi mame,ale obe farby su slabucke 🙂

melory
16. dec 2006

sunny vidis aka som slepaaaa 😲 to je odvaha, ze zelena a orange.

sunny6
16. dec 2006

preco???

melory
16. dec 2006

a orange je hore ci dolu?
no ze by ma nenapadlo spojit tieto farby...mam inu predstavu, ale aj nad mojimi sa rodina zhrozila 😀

sunny6
16. dec 2006

zelenkava je dole a oranzova hore,vyzera to velmi pekne,pritulne a teplucko,je to izba s usmevom.Na tapete su zvieratka,a este 3 vysivane detske obrazky.Ja som velmi spokojna z vyberom 🙂

melory
16. dec 2006

zelena ukludnuje a orange zohreje... 😀 teraz akurat pozeram pred seba a mam pri pocitaci v orange kvetinaci zeleny kaktus a je to velmi pekne. my sme mali orange a jednu stenu cervenu a to sme boli prehriaty a stale taky aktivny z tej cervenej a stale sme jedli, lebo cervena podporuje chut do jedla. no co bolo horsie, ze maly bol agresivny. teraz byveme v novom a ma len orange bez cervenej a super, uplne sa zmenil.

snilko7
16. dec 2006

sunny mne sa tiež páči vaša izbička, videla som fotečku v tvojom albume 🙂

melory
16. dec 2006

ja som ju v albume nenasla
my mame tiez len farebne steny, uz dlho ideme s tymto napadom tusim je to 7 rokou manzelstva co mame okolo seba doma farebny svet.
teraz mame prvy krat v byte zelenu a to hned obyvacku.

snilko7
16. dec 2006

melory v albume s nazvom kris 😉

melory
16. dec 2006

uz som nasla a sunny ty si ma oklamala 😀 ved orange je dolu a zelena hore, je pekne, su to jemne farby.

sunny6
16. dec 2006

to vazne?ja sisi,idem sa pozret,to si ani vlastnu detsku nepamatam? 😀

melory
16. dec 2006

😀 21.06

sunny6
16. dec 2006

no jasne,uz som to kukla,tak je to 😅
je to fakt ukludnujuce,detsku mam radsej ako svoju izbu,je to tam take prijemne,rada tam len tak z malym lezim a hrajkame sa ci steklime 😵 nasa splane je totiz cervena,pekna,ale dost taka dospelacka 😀

sunny6
16. dec 2006

melory zelena obyvacka?to je ine,ale tazko sa predstavi ,ked nevidis zvysok...segra ma zelenu kuchynu a ta je velmi pekna,takze to moze dobre vyzerat 🙂
snilko dakujem 😉

melory
16. dec 2006

sunny ja som prestahovala aj gauc do detskej, aby som tam mohla byt s malym a pritom sa aj vyvalit, kedze som tehu.

melory
16. dec 2006

mame zeleny gauc a uz si pripadam aj ja zelena, ale je t vom blede drevo a vyzera to velmi jemne a pekne. 😀

melory
16. dec 2006

nastahovali sme sa do vymalovaneho a tak si teraz len uzivame farby niekoho ineho, ale bude sa malovat a obyvacka pojde na zlto - orange.

tilly
16. dec 2006

my máme tiež zelenú obyvku a aj kuchyňu, najprv som z toho bola na nervy, lebo farba vôbec nebola podľa mojich predstáv, ale zvykla som si