Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

lulufon
autor
24. jan 2008

Ahojte babenky, vcera som kupila Silan Sensitive Avocado a Aloe Vera, slabozeleny, dnes so vyprala a vonia uplne nadherneeeeee 🙂 a pradlo je krasne makkuckeeeeeee 🙂 🙂 🙂 doporucujem!!!!

aponchie
24. jan 2008

avocado voni to vim .proc ale nekomu voni pradlo po prasku a me ne???sakris 😀

anamor
16. feb 2008

skusene maminy 😉 pre novorodeniatko prat s avivazou ci bez, kvoli alergickym reakciam som citala, ze radsej bez.... ale ked ja vzdy vsetko periem s avivazou, tak teraz neviem 😉

aponchie
16. feb 2008

souseda mela nejakou avivaz z rakouska ci nemecka uz nevim nazev ale nadherne voni oproti lenoru nebo silanu z ceska.myslim ze na strese sme to uz nekde probirali avivaze a prasky a me proste prijdou ty zakoupene v CR mene vonave jak dovezene z ciziny /jinak sem koupila avivaz z kauflandu a svete div se ona nadherne voni a vydrzi a to stoji jen 16kc

nelika666
16. feb 2008

anamor, namiesto avivaze staci pridat trosku octu a pradlo bude makke ako po avivazi a aj krajsie 😉 citit za octom nebude, toho sa bat nemusis 😉

maca793
16. feb 2008

teraz požívam merkúr a ku tomu dávam Silan s aloe vera a veci krásne voňajú
ja požívam len Silan, lebo Lenor sa mi veľmi nepáči.
a z práškov Titan alebo REX,

aponchie
16. feb 2008

tak s tim rexem sem moc spokojena nebyla porad sem kupovala ty levnejsi prasky ale ted meli akci v kaufu na persil tak sem ho na zkousku koupila a fakt pere dobre i ty skvrny jen me nejak nenadchl vanish nic se skvrnama neudelal

ikke
16. feb 2008

tfuj, sorry, ale ja som minuly tyzden vyskusal fintu s octom a nikdy viac! citila som ho trochu este aj po druhom vyprani a druhom vysuseni 😝 neviem, kolko ho davate, ale ja som dala necele pol deci, teda asi tolko ako avivaze a rozhodne to bolo citit. mam dost citlivy nos a toto fakt uz opakovat nebudem. mozno este tak s jablcnym octom by som to zniesla... a musim povedat, ze teda ani nijako moc maksie to pradlo nebolo 😕

a z vlastnej skusenosti - holandsky silan vonia presne tak isto ako slovensky 😀

aponchie
16. feb 2008

je pravda ze kdyz uz jednou zaperu bile ponozky tak uz neni nic co je vypere?manza ma z prace zaprasene bile at sem zkusila cokoliv nic nepomohlo ani savo nic

ikke
16. feb 2008

na biele mi zatial najlepsie pripada vanish, namocit to do vody s vanishom minimalne na celu noc, pripadne aj na cely den...

maca793
16. feb 2008

tak vanisch je super, ja som teraz kupovala v akcii po 239,-sk 3l bandaku na škvrny, ja biele aj stálofarebné prádlo namočím do horúcej vody, dám prášok na pranie, vanish, nechám 1-2 hodiny postáť vo vani a potom obyčajným mydlom vyšúcham škvrny a potom šups do práčky. prádlo je krásne biele, žiadne zašednúté a krásne vonia,.

alenik
16. feb 2008

caute,ja pouzivam Ariel a Lenor modry,biely a teraz som kupila novy zeleny Tropic a veeeelmi pekne im to spolu vonia 😀 .A este,mali u nas v drogerke super akciu na Bonux prasok,cerveny(6 kg-280 sk),tak som neodolala.Som milo prekvapena:super perie a vona tiez nieje zla.Neznasam "vonu" Lanzy,ako take lacne mydlo 😝

ramzesa
16. feb 2008

Ja som dlho pouzivala Lovelu praskovu a neskor uz len tekutu. Dalej pouzivam Perwol a Woolite, podla toho,co z toho maju v akcii 😅 (tiez tekkute,lebo z praskovych praskov mi zvykli ostavat mapy na pradle). A z avivazi, momentalne mam modry Silan Dream myslim. Ten mi najviac vonia,ale mali sme aj nejaky zeleny, tiez nebol zly. Dlho som avivaz nepouzivala,kvoly detickam,aby nemali kozne problemy. Ale manzel si minule nejaku kupil,tak som sa nakazila aj ja,predsa drobci su uz vacsi 🙂 .

ufka
16. feb 2008

ahojte ja som už vskúšalahrozne vela aviváži a aj malej somod narodenia dávala silan detský a nedostala žiadnu reakciu. chcela som povedat,že krásne mi vonajú aj silan modrý,zelený,alevždy len ked operim,ked sa to vsuší vona akosivyprchá. čím to je? zmenila som na Lenor a zvýšila množstvo,ale stále somnie spokojná,či to mám len čudný nos?

aponchie
16. feb 2008

ufka me to dela taky ale uz sem byla zoufala a koupila tu bilou z kaufu sensitive za 16kc a vydrzi dlouho

ufka
16. feb 2008

ja mám teraz Lenor ružový a je krásny len homusím naliat vela. to všetky tak robíte? ja ho ani neriedim ako píšu tak to by bolo zbytočné.
aponchie akú bielu? lenor?

aponchie
16. feb 2008

ufka:neee ja sem koupila v kauflandu tu jejich nenackovou avivaz bila sensitive a stoji ccz 16kc a voni dlouho a hezky taky to neredim nikdy!a davam plnou nadrzku ale zajedu si pro tu nemeckou ta fakt voni dele a lip nez u nas nas cesky podle me sidi 😀

maca793
16. feb 2008

alenik
ja tiež lanzu nemusím, nevonia mi nijako ba viac ako mydlo za 5sk, čo používajú babičky. 😀

alenik
17. feb 2008

maca,som rada,ze niesom sama...taka fajnovka 😉 .Fakt mam rada,ked oblecko pekne vonia.Ked idem na navstevu do prace,koleginky stiskeju malu a volaju ju Lenorka 🙂 Neviem ako vy,ale ja som dnes pozbierala z balkona vyprate veci a normalne smrdia,akoby boli vyudene 😖 asi si dam repete prania 😲 😲 😲

aponchie
17. feb 2008

ja bych prala porad nejradsi a zehlila jeste radeji 😀

bzuco
17. feb 2008

alenik, v zime tie veci napáchnu takým divným vzduchom, preto ti smrdia 😒
ja v zime suším všetko dnu len preto, aby mi to nesmrdelo ako vyúdené 😠

nikinka82
17. feb 2008

Ja tiež používam Silan. Rôzne druhy a vždy ho kupujem v akcii aj do zásoby 🙂 Podľa mňa je fakt dobrý a lepší ako tie lacné "akožeaviváže"...

lulufon
autor
17. feb 2008

Silan biely mi postupne ale isto nevonia, neviem, dam ho aj viac, a nic. Zmenila som na ten avocado a je superrrr. Odporucam. Planujem kupit ten tropic, ale to je asi Lenor vsak?pockam na nejaku akciu a idem na neho 🙂

ankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankam
23. feb 2008

ale kolko davate tej avivaze to je jedno aka.Mne vonaju veci len ked su mokre a ked suche tak uz nie........A mala som uz vseliake avivaze....

kristi
23. feb 2008

ja mam taky Silan - aromatherapy, ten je fakt bozi

monkula
23. feb 2008

Trošku niečo iné, ja so mdoptera prala v Rexe, teda ten nič nevypral, teraz som si na radu sestry kúpila Bonux a ten je úplne úžasný... 😵 😵
Bez namáčania mi vyúral aj Chiarkine pančučky, čo boli prekakané...

A používam Silan, ale asi vyskúšam Lenor Spring, pretože bebka sa sťahovala a strýko s tetou jej vyprali záclony, tak sme jej ich vešali a krásne prevoňali celý byt...

karotky
23. feb 2008

Nedávno jsem vyzkoušela aviváž "TRENZA" a jsem s ní spokojená.Prádlo voní do dalšího praní. 😵

teli11
23. feb 2008

Avivaž od Eurony je fakt super. Krásne a dlho vonia a dáva sa skutočne malinké množstvo. Môžem odporučať.

aponchie
23. feb 2008

dneska sem si koupila poprve ariel m zim a cekala sem teda vic ... 😒 pradlo skoro vubec nevoni ba naopak divne zapacha jakoby po tom prasku ale avivaz sem nedala abych to citila,kdyz peru v persilu sensitive tak i bez avivaze nadherne voni