Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

elana
23. okt 2010

@trogir a žehlíš je?já byla jeden čas líná ručníky žehlit, protože na nich je to vlastně jedno...a strašně smrděly. Pak jsem je začla žehlit a je po problému. Vyvaření nepomohlo. Jestli žehlíš, tak víc neporadím, ale já mám tuhle zkušenost.

trogir
24. okt 2010

elana, marianka 79, avivaze davam akurat, neprehanam aj koli malickej. A nezehlim, veru na uteraky som kašlala, veď je toho aj tak pri dietati vela, ale okamzite začnem, dufam, ze to bude mat uspech. Dakujem za rady.

terkajesterka
27. okt 2010

@trogir určitě bych roučníky vyvařila s ještě podle mě záleží na tom, jak máš odvětrávanou koupelnu. Použití aviváže na to bude mít asi malý vliv.
Každopádně radím vyvařit, já to dělám se všemi ručníky už leta a nesmrdí. koupelnu větráme ale neustále, v zimě aspoň na mikroventilaci.

niccky.z
27. okt 2010

Mate niekto skusenosti s nejakou dobrou avivazou v kombinacii s praskom persil. Oblecenie je hned na druhe bez vone a velmi tvrde uz som vyskusala asi 4 druhy avivaze ale vysledek bol stejny ☹

ladidinka
28. okt 2010

Já ráda používám od Dedry avivážní kondicionér "sasion parfum" 😉 😉 😉 Užasná vuně 😵 😵 😵

m_o_n_c_a_k
28. jún 2011

Baby poradte mi aky prasok a avivaz mam kupit pre novorodeniatko aby nebol moc drahy a aby mi vsetko vonalo krasne babatkovski. :DD chcem aby moj pokladik vonal na zjedenie, :DDD

kutcher
28. jún 2011

@m_o_n_c_a_k prášek Miminko nebo Persil a aviváž Silan pro mrňata...

kutcher
28. jún 2011

@m_o_n_c_a_k jo a aviváž v levnějším podání Batole...

labell
28. jún 2011
barbara66
6. júl 2011

Mě strašně voní ten žlutý lenor nebo tmavě modrý silan.Používám spíše gely.Dreft baby-ten voní i bez aviváže a nebo woolite červený na barevné prádlo.Na bílé používám taky gel persil nebo ariel.
Malý dlouhodobě kašle,všechny výsledky z krve má negativní,tak mám podezření,že mu vadí to voňavé prádlo.
Jinak mi voní strašně ještě aviváž Batole ten modrý.

ldrdolova
7. aug 2011

babenky, nechce sa mi čítať všetky príspevky /som tu nová/, neviete mi poradiť kde by som v Nitre alebo v okolí zohnala rakúsky ARIEL /resp. ten čo je na ňom písané po francúzky/ viem, že ho vozia z Rakúska. Mala som ho už a paráda, krásne vyperie, lepšie ako prášky dodávané pre východný trh. Prípadne ak by sa dalo poslať ho poštou bola by som veľmi povďačná. 🙂

achristie
7. aug 2011

Dievčence,vrele odporúčam aviváž Coccolino,tmavozelené -Green burst .Jooj to je vônička ako z raja,nevtieravá,čistá,dlhotrvácna,ale pozor, silno návyková !! 🙂 najlepšia v kombinácii s tekutým REX om,color 🙂 alebo Ariel vankúšikmi,fialovými..

simisi
7. aug 2011

ja pouzivam tiez Coccolino-bledomodru 😉

achristie
7. aug 2011

@danu ja som ho používala,bol to najlepší lenor z celej rady...a práve tento stiahnu...grrr

lundenburg
4. nov 2011

Koupila jsem si aviváž od Dedry, tu třešňovou a po oprání věci vůbec nevoní. Myslela jsem si, že to může být pračko a tak jsem si přeprala pár triček v umyvadle a použila opět tu aviváž z Dedry. Byla jsem moc zklamaná, prádlo opět nevonělo. Kdyby alespoň trošku, tak si řeknu, není to moc intenzivní, ale VŮBEC??? To jsem z toho fakt blázen. Tento příspěvek jsem tu psala ještě i do jiného fóra, ale pak jsem si všimla, že je poměrně mrtvé (staré příspěvky). Nechce se mi věřit, že by to byla tak zfušovaná aviváž nebo že by ji prodavačka naředila?

jaminama
4. nov 2011

...ja mám práve tiež od Dedry striedam dve vône a prádlo vonia krásne a je po uschnutí mäkučké. A keď periem viac pračiek naraz, tak mi vonia celý byt. No a minule mi pomáhal nalievať aviváž aj môj krpec a akosi sa nám podarilo troch mu šplechnúť na vlásky a veru tiež voňal dlho, chodila som ho oňuchávať 🙂)

wilagrande
9. nov 2011

ja pouzivam len kuschel a lenor kraasne vone ...vacsinou len modre a biele 😉

michaele
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavila
3. okt 2012

mna uchvátila vôňa tyrkysoveho PERWOLU , to je gel na pranie...na farebne pradlo....vonia uzasne...a ani avivaz nepouzivam aj bez nej je v dome nadherna vôňa... a ked už, tak modry LENOR

sendy182
3. okt 2012

aviváž žltý lenor, pastelovozelený silan perls......prášok aj gel - persil senzitiv,gel persil color ..................perwoll ružový,tyrkysový,čierny........a kúpim si aj biely na záclony 😉

jankalac
18. dec 2012

ahojte, viete mi poradit kde dostanem kupit tu avivaz coccolino v bratislave? je niekde v drogeriach?

lenkavi
15. jan 2013

praci prasok iba gelovy a vylucne iba znacku Dixan - kupujem ho v Taliansku v akcii za 7 eur do zasob a je na 56 prani. Vyperie naozaj skvele, aj biele aj farebne. Avivaz mam tiez oblubenu Vernel 60 prani za 2 eura v akcii. Pradlo je krasne vonave, vona vydrzi dlho dlho aj ked je uz pradlo ulozene niekolko dni v skrini. Nemenila by som uz.

lenkavi
15. jan 2013

no mne sa to tiez jeden cas stavalo s tymi uterakmi, po prvom pouziti boli hrozne, zmenila som avivaz a zatial sa mi to este nestalo aby takto smrdeli. Tak asi to jedine co odporucam je skusit zmenit avivaz. Prasok aj avivaz kupujem len od vyrobcu Henkel tak skus vybrat nieco z ich produktov.
@trogir

babejka1
21. feb 2013

dobrý, kto mi vie poradiť v ktorej drogérii v Prešove by som mohla kúpiť aviváž coccolino. ďakujem 🙂

michaele
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzuco
22. mar 2013

@michaele
a mne sa ten žltý doussy páči, kúpila som ho raz na skúšku a super- ja nemám rada prenikavé vône, takže mi vyhovoval a dokonca ja MM sa vyjadril, že mu pekne vonia...bohužiaľ ho odvtedy nemôžem v našom lidli kúpiť - predavačka sa vyjadrila, že je nejaký výpadok, že im chodia všetky, len tento žltý nie,
momentálne majú len ružový, biely a modrý - kúpila som teda modrý na skúšku, ale žltý je lepší

miskaa87
31. mar 2013

jednoznačne zlaty lenor- parfumele

senovlastnombyvani
7. apr 2013

@babejka1 cocolino netuším - keďže som z TT - ale napr. veľmi podobná je aviváž Kuschelweich - tiež s medvedíkom a tú majú v DM drogerii - ja ju mám veľmi rada...http://www.kuschelweich.at/produkte/kuschelweic...

babejka1
8. apr 2013

tak túto som videla v drogériách a ktorú farbu používaš.

kissinka111
22. okt 2013

kuschelweich a cocolino je to iste akurat cocolino je talianska a kuschelweich je nemecko a zas vernel je talianska avivaz a u nas je to silan a je to to iste. ja mam cilka modre cocolino ale s arielom mi to vobec nevonia :( ale bola som milo prekvapena som len tak z haluze minule prala par bielych veci len s praskom ariel a trosku octu som dala a pradlo taaaak nadherne vonalo ze som sa nestacila cudovat ze to vonia krajsie ako s avivazou 😀 a avivaz sa mi moc pacila lenor spring ale uz ho pokazili takze neviem v akej avivazi cil budem pravat 😒