Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

pipi1211
23. feb 2008

tekuty persil ma najlepsiu vonu a ked sa tam da aj avivaz tak vam krasne voni cely byt a dokonca i pri zehleni to super voni,aj ked ho nosim fakt supa 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
23. feb 2008

vyskusajte biely lenor sensitive....je supeeeeer..... 🙂

many
23. feb 2008

tak já nezka vyzkoušela ten nový lenor - bílý 😀 😀 😀 😀 😀 super 😉 😉 😉 😉 😉 přemáchávala jsem malýmu jeho věcičky,ať to pak vyžehlím a mám klid 😀

irenkat
23. feb 2008

prasok - jedine persil, a avivaz lenor, teraz mam zeleny a je uplne uzasny, aj zlty je dobry...

draga
24. feb 2008

holky jen tak k tématu v tescu teď mají akce 2+1 zdarma na prášky a aviváže jsem včera nakoupila tak mám zásobu do vánoc 🙂)

zvalka
5. mar 2008

ahojte 🙂
prosim vas, viete mi poradit,ze aky je ten persil gel sensitive aloe vera co sa tyka pouzitia? je urceny na biele, alebo na farebne??
chcem vediet, ci vyperie pekne do biela bielu bielizen, a zaroven, ci nevytiahne farbu z farebnej ?? 😅 😕
doteraz som pouzivala radsej tie specificke - na farebne persil colour gel so silanom (predtym bez silanu klasicky)
a co persil GOLD? ten je teda tiez univerzalny? nevytiahne farbu? to je moja fobia... ☹ uz sa mi to sice davno nestalo, ale clovek nikdy nevie.... tak si to chcem overit u vas, co ste to vyskusali, ako vlastne GOLD a ten s ALOE VERA funguju 😀 😵

vladkaz1
5. mar 2008

Podla mna je najlepsi Lenor modry ale kupujem ho v metre v bandaske 5l a je neriedeny.pradlo nadherne voni stoji okolo470sk a uz ho mam 3mesiac a mam este polovicku bandasky.Odporucam 😉

anjelik85
5. mar 2008

ahoj vladkaz1, riediš ho potom doma?

susik77
5. mar 2008

baby, odkedy sa moze pouzivat avivaz pre mimco?

monkula
5. mar 2008

Baby, najlepšie perie Bonux, vypral nám aj úplne dokakané pyžamko, veci sú biele a v kombinácii s modrým Lenorom,
je to prádlo biele, voňavé a mäkké... 😵 😵 😵

anawinka
5. mar 2008

monkula, ako sa presne vola ten modry Lenor?

monkula
5. mar 2008

anawinka, je to Lenor Spring, bledomodrý 😉 😉

anjelik85
5. mar 2008

susi, od narodenia môžeš. sú také aviváže pre mimča. 😉

monkula
5. mar 2008

susik, aj som pre malú prala v Lovele, a asi od pol roka dávala trošku aviváže, Silan s avokádovým olejom, alebo biely

zuzka_cz
5. mar 2008

ahoj monkula 🙂 😉

bystricanka
5. mar 2008

ja používam gel Persil a aviváž Lenor modrý alebo zelený.Sú super 😉

susik77
5. mar 2008

super.

aponchie
5. mar 2008

pouzivate nekdo batole prasek a jak jste spokojene?

monkula
5. mar 2008

Ahoj zuzík, sme sa minuli

dididi30
6. mar 2008

aponchie....tak ja som ho puzivala ale co ja viem, najlepsia ak si babo zvykne na jednu znacku , hlavne nestriedat, lebo je to dost problematicke prat babu a ostatnym clenom rodiny, tak spolu je to naj, staci jemnejsi prasok a bude vsetko ok 😀

aponchie
6. mar 2008

ja uz male pru v persilu sensitive a arielu ale ptam se proto jestli je stejne dobrej jako ty drahe lovely treba a jestli treba neni jeste lepsi 😀

dididi30
6. mar 2008

v poho per v arielu alebo presilu, ale bud radsej stale pri jednom, tak sa vyhnes exemom a problemom a ked bas babo malinke tak do roka to daj na dvojite plakanie a mas pokoj 😉

aponchie
6. mar 2008

dik 😀

otrivinkajanka
6. mar 2008

ja pouzivam iba fialovy silan relax aromatherapy nadherne z neho vonia pradlo a ked ho vyvesam doma tak mi z neho aj dom krasne vonia a v pradle sa udrzi dost dlhu dobu neriedim ho ale normalne ho davam do pracky taky husty vyskusala som snad vsetky avivaze co su dostupne na trhu,ale jedine z tohoto silanu mi nadherne vonia pradlo

dididi30
6. mar 2008

otri..no aj ja pouzivam vonave ale snad pri babu nebudem, kym je aspon malicke nie? 😀
ale inak sa mi velmi paci cierny lenor, je bohovsky a tiez super vonia 😀

lesi20
6. mar 2008

ja kupujem v Rakúsku silan,je tam lacnejší a fakt krajšie voni a taktiež tam kupujem aj prášky..Ariel aj ten má intenzívnejšiu vôňu ako ten náš,ale zas každý nemá možnosť sa k tomu dostať...ak náhodou miniem zásoby,kupujem u nás silan aromatherapy,aj tie sú dobré....

monkula
6. mar 2008

Aj ja dávam aviváž priamo z fľaše, to sa má riediť? 😕 😕

f.nina
6. mar 2008

Holky poradíte my??Jak se zbavit fleku na bryndáčcích z mrkve???? 😉

dzanka3
6. mar 2008

ahojte aj ja potrebujem poradit - ako sa zbavit flakov napr. aj z mrkvy, ovocia.....
a ako najlepsie s cim a na akej teplote vyprat biele cipkove zavinovacky a aj plienky(pouzite).....

dididi30
7. mar 2008

mondula, na mrkvu ti nic nepomoze, vyhodit brundacik, jedine🙂 uz som na to skusala vselico...ani banan nejde dole a kopec ovocia a zeleniny...
dzanka3, namocit do vanishu jedine, inak nic nepomoze 😒