Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

penelope2066
16. jan 2008

ja som spokojna s persilom gold a avivazou zlty lenor,ale ked mam nejake spinave ponozky tak to mi skoro vobec neoperie.neviete nieco poradit na toto?

vesi
16. jan 2008

ked mi niečo nejde vyprať, tak to na noc namočím do persilu a potom to dám klasicky vyprať do práčky...ale nezaručujem, že to pomôže na ponožky, aj ked trávu z dcériných riflí som tak odstránila 🙂

magg
16. jan 2008

ja ponozky najprv namydlim mydlom na pranie, necham postat a hodim do pracky s ostatnym pradlom, pekne ich to vybieli 😉

kluara
16. jan 2008

ja aviváž striedam - silan, lenor, ktorý mi príde skôr pod ruku, a na akú vôňu mám práve náladu 😝 väčšinou je to sensitive, aloe vera

mishelin
16. jan 2008

ahojte kocky ja pouzivam lenor spring,summer a flamenco

monkula
16. jan 2008

Ja som dnes kúpila ten zelený Silan s avokádovým olejom, potom som rada používala aj biely Silan, a včera som dopoužívala Silan Hapiness, ten oranžový...

Mám ale jeden tip, maďarskú aviváž Coccolino... Ja som používala ten biely a krásne a dlho to voňalo, po celom byte... 😵 😵 ale manželovi som to tak zhnusila, že už odmietal nosiť všetko occoccolínované...
Dá sa ale zohnať len na juhu, samozrejme, alebo v Bratislave, sestra pracuje v drogérii a odtiaľ mi o nosila... 😀 😀

dominica
16. jan 2008

ja používam Ariel v kombinácii s Lenorom Spring a zbožňujem to, ale tuším vyskúšam ten zelený neviemčo s Aloe a avokádom - nakazili ste ma

nadhera
16. jan 2008

skuste pri prani zaclon na zaver - do vane - dat par kvapiek vonneho oleja,najlepsie sviezu vonu. nema chybu.

leila13
16. jan 2008

Ja som vyskúšala už niekoľko aviváží (Quanto, Silan, Lenor...) a teraz mám BONY (Blue Dream). Myslela som si: hmm taká značka, to nebude nič moc. No teraz naň nedám dopustiť. Voní krásne a aj dlho vydrží 😵
Záclonky periem s klasicy - prášok + škrob. Aby boli však pekne biele, starý a osvedčený babský trik - pridať trochu kuchynskej soli. 😅

ingola25
18. jan 2008

ahojte babenky...ja avivaž stale stridam,no už asi 3 mesiace použivam žlty lenor-summer...nadherne vonia..minule sa ma kolegyne v praci pytali čo použivam..krasne im to vonialo🙂

katuska26
18. jan 2008

Presne tak najlepšie aviváže, to som ešte neskúsila všetky dostupné na trhu sú:
žltý Lenor summer
modrý Lenor spring
zelený Silan avocado oil a aloe vera 😉 😉 😉
Zatiaľ sú naj pre mňa, keď odskúšam pridám, neskúšala niektorá Lenor tropical fresh, ten sa chystám vyskúšať najbližšie 😉 😵

zuzula28
18. jan 2008

ja pouzivam pre maleho lowela a pre nas tekuty ariel. Nedavam nikdy tolko, ako doporucuje navod, je to prehnane...
Avivaz nedavam ani nam dospelym nie to este dietatku. Inak avivaz pouzivana na spodne pradlo sa po zahriati tela a hlavne prsnikov vstrebava a napomaha karcinomu prsnika. v nasej rodine avivaz nepouzivame uz roky. Uz sme si na to tak zvykli, ze prevonane pradlo mi pride neprijemne chemicke...

ingola25
18. jan 2008

zuzula- na spodne pradlo ani ja nepouživam avivaž...v žiadnom pripade...ale okrem spodneho pradla použivam avivaž na každe pradlo

vka
18. jan 2008

TIDE zelený LENOR sprig LENOR červený mi pripada ako vona v sekačoch 😝

krikri27
18. jan 2008

Já mám Persil Sensitive gel, měla jsem Lovelu , ale nevoněla, mně spíš trošku nepříjemně "voněla" 😅 Persil voní hezky 🙂 a taky se mi zdá, že o fous líp pere 🙂

krikri27
18. jan 2008

No, a aviváž nemám, jsme ekzémáci a malá je malá 😎 tak šetřím chemií 😉

monkula
18. jan 2008

baby, a aký používate prášok? ja mám rex so soda efectom, ale mám pocit, že nič nevyperie... 😠

ingola25
18. jan 2008

monkula-ja použivam ariel alebo persil...myslim že vypera celkom dobre...s rexom som ani ja moc nebola spokojna..skušala si pesil alebo ariel?je trošku drahši,než rex a aine,no som velmi spokojna... 🙂

monkula
18. jan 2008

raz som mala persil a bola som spokojná... Asi sa k nemu vrátim
A vraj výborný je aj Tide a Ariel Kids

ingola25
18. jan 2008

Tide som už dlho nemala ,no aj ja som počula že celkom fajn perie...ariel kids som ešte nemala...momentalne mam tušim persil gold...

ingola25
18. jan 2008

a na čierne oblečenie použivam tekuty prašok woolite black.som s nim strašne spokojna...na čierne oblečenie už žiaden iny nepouživam

mishelin
19. jan 2008

zuzula o tom karcinome prsnika som vobec nevedela 😕

vesi
19. jan 2008

ja som vyskúšala rôzne prášky, ale najlepšie mi vyperie persil ( mala som sensitive aj gold) alebo ariel kids 🙂

elise
19. jan 2008

ja používam prášok lowelu aj aviváž lowelu a som úplne spokojná a krásne malému všetko voní

dominica
19. jan 2008

Ževraj najúčinnejší a najagresívnejší prášok je Ariel, to znamená, že aj najlepšie vyperie. Ja ho používam, ale som spokojná aj s Persilom, iné prášky ani nekupujem, teda okrem Lovely, keď bol drobec maličký. Teraz mu už nerobí problém ani Ariel, či Persil.

ivanka223
19. jan 2008

dominica, ano pocula som to aj ja, ze najucinejsie prasky su najagresivnejsie, moja svagrina vobec nepouziva Persil a Ariel, ale ja pouzivam Persil Sensitiv s Aloe Vera, a je uplne super, na 40tke vyperie vsetko a veci su krasne biele a avivaz Lenor zlty.

aponchie
19. jan 2008

rex toho moc nevypere ani bonux aspon me na 40,nezda se vam ze ty prasky ariel persil a avivaze voni jinak u nas v cr nez treba koupene v cizine?ja ten pocit mam ohledne lenoru arielu a tide v UK nadherne praly vonely dlouho vydrzela vune a tady jak to vyperu povesim ususim vune vyprcha

dadulka19
19. jan 2008

aponchie,ja som si to veru všimla pri Lenore 😠 ...

ivanka223
19. jan 2008

aponchie, dadulka19
aj mne sa zdat ze prasky a avivaze kupovane v zahranici su lepsie, kvalitnejsie 🙂 avivaze vonaju dlhsie a prasku tolko netreba davat.

aponchie
19. jan 2008

no ja ty drahe moc nekupuju jen obcas ale osobne mam vyzkousene z tech levnejsich z kauflandu v litrove maji takovou bilou avivaz sensitive s pirkem na obalu a ta je fakt dobra vonela dlouho a stoji kolem 20kc jinak si kupuju obcas nahradni napl lenoru v sacku za 22kc asi doleju do litru a je to to same jak ta za 60kc co jsem zkusila a pak taky hrozne dlouho pouzivam wansou bilou a jeste modrou ale ted koukam ze driv to byla jedna z nejlevnejsich avivazi mela 4vune a ted je i za 45kc a toliko druhu 😀 ten prasek me stve tide nevypral ariel nevonel opravdu nechapu jak na nas setri v CR jestli tam nedavaji neceho min nez skopcakum 😀 kazdopadne i jejich obchody nadherne voni peny do koupele ala 4l bandasky lesni vune jak za totace 😀