Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

erikasadek
16. jún 2009

neboj francuzi sa od nich nelisia.. 😀 😠

zu24
16. jún 2009

no a este dalsia vec...nieco, co fakt zabera na spinave biele ponozky..priatel hrava futbal, tak si asi viete predstavit, ako tie ponozky vyzeraju. nechcem ich dat na velku teplotu, aby nepopraskali gumicky, vanish nezabera...zlata rada od babicky, ze preprat ich asi 3krat v ruke s mydlom je sice fajn, ale nie som otrok.. 🙂 nieco ine?

erikasadek
16. jún 2009

zu , ja pouzivam , bielic.. na biele pradlo, tak aj ponozky vyjdu , bielucke ako sneh.. 😉

dada1212
16. jún 2009

No všetko som to teda nečítala, veľa prípevkov 🙂
Ale ten žltý lenor bol fakt vynikajúci, ale už som ho skoro minula. Teraz som si kúpila silan aromatherapy-oranžový, fľaša vonia veľmi pekne, ale na oblečení sa mi zdá dosť nevýrazný.

gucz
16. jún 2009

ja používam aviváž Batole (majú v tescu), voní krásne a je určená aj pre bábetká. A biele ponožky periem na 40tke alebo aj 60tke s arielom, ak mám iný prášok, tak pridávam ariel profesional. Ak sú kvalitné ponožky, tak nepopraskajú gumičky, teda aspoň MM ich skôr prederie ako by popraskali. Ale kupujeme len čisto bavlnené buď adidas, alebo nike

najjulinka
16. jún 2009

k vôni - mne naj vonia Ariel gel v Rakusku kupovaný 😉 Bez aviváže 😉 Pekne a dlho to vonia... U sestry vo Viedni fetujem... 😀 😀 😀

majacska
16. jún 2009

ja pouzivam ariel, a avivaz coccolino modre, nadherna vona, aj mi to v praci hovorili..vrelo odporucam.... 🙂

katulka11
21. jún 2009

Prášok jednoznačne ariel alebo persil - na biele a aviváž sa mi osvedčila Tesco biela sensitiv, krásne a dlho vonia a je lacná.... 😉 Alebo aj zelená tesco aromaterapy... 🙂

edita33
22. jún 2009

ja mam rada lanzu alebo persil,,,a avivaž cierny lenor,,

linddi
22. jún 2009

Mne sa v poslednom čase celkom osvedčil gél na pranie. Mala som ružový Rex (pekne voňal) a teraz mám Woolite červený, tak uvidím. Prach ma štval, lebo robil biele fľaky na prádle. Aviváž som taktiež prestala používať. Ten gél úplne stačí, aj na vôňu.

bzuco
22. jún 2009

prášok jedine ariel
a aviváž...pár rokov som používala len silan, ale teraz už asi rok len lenor a je lepší 😉 - najlepší je asi žltý summer, modrý, tmavozelený, čierny a ešte aj biely 🙂

monkula
22. jún 2009

ja som si teraz kúpila Lanzu na biele prádlo a Woolite na čierne., ten krásne vonia... keď otvorím skriňu, tak krásne zavoňajú vypraté veci....

majacska, kooonečne niekto, kto pozná coccolino.... 😵

darina77
22. jún 2009

aj ja mám teraz coccolino, ružové

rokka
22. jún 2009

coccolino poznám...objednávam ho na mmb...najlepší je žltý. Nedávno som si objednala aviváž Eurona s vôňou Dolce Gabana...super...oni vlastne tieto aviváže všetky perfektne voňajú, sú totiž silne kocentrovené.
A ešte jednotka pre mňa je červený Silan. 🙂

zmurka25
22. jún 2009

Naj prášok je ariel,ale ja ho kupujem iba v Rakúsku,nedá sa s náším rovnať 😒 ,ten rakúsky oveľa lepšie vyperie a aj lepšie vonia 🙂

idora
22. jún 2009

U mna tiez Ariel a potom Persil. Tieto prasky uz pouzivam roky. A este Pervol na "fajnovsie veci" a avivaz Lenor!

ankan
22. jún 2009

zuz 24 skús ich nechať namočené v roztoku: 1 lyžica octu,. 1 lyžica prášku na pranie, 1 lyžica sódy bikarbóny a 2l vody. Je to všetky škvrny. Mne to zatiaľ zabralo na všetko, tak veľa šťastia.

majina.b
22. jún 2009

coccolino, žlte fak naj vonia, nato , že je to madarský výrobok je na 1.

nevýhoda je pri kupe cez mmb, pri malom množstve dosť navýši cenu poštovné

barunka81
23. jún 2009

ahoj dá se coccolino koupit i v čr???

Jaká aviváž silan voéní nejpekněji?

rokka
23. jún 2009

barunka, vyskúšaj na mmb cz, určite to tam nájdeš... a Silan? u mňa jednoznačne červený 😉

evea80
23. jún 2009

ja si teraz niesom ista ci to bol silan,ale bol v ciernej flasi a ten vonal uplne super 🙂

lenkab81
9. júl 2009

ahojte,vidim ze je vas tu viac,co maju take pracie "uchylky"... ja strasne rada periem,teda milujem tu vonu toho oprateho pradla potom 😅 .
Len som sklamana ze mi prestali vyrabat modry lenor spring...teda dali mu nove balenie a voni to uplne inak... tak hladam nejaku nahradu... viete mi niektora poradit, ktora avivaz by sa najviac podobala? Studovala som na mimibazare tie coccolino avivaze, myslite ze ta modra..hm? 😒

helka101
10. júl 2009

Kočky,ktore ste pracie maniačky 😅 neporadíte? Stale do prania pridavam aviváž, používam Silan biely, ten s madlovym mliekom, a prašok zvyknem ako ktory.. dakedy silan, inokedy Lanzu, Rex ružový..no a problem je, že darmo dam aviváž pradlo mi skoro vôbec nevonia... Ked ho vyberiem tak kus a ked ho dam vonku presušiť, takuplne stratí vônu, pripada mi to že zbytočne davam teda tu aviváž... POradíte, 😅

pimpulka
10. júl 2009

aaa moja oblubena tema sa pohla 😉 ...ja som uz davno maniak do prania,praskov ... z tych istych dovodov ako lenkabelokostolska...a 3mes. aj robim pre tu veeelikansku firmu na ekon. useku ktora nam tieto poklady vyraba takze spokojnejsia uz ani nemozem byt 😀
helka...neviem ci ti poradim spravne, ale ja sa neriadim podla davkovania co je na obale avivaze napisane...ja toho lejem dost...vlastne po tu rysku /max./ co mam v priehradke na avivaz...a pradlo mam vonave, celu izbu vonavu ked susim pradlo na susiaku...

nika251
10. júl 2009

Ahojte. Tiez som dlllho hladala kombinaciu prasku a avivaze ktorych vona by na obleceni aj ostala. Nakoniec mi sadla kombi. weiser riese a silan - bledozeleny. Vecicky mi krasne vonaju a k tomu ak su susene na balkone a nie v susicke - no super vonia cela izba 😵 😵
A som zatial velmi spokojna aj s weiser riese tekutym so soda efektom. Veci su krasne bielucke - konecne.

roasha
10. júl 2009

helka,pri avivazi nejde len o vonu,ale aby sa pradlo zmäkcilo,a nebolo ako plech/mechanicky sa tak neopotrebuvalo/ 😉
ja pouzivam lenor/akukolvek vonu,farbu-teraz som si kupila 4druhy-a striedam,zmäkci najviac,aj najviac prevonia/
prasok pouzivam ariel,persil,tide,tie striedam.

kalerat
10. júl 2009

Tak já teď aktuálně používám tekutý ariel a jako aviváž ocet. Nikdy mi prádlo tak krásně nevonělo 😵

grettka
10. júl 2009

no ja som doost obmedzila pouzivanie avivaze, ak dam, tak, polovicku davky (1/2 vrchnacika) momentalne fialovy silan, a inak periem v tekutom persile, alebo arieli. Davam si pozor, lebo na spodnu bielizen avivaz nema ist, a mam par triciek a sportovych veci, na ktore tiez nema ist avivaz. Na pulovre, a uteraky davam to polovicne mnozstvo.

aponchie
10. júl 2009

koupila jsem si modrej softlan a uz nic jineho nekoupim bo to voni porad a porad a dokonce i ja to citim to jsem predtim necitila u zadne jine avivaze..ted sem naposledy prala obycejne veci v bile lanze z kybliku a nedala nic a vonelo to taky ,ale jen mokre pak uz moc ne..zkusim si koupit nemeckej prasek na prani ja myslim,ze pere lip dovoz ariel persil omo nez u nas koupene uz i vic lidi mi reklo,ze poznalo rozdil..

bzucinka2
10. júl 2009

ahojte, zaujala ma vasa tema a chcela by som sa opytat, ci pouzivate radsej praci el ci prasok, ja pouzivam gel hlavne kvoli malemu,, aby mi prasok nahodou nepojedol ale kamoskyy mi vraveli ze prasok je lepsi, tak teraz neviem, avivaz pouzivam modry silan ale mam pocit, ze mi uz veci nevonaju, vsetky veci u kamosiek citim vonave, ale svoje nie, moze to byt tym, ze som si uz zvykla na vonua? mala by som ju zmenit? 🙂 dakujem