Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

vladkaz1
7. mar 2008

Ahojte reagujem :ja ho vobec neriedim priamo ju nalievam do pracky do nadrzky na avivaz.Ale aj namacam malej pradlo vzdy jej tam supnem troska este avivaze potom jej nadherne vonia vsetko.Mali sme aj lovelu a mala sa mi po nej vysypala takze uz ju nekupujem...

roxy
7. mar 2008

ja puživam persil gel a avivaz silan biely a moj priatel si nevie vynachvalit že odkedy mu periem ja vsetko mu dlho a pekne vonia...

vladkaz1
7. mar 2008

Inak mne zasa muz vyfrflal ze mu pradlo voni az moc ze sa ho zenske v robote pitali ze ako zensky voni tak ho to stvalo hihi ze mam davat menej avivaze ja to mam zasa rada ked vsetko ta prevoni....

pacna
12. mar 2008

poznate niekto prasok Spin? chodia ho u nas predavat ale aky je neviem už som to asi pisala manžel ma ekzemy na rukach tak kupujeme len ariel a persil vyrovna sa to im? 🙂

jankajs
12. mar 2008

Teraz je nejaký myslím Silan - čierny, fakt nádherne vonia. Síce z fľaše je to divný pach, ale na prádle...úžasné. A ako škrob používam škrobenku Zuzku modrú ( 37,-). Tá ružová nie je nič moc-je slabšia. Škrobenku najmä na posteľné prádlo, textilné obrusy a záclony. Tie vešiam ešte vlhké, tak rozvoňajú celý byt.

otrivinkajanka
12. mar 2008

janka ja som ten cierny silan vyskusala,ale vonalo mi pradlo len ked bolo mokre z pracky ked uschlo,tak mi uz tak nevonalo neviem preco ale ako som tu predtym pisala ja pouzivam len silan relax aromatherapy krasne voni a aj pradlo mam krasne vonave prasok pouzivam rex ten ruzovy

helisek84
12. mar 2008

Nejlepší aviváž a prášek=dětské prací prostředky - neobsahují alergenní složky a jako jediné musí procházet akreditovanou laboratoří.

dominica
15. mar 2008

baby, čo poradíte? Kúpila som Silan, ešte voľakedy pred skoro 3 rokmi a zabudla som na ňu. Včera som ju objavila a je hustá a vyzerá ako zgrcnutá. Ale vonia, tak neviem, čo s nou...

pacna
15. mar 2008

3 roky? ja by som to asi vyhodila no neviem. 😖

dominica
16. mar 2008

no ja tiež neviem, sú 2 možnosti: vyhodiť, alebo použiť... 😀 😀 😀
len ma nikdy nenapadlo, že sa môže aviváž "pokaziť" ak pokazená je, možno len vekom zmenila konzistneciu 😕

bzuco
16. mar 2008

dominica, skús fľašu pretrepať, možno sa to husté roztrasie

a vôňu má rovnakú?

abbi
16. mar 2008

ja na skvrny pouzivam mydlo Vanish a je skvele.. namocim mydlo nanesiem priamo na skvrnu a dam do kosa na pradlo.. aj necham zaschnut a potom hocikedy do pracky.. a vyperie.. 😉

poznate niekto TIDE? aku skusenost s tym mate.. vraj je super

dominica
16. mar 2008

baby, tak aviváž ide do koša, ďakujem za rady. Dala som na teba bzučo, potrepala fľašu, otvorila, aviváž bola už pekná, ale hustá, no a dovtedy, kým som nepotrepala aj pekne voňala, ale potom už nie, takže smrdí...
Mohlo ma to napadnúť aj skôr, ale nejak nenapadlo 😀

bzuco
16. mar 2008

abbi, aj ja som počula, že je dobrý
ja používam takmer stále ariel, občas persil - ak nie je akcia na ariel, ale rozmýšľam, že ked miniem toto 6kilové balenie arielu, kúpim TIDE
cenovo ale aj tak vychádza skoro rovnako ako Ariel

domi, tak super 😀

bubba
16. mar 2008

cierny lenor

berunda
25. mar 2008

ahoj holky, kamarádka dostala prsek SOftlan, je z něnecka. Nádherně voní. Nevíte jestli se dá sehnat i v čechách? 🙂

zu24
16. jún 2009

uz som internetovo prevonana vsetkymi vonami, o ktorych ste tu napisali 🙂 ja by som vak potrebovala radu, kedy a kde najlepsie nalievat avivaz, aby co najintenzivnejsie a najdlhsie pradlo vonalo?? 😎 davam fakt ze kopec avivaze, ale pridavam ju hned s tekutym praskom. (nie do bubna) a nemam pocit, ze by to tak krasne vonalo. prosim S.O.S 😀

titkovamiriam
16. jún 2009

ja ju davam do klasika miesta v pracke a ked zehlim tak mam avivaz 1-1 rozriedenu s vodou a pri zehleni orosim pradlo a voni nedherne dlho- pouzivam najviac quanto potom lenor

zu24
16. jún 2009

to je super rada, dakujem. este som pocula aj o tom, ze vlastne nastavim, aby mi pred zmykanim pracka zastavila, vtedy tam nalejem avivaz a spustim zmykanie. stretli ste sa uz s tym?

titkovamiriam
16. jún 2009

nie

erikasadek
16. jún 2009

zu 24 , aj by som ti poradila super vec , ale na slovensku na betom nie je.. veci vonaju aj mesiac.. nadherne, a su jemnucka... 😉

hathor86
16. jún 2009

ja mam oblibenou kombinci tekuty presil color(takovy ten ruzovy gel) a zlutou Lenor(je to myslim nejaka ketinova)... uzasna kombinace... provoni byt a pradlo krasne voni!

pancake
16. jún 2009

erika a co mas? zozeniem to v UK???? 😕 😕 😕

erikasadek
16. jún 2009

pancake, neviem , uz som 10 rokov nebola v UK.; ale n afr trhu vyslo nedavno.. je tu toho tiez vela....

vola sa Soupline.. moments magiques su len dve vone uzasne... 😉

diddi.. na skvrny aj na mrkvu na vsetko ak je dostat v uk.. tak skus K2r s aktivnym kyslikom, ja ked to striuekam na pradlo a nemam rukavice tak mi to doslova vyzerie , prsty.. ale , este sa nestalo , aby jedna aj stara skvrna nezisla... 😉

ci mastne, ci trava no super , nastriuekat 15 minut pred prackou a vyjde ako nove.. 😉

teda drobci su machri na skvrny no stale.. a na take co idu tazko , ale na pradle , po prani nenajdete ani jednu. 😉

hathor86
16. jún 2009

na TIDe pozor! je to hrozna sracka, je po nem casto alergie! a stejne tak REX

felicia1
16. jún 2009

ja mam teraz palmex tekute na biele a farebne a avivaz meni silna zlty magnolia ci co a lenor zlty summer a modry taky isty pre deti

tatolu
16. jún 2009

Dievčatá a máte niečo vyskúšané na fliačky zapapaných bodyniek?
Ja používam Lanzu. A aviváž Lenor-zelený

pancake
16. jún 2009

kuknem ci to je aj tu. ale anglani su vzdy vynimky takze pochybujem. 😠

kristi
16. jún 2009

persil nebo ariel a Silan svetle modrej, jojoba a jeste neco, ten voni uzasne

tatolu
16. jún 2009

Erika, teraz kukám, že si mi už odpovedala.
Ďakujem