Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

lulufon
15. jan 2008

Ake pouzivate?Ja Silan biely, a nic moc sa mi zdat. Ze vraj rakuske Quanto modre, krasne vonia, neda sa porovnat s kupovanym na Slovensku, tak nemate s tym nejaku skusenost???dikes

petik77
13. dec 2009

ahoj ,tak jak píše andy lenor ted u mě vyhrava a hlavně žluty , dřív vedl u mě jen silan ,ale žluty lenor nemá chybu voní fakt nadherně

milocka29
13. dec 2009

Ja periem cierne veci len vo Woolite na cierne a su skutocne krasne tmave. Avivaz uz roky pouzivam Lenor, uz som vyskusala vsetky farby, teraz vedie modry a cierny s panickou s koralkami. Nielen pradlo krasne vonia ale teraz ked susim dnu tak aj cely dom.

ygreen
13. dec 2009

mě se nejvíce osvědčil Ariel M-ZIM gel na barevné prádlo a lenor spring

labelo
13. dec 2009

ja som si kupila v Rakusku ARIEL a zlty LENOR,lebo som pocula,ze su ovela vonavejsie ako predavaju u nas,je to pravda, davam tam velmi male mnozstvo toho tekuteho gelu,pradlo vonia aj dva dni po noseni,ale nieco mi v nom strasne vadi nieco stiplave,ze ma z toho normalne boli hlava,teraz som mala v praci oblecene tricko oprate a musela som ho prezliect,lebo ma s tej vone bolela hlava a to podotykam,ze fakt aj gelu aj avivaze davam dost malo, uz mi to aj vadi takze asi zmenim na klasika prasok a avivaz kupeny u nas

milocka29
13. dec 2009

predstavte si, ja som minule kupila u nas Ariel M-ZIM prasok 9 kg, ked som ho otvorila neskutocne smrdel a nie vonal. Uz som mala 100 chuti zaniest ho do predajne reklamovat. Ani v kupelni som ho nemohla mat, lebo mi tam strasne smrdelo, ale potom akoby sa vyvetral, davala som dost avivaze, aby tu vonu /smrad/ prebralo.

grettka
13. dec 2009

milocka, tento ariel, co spominas, ma aj spolubyvajuca v podnajme... v kupelni to teda fest smrdi z neho.. ja mam tekuty, a ten vonia inak.. nechapem... avivaz momentalne mam silan v tmavomodrej flasi s nazvom Ruby.

blka
16. dec 2009

Andy80, prosím tě, jak se jmenuje ten Lenor, u kterého se uvolňuje vůně při dotyku?

rocky11333
17. dec 2009

Je to Lenor Summer, Spring a este jeden su aj oznacene ze sa pri nich uvolnuje vona dotykom

terkajesterka
17. dec 2009

u nás vede aviváž batole (modrá i bílá), prádlo krásně voní.

blka
18. dec 2009

Rocky, díky 🙂

bashka
18. dec 2009

Avivaz Coccolino-zeleny aloe vera....mmmmmmmmm. Vyskusala som aj ostatne farby, ale tento je naj naj. A hlavne dlho 😵

matac
18. dec 2009

A co pracie prasky MIELE ? pouzivate niekto

murcos
18. dec 2009

persil gel (kupovany v rakusku) tiez velmi vona.
staci male mnozstvo a avivaz vobec....

danu
3. mar 2010

murinka • 1d • Dnes o 20:53
ahojte baby.uz dlho zhanam cerveny lenor a nikde ho nemozem najst-prestal sa vyrabat?pouzivate ho niektora?

kulimka
7. mar 2010

Ja pouzivam pro vsechny avivaz Batole,moc mi voni

agaven2
7. mar 2010

tide skusali ste ho ja som aj persil ariel colon lanzu ale pisu aj reklama ,ze je dobry naozaj aj cokolada atrament atd,,, ide po oprani dole ??

dulkagabulka
7. mar 2010

Ahoj mamičky. Pred par dnami som držala v rukach 3 týždnove dietatko a bola som prekvapena ako prenikavo a nadaleko vonalo avivažou. Iba par dni predtym dietatko mamička muslea odstavit,pretože odmietalo pit jej mliečko. A pričinou mohla a pravdepodobne aj bola prilšna vona matky. Dieta potrebuje citit prirodzenu vonu matky,nazvime to trebars aj prirodzeny pach matky. Teda matka by sa v obdobi kojenia samozrejme mala umyvat ale nevonačkovat a neavivažovat.Vona sa cez pokožku dostava aj do organizmu dietatka. Len tolko som chcela, aby sa mamičky zamysleli a všetko s mierou použivali...

monkula
7. mar 2010

gabi, máš pravdu... ja, keď som dojčila ,teda dojčím ešte aj teraz, ale v tých začiatkoch so msa umývala len detským mydlom, antiperspiranty som samozrejme používala, viac som sa počas dojčenia potila, ale vyberala som také ,čo slabo voňali....

nikollette
7. mar 2010

Monkul, ty ešte dojčíš? 🙂 wau... 😉

monkula
7. mar 2010

niki, hej ,ešte hej.... už nie často, ale predsa...

kulimka
7. mar 2010

Gabi taky jsem to cetla ze by se kojici maminky nemely prilis vonet, delam to stejne jako monkula, a pouzivam avivaz Batole, voni mi cistotou😉

grettka
7. mar 2010

agaven2 ano vsetky tie prasky vyperu tie flaky, ale len za predpokladu, ze ich operies za cerstva... ono je to pri tych reklamach napisane, ale takym strasne malickym pismom, ze si to clovek bezne ani nevsimne..

agaven2
8. mar 2010

ja potom mozem maturovat preco to kakao a temperka nejde dole ked to zaschne až potom davam prat ako pride zo skoly

rocky11333
9. mar 2010

V tescu mali akciu že ak si kúpiš 1 prací prostriedok tak druhý dostaneš zadarmo. Tak nevyužio takú akciu. Tak sme toho nakúpili skoro za 50Eurá. Kúpili sme Ariel pro- zim color gel 3l + ariel lenou touch 4kg a este aj ariel mountaim spring 6kg + aviváže lenor. Máme asi na rok a pol prostriedky na pranie. INak ten ariel tekutý je fakt super krásne a prenikavo vonia zamilovali sme sa do neho.

knobloska
10. mar 2010

Já zkusím na bílé koupit ten z Lidlu. Teď mám gely z DM a moc neperou, máme prádlo dost flekatý. Aviváž jsem nepoužívala, pže malá měla ekzém, ale včera jsem koupila Lenor Frezia a moc krásně voní. Je dovezený z Německa, u nás ve večerce to vozí.
Včera jsem sundala prádlo z balkónu a smrdí jako vyuzené, aspoň víme, co dýcháme 😒 , takže ven v zimě nikdy víc.

tynushqa
30. mar 2010

Staci ak date do posledneho plachania 3 kvapky eterickeho oleja a pradlo pekne vonia bez chemie 😉 ja si na vonu vobec nepotrpim 😝

bambusko
30. mar 2010

mne umelo prevonane pradlo vadi, kycham a kaslem z toho ☹

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
knobloska
18. máj 2010

Holky a škrobíte ložní prádlo? Já jsem koupila škrobenku, krásně voní po levanduli, ale moc neškrobí. Chtěla jsem mít prádlo jako moje babi, krásně hlaďoučké. Nemáte zkušenosti s normálním škrobem a použití v pračce?